Рожайтретьего• 03 августа 2024

6 місяців вже минуло, а я не можу забути його

Знаю, що дурна і все таке. Заміжня,є діти. З чоловіком відносини вже давно погані. Тобто трохи краще стає з моєї ініціативи, і то ненадовго, потім і знову те саме. Чоловік любить компанії, полубляє випити, а я навпаки. Йому не цікаво зі мною.
Вже давно не відчуваю себе коханою бажаною жінкою. І ту так сталося, що написала старому знайомому в месенджер. Просто побачила, що він онлайн, як зайшла в месенджер.Запитала, як дружина, дитина. Він розказав, що розлучився. І в мене виник якийсь спортивний інтерес. Трохи попереписувались і я сама на просилася в гості. Зразу йому сказала, що хочу сексу з ним. Так все почалося, зустрічалися ми раз в місяць десь, я приїжджала до нього в п´ятницю, а назад їхала в неділю.
Мені було чудово з ним, класний секс, найкращий в моєму житті, ми багато розмовляли, мені було так цікаво з ним, нам завжди було про що поговорити. І я закохалася, чи то прив´язалася.Потім я спробувала порвати ці відносини. І тут знову він просив зустрітися, я спочатку навіть не допускала думки, що це може бути. А потім здалася. І знову все так само, як і то цього було. Не знаю, що було з його боку. Але точно не те, що у мене. І він знайомиться з дівчиною з тіндера.
І починає з нею стосунки. І, звичайно, я йому вже стала непотрібна. Мені боляче, образливо до сих пір, ображена на нього,але не подаю виду, часом він пише, питає, як у мене справи.
Вчора говорили по телефону вперше за три місяці( я написала, треба було дещо спитати, він попросив набрати його).
Питає як справи, я брешу, кажу що все класно у мене, а сама дивлюся слізьми.
Бо я одинока, одинока, нещаслива в шлюбі. Мені чоловік не дає того відчуття, яке було з ним.
куркулиха• 03 августа 2024
Ответ дляРожайтретьего
Боюся кардинально щось міняти. Думаю, якби чоловік проявляв більше уваги і не пив, ніколи б не пішла до лівого мужика.
Два человека, которые не нужны друг другу, живут вместе.. А могли бы быть счастливы с другими... Жизнь у Вас одна...

автор Рожайтретьего • 03 августа 2024
Ответ длякуркулиха
Чомусь думаю, що нікого не знайду нормального. Мені вже майже 42 і за останні 2 роки я сильно здала. Помарніла, постаріла.
Всі ці переживання дуже мене підскосили.
куркулиха• 03 августа 2024
Ответ дляРожайтретьего
Ну, этого ’знакомого’ Вы ж нашли) Для Вас лучше быть с нелюбимым, пьющим мужем, чем самой? Меньше переживаний, нервов... Дети, я так поняла, уже выросли..
автор Рожайтретьего • 03 августа 2024
Ответ длякуркулиха
Так, цього знайшла, але що з з того вийшло.
Двоє дітей ще неповнолітні.
куркулиха• 03 августа 2024
Ответ дляРожайтретьего
Двоє дітей ще неповнолітні.
Знаете, когда я в 36-ть узнала о измене мужа, я сначала расстроилась, а потом поняла, что рада что узнала, что не буду тратить свою жизнь на человека, который меня не любит, и на следующий день подала на развод. В 39 вышла замуж второй раз (детям было 16 и 6 лет), и не жалела ни дня... Если ничего не менять, то ничего и не изменится...
Organic• 03 августа 2024
Терпеть таких не могу, которые в чужие штаны при муде лезут.
УраганнаЯ• 03 августа 2024
Ответ дляРожайтретьего
Казала, що до подруги їду.
Золотой муж
автор Рожайтретьего • 03 августа 2024
Ответ длякуркулиха
Дякую вам за підтримку.
УраганнаЯ• 03 августа 2024
Ответ длякуркулиха
А зачем Вы живёте с мужем, которого не любите и не уважаете? Изменяете ему... Не нравится, разводитесь, ищите того с кем будет нравится. И муж Ваш получит шанс найти ту, которая не будет шляться по мужикам.
А трое детей?)

Lydmila408• 03 августа 2024
Лучше жить одной,чем так,как у Вас.
Не пойми что.
Любовника понять можно..поматросил и пошел дальше..
.
Муж?????? Такой запойний,что не замечает,дома жена или нет???
.
Живите одна..
автор Рожайтретьего • 03 августа 2024
Ответ дляLydmila408
Лучше жить одной,чем так,как у Вас.
Не пойми что.
.
Живите одна..
Чоловік не запойний, просто любить прибухнуть, він помічає.
Але йому пофігу.
Мerida• 03 августа 2024
Ответ дляРожайтретьего
А он не проявляет, и пьёт. Вам не 20. Если дети взрослые, вам за 40. Время жить для себя.т
автор Рожайтретьего • 03 августа 2024
Ответ дляМerida
Думаю над цим.
Мerida• 03 августа 2024
Ответ дляУраганнаЯ
А трое детей?)
Пишет же, что взрослые.
Баба_Воля• 03 августа 2024
Горький опыт. Но проблема не в этом мужике. Он стрекозой пролетел по вашей жизни и полетел себе. Разбирайтесь с тем что у вас есть (несчастливый брак), а не с тем что было (сдача в аренду своих половых органов одинокому мужчине).
Завжди з рушником• 03 августа 2024
Ответ дляГлаголиця
Просто обнимаю вас
Та то ви попередні серії цього гавномутного роману не читали. Автор писала все вже не раз. Одружена, 2 дітей і чоловік дома, вона чухає до коханця на вихідні всі. Про чоловіка не писала за п´янку. Писала, что фліртував з кимось, чи ктлкгою, і вона вирішила, що вона теж хоче гульнути. Коханцю вона не потрібна, в нього є хтось , яку він чекає вже не рік, і мріє з нею жити. Акась колишня з дитиною з Америки.
успокойте_Меня• 03 августа 2024
Ответ дляРожайтретьего
В нього дівчина без дітей, молодша від мене на 6 років, красивіша. Скажу, що сумую, буду як дура.
Попытка не пытка. С Вас ничего не возьмётся за эту попытку, будьте смелее. Тут нужна прямолинейность. Вы не цените себя, какая разница что она моложе, что значит красивее? Да Вы богиня, когда смотрите в зеркало говорите себе Я БОГИНЯ, и точка. И знаете возраст и красота совсем не играют роли. Это было проверено мною, я молодая и красавица, но почему то мужчина который был старше меня на 14 лет, я с ним встречалась, ушёл к своей бывшей которая старше его на 2 года. Пробуйте, вдруг получится, возможно его останавливает наличие мужа у Вас
автор Рожайтретьего • 04 августа 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
То ви щось переплутали