Омлетик• 03 августа 2024

Чи є тут такі, хто ні дня в житті не працював?

Чи не пожалкували про це і чи вистачало вам грошей на життя? А ще цікаво яка у вас освіта?
Результат:
вже голосів: 87
70 (80.46%) Дивитися відповіді
13 (14.94%) Не працювала, не шкодую
4 (4.6%) Не працювала, шкодую
Губка Боб• 03 августа 2024
Ответ дляНай хоч раз
А родителей устраивает содержать взрослую тётю 😂
В таких сімʼях вони самі створюють таких дочок, все вирішують за них і радіють, потім тягнуть дивних зятів, онуків, аби тільки доці було

Доль Чекомбана• 03 августа 2024
Ответ дляГлаголиця
Ну може у вас оточення таке, ’багатії’. У мене середній, нижче середнього і злидні (деякі родичі). Так не у всіх сидячих вдома (звісно то тяжка праця, не сперечаюся) є якісь зайві кошти, які можуть відкласти у кубишку. Ось недавно розмовляла з троюрідною сестрою. Сиділа вдома, бо у селищі не було нормальної роботи, виховувала сина, варила борщі, саджала огороди. Чоловік по заробітках (наросії) чи десь по місцю працевлаштовувався, квартира від батьків трьошка. Хіба в них був достатній рівень життя? Ні. Але це тільки я була в ах...ї, коли приїжджаючи до батьків інколи заходила. А вона ні. Їй нормально. Навколо ’всі так жили’, і ’нєфіг працювати на дядю’ та ’дешевше вдома сидіти’.
Звісно ж, це один прикладів, але аналогічне серед моїх колишніх однокласниць (нам усім за 45).
У середнього класу картина трохи відрізняється, але часто і в них таке: рівень життя то вищий, розтрати вищі, а на виході у жінки дуля. Хоча всіх все влаштовувало.... начебто.
Тобто нєфік на дядю працювати? А пенсію з держави , в яку інші люди вносили податки, вони брати хочуть? В центрі зайнятості теж хочуть стояти?Непогані в таких троюрідних тьоток бажання.
Tammy21• 03 августа 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Особисто я бачила теми, де з десяток ,або й більше , різних ніків відписувались, що ніколи не працювали. Теми були під анонімом, але анонімні ніки в одній темі різні.
Ок. Просто навіть десяток різних це не багато в масштабі форумах.
Залізний занавіс• 03 августа 2024
Ответ дляTammy21
Було багато тем з опитуваннями / голосуваннями. Дійсно, більшість жінок, відвідувачів цього форуму, не працюють.
Глаголиця• 03 августа 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
А чого ви в мене питаєте? Ще й з претензіями. В мене стаж вже більше 25 років, правда поки до пенсії допрацюю, вже буде пенсійний вік 70 років ще торохтіти як мідному тазику
Tammy21• 03 августа 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Можете кинути посилання на ті темки?
Вилосипедниця• 04 августа 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Государственным?
да,в Украине ПФУ это государственная организация.вам не понять,вы ведь из рашки.

Вилосипедниця• 04 августа 2024
Ответ дляХвігура мічти
А чого шкода ? Пенсія буде соціальна - 2500, у моєї мами 3100 все життя працювала. Шикарна різниця ?
не будет у нее 2500 никогда.800-900 грн.
ЗновЗдоров• 04 августа 2024
Ответ дляВилосипедниця
С чего это мне не понять? У нас государственный пенсионный фонд сокращенно называется ПФР. Расшифровывается как Пенсионный фонд России. И как вы вычислили, что я из РФ?
Хвігура мічти• 04 августа 2024
Ответ дляВилосипедниця
В смысле не будет ? Разве что когда и обычной пенсии не будет ….
Доль Чекомбана• 04 августа 2024
Ответ дляГлаголиця
Нє, вибачайте , до вас претензій немає. Мене бісять просто такі хітро..і тьоті про яку ви написали. То питання у небо. Вибачайте якщо образила💐 до речі, теж маю 25 років стажу, а до пенсії ще пахати і пахати((((