Омлетик• 03 августа 2024

Чи є тут такі, хто ні дня в житті не працював?

Чи не пожалкували про це і чи вистачало вам грошей на життя? А ще цікаво яка у вас освіта?
Результат:
вже голосів: 87
70 (80.46%) Дивитися відповіді
13 (14.94%) Не працювала, не шкодую
4 (4.6%) Не працювала, шкодую
месяцкие• 03 августа 2024
Тут багато жінок, що ніколи не працювали

Смешнюча• 03 августа 2024
а почему нет варианта ***працювала, шкодую*** ?)))
Tammy21• 03 августа 2024
Ответ длямесяцкие
Цікаво. А чому ви так думаєте?
автор Омлетик • 03 августа 2024
Ответ дляСмешнюча
Так, треба було додати
месяцкие• 03 августа 2024
Ответ дляTammy21
Цікаво. А чому ви так думаєте?
Вони не раз тут про це писали
Най хоч раз• 03 августа 2024
А за что живёте тот кто не работал?Наследство,муж?
Губка Боб• 03 августа 2024
Ответ дляНай хоч раз
Батьки, чоловік

Tammy21• 03 августа 2024
Ответ длямесяцкие
Вони не раз тут про це писали
Ви можете назвати кілька ніків? Бо це можуть бути одні й ті ж люди і їх може бути дуже небагато. Я декілька разів вела діалог у різний час, як виявилося з однією жінкою.
Ksenia2291• 03 августа 2024
Полно таких знаю. Никто не жалеет
автор Омлетик • 03 августа 2024
Ответ дляKsenia2291
Полно таких знаю. Никто не жалеет
А які обставини дозволили їм не працювати?
Покорительная• 03 августа 2024
Не пожалела
Обеспечивает муж
Образование - экономическое, магистратура в Украине и masters degree в Англии
Най хоч раз• 03 августа 2024
Ответ дляГубка Боб
Батьки, чоловік
А родителей устраивает содержать взрослую тётю 😂
автор Омлетик • 03 августа 2024
Ответ дляПокорительная
Не пожалела
Обеспечивает муж
А скільки вам років? Чи вистачає грошей на всі забаганки? Просто цікаво)
автор Омлетик • 03 августа 2024
Ответ дляНай хоч раз
Якщо батьки мільйонери то для них це ніщо, мені так здається
Глаголиця• 03 августа 2024
Працювала, не шкодую. Якось був період, коли не працювала. Дитина вже підліток, уваги не потребує, окрім ’щопожрать’, то ледь дочекалася, коли вийду на нову роботу. ті домашні клопоти бо мама сидить вдома і все робить. А так маю повне право делегувати частину обов´язків.
Лялькодзьоб• 03 августа 2024
В мене є така знайома, по молодості їй було норм. Але вона не працювала офіційно а повністю займалася родиною діти, готовка уборка,.... Це також праця!
Так от тепер знайомій 50+ і вона зараз замислюється як їй оформлювати пенсію якщо вона ніде не працювала.
Короче все життя покладено на сім´ю а в результаті нічого не має.
З одного боку шкода її, щ іншого боку вона дівчинка доросла треба було раніше думати, а не на старості років схаменулася.
Най хоч раз• 03 августа 2024
Ответ дляОмлетик
В таких семьях обычно и детей в семейный бизнес подключают, как бы тоже работают выходит.ну я прям миллионеров на советчице не заметила по темам.
Ksenia2291• 03 августа 2024
Ответ дляОмлетик
Богатые мужья, в основном
Патріотка з дивану• 03 августа 2024
Ответ дляСмешнюча
або «працюю, не шкодую»

Доль Чекомбана• 03 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Ну якщо вона могла собі дозволити до 50+!!! років не працювати, то мабуть їй та пенсія ролі в житті вже не зіграє.
Кондуктор трамвая• 03 августа 2024
Ніколи не працювала за гроші, вони завжди у мене були. Спочатку батьківські, потім- чоловікові. Маю власні патент та торгові марки, видавничі. Освіта в мене вища,закінчила КІМО за спеціальністю міжнародне право. Ні про що не шкодую, мої навички і фахові і особисті постійно у розвитку
Каяспер• 03 августа 2024
А почему все так переживают о пенсии, если не работать? Деньги-то у них откуда-то есть, значит, можно с этих денег платить за себя налог, и будет в итоге пенсия. Разве нет?
Най хоч раз• 03 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
То есть она как минимум 30 лет ничего не отлаживала себе на старость а только готовила и убирала а теперь очнулась, странная, в кубышку надо было собирать что жалеть тут её.
Покорительная• 03 августа 2024
Ответ дляОмлетик
Хватает и ещё остаётся
ЗновЗдоров• 03 августа 2024
Я такая. Денег на жизнь нам с ребенком не хватает. Образование у меня средне-специальное. Но даже на момент окончания техникума знаний по специальности у меня было недостаточно. А с тех пор прошло уже 15 лет. Если что, мужа у меня нет (был, но брак распался)
Каяспер• 03 августа 2024
Ответ дляПокорительная
Хватает и ещё остаётся
А если муж уйдёт к молодой?
Смешнюча• 03 августа 2024
Ответ дляНай хоч раз
в таких случаях обычно на женщину оформляют какой-то бизнес
Ясамаякрасивая)• 03 августа 2024
Ответ дляОмлетик
Так, треба було додати
+ працюю, але заздрю непрацюючим 😀
ЗновЗдоров• 03 августа 2024
Ответ дляНай хоч раз
А если устраивает?
Однозначно• 03 августа 2024
Ответ дляНай хоч раз
Тобто дорослого чоловіка утримувати норм, а тьотю ні