ЖующаЯКонфету• 03 августа 2024

ЖК де живете VS ЖК де мрієте жити?

Київ, живу в Новій Англії а мрію про Taryan towers😁
Цікаво що у вас?
куркулиха• 03 августа 2024
ЖК Венеція. Мене повністю влаштовує.

Приму в дар• 03 августа 2024
живу в квартире, хочу свой дом и чтоб ближайшие соседи в 100 метрах были
Дело было давно• 03 августа 2024
Живу в Комфорт Тауне, в другой ЖК пока не хочу. Я бы за город в закрытую территорию в свой дом переехала
Луковая• 03 августа 2024
У меня норм жк, разве что в частный дом.
куркулиха• 03 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Насправді, це доволі страшно, особливо вночі.
БершкомангоЗар• 03 августа 2024
Новая Англия прикольный. Охрана у них хорошая. Я за Тетрис и Нью Йорк. Была и там и там, так что внешне, планировки и сама обстановка понравились.
автор ЖующаЯКонфету • 03 августа 2024
Ответ длякуркулиха
ЖК Венеція. Мене повністю влаштовує.
О, сусіди
Так, у вас там ландшафт по цікавіше)

автор ЖующаЯКонфету • 03 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
А я навпаки з приватного будинку переїхала в квартиру. )))
І назад не хочеться, все ж у свого будинка особисто для мене забагато клопотів
Спілий баклажан• 03 августа 2024
Не хочу квартиру в Киеве хочу квартиру возле океана.
Но дорого, от 250 тыс €
автор ЖующаЯКонфету • 03 августа 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Охорона норм, так
Територія теж доглянута і багато чого є, але якість будівництва мені не подобається. Ну і за територією нічо цікавого у близькості нема (
Спілий баклажан• 03 августа 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
У них слышимость ужасная в домах
автор ЖующаЯКонфету • 03 августа 2024
Ответ дляСпілий баклажан
У них слышимость ужасная в домах
А ще з блекаутами в купі будинків полізла пліснява через слабке опалення - квартира промерзає ну дуже швидко 😢
Рубаю олівлє• 03 августа 2024
Жк Хрущ
автор ЖующаЯКонфету • 03 августа 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Жк Хрущ
І ні про що інше не мрієте? 😉
ПуГоФФка• 03 августа 2024
Живу на Троєщині, Милославичі, є куплені квартири в Галактиці і Автографі, але немає натхнення ремонт там закінчити. Якби фінанси дозволяли, то хотіла б купити в Оболонь Резіденс
ГоловнаЯ• 04 августа 2024
Живу в Ліко 3. Хотіла б Оболонские Липки або Русанівська Гавань. Люблю Дніпро.
КинДза• 04 августа 2024
Живу в сталінці на Лук´янівці. Хочу жити в ЖК Ярославов град або Оболонь резіденс. Зараз в обох цих ЖК ціни виросли
Вам телефонограмма• 04 августа 2024
Ответ длякуркулиха
Не дуже, ми купили будинок далеко від цивілізації. Навіть звʼязок там не завжди ловить. Сусіди найближчі через 4 хати. Вночі там тааак тихо, повітря чисте, аромат польових трав неймовірний. Інколи їздимо туди перезавантажитись
Рубаю олівлє• 04 августа 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
І ні про що інше не мрієте? 😉
Мрію про будинок закордоном