Счасье• 04 августа 2024

Давайте чесно, ви за капітуляцію?

Бо перемовини - це капітуляція, просто нам так її красиво називають. Бо перемовини де ми вимушені все віддати - це капітуляція.
Так я сижду у Німечіні і не розумію що хочуть українці. В будь якому випадку підтримаю більшість. І я розумію людей які втомились, втратили майно (сама втратила), а саме головне життя і здоров"я близьких. І безкінечні втрату нашіх воїнів. навіщо це безглуздя. Якщо всі вийдуть з білими прапорами на вулиці, світ це побачить і війна скінчиться.
Результат:
вже голосів: 1393
493 (35.39%) тиць
485 (34.82%) я за капітуляцію
415 (29.79%) треба оборонятися
JulliK_• 04 августа 2024
Ответ дляКлементина
А русня ответила, что ни на каком саммите они не будут.
Потому что хотят, что бы они диктовали условия, а не кто-то диктовали им.
Правильно, а Зеленский сказал что только на условиях наших мы будем их вести, так что посмотрим на выборы осенью больше непонятно что дальше..

tanysha777• 04 августа 2024
І взагалі, в 2019 стадо бігло наввипередки голосувати за сайтісьпасрєдінє
Так шо, тепер не подобається сєрєдіна, про яку вони давно домовились?
А тепер ще мають нахабство рота розкривати, коли хтось розуміє, що відбувається
Ганьба всим, хто гонить молодих людей на вірну загибель
Argesha• 04 августа 2024
А за великим рахунком, взагалі наразі нема сенсу цеє обговорювати... Після виборів буде відомо, чи є взагалі шанс хоч якусь кількість життів наших людей зберегти, чи ні.
А може, взагалі ми на порозі 3ї світової, враховуючи події на Ближньому Сході, і це для нас теж кепсько.
tanysha777• 04 августа 2024
Головою об стінку, головою
LudaSHS• 04 августа 2024
Ответ дляtanysha777
Дуже маніпулятивне питання, націлене на людські емоції
Ніхто не хоче капітуляції, навпаки, і в 14 і в 22 , майже голими руками стали на захист разом з зсу
Але, якби в нас був тільки один ворог, пуйло, то ніколи б не сталося таких масштабів окупації, та й давно все можна було б звільнити і закінчити
Але, маємо ще одного ворога всередині, ще більш цинічного і підступного
Тому, зараз, або так звана ’капітуляція’ зі збереженням українців і територій, або незабаром вже дійсно капітуляція, але без українців і до Галичини
Вы что! Специалисты по международным договорам тут так не считают, Конечно манипуляция,
Идет тотожность ’ капитуляция - это мир, это переговоры’. На самом деле не все переговоры это капитуляция, а заморозка это вообще не капитуляция.
Определение капитуляции выше принесла, кто путается.

П с для тех, кто читает опой
Рычаги влияния на будущее, на фазы войны, или переговоров/ заморозки есть у Всу - удары внутрь рашки, в тыл, по ее заводам.
Помимо влияния экономик, и ’помощников’ - мировых гегемонов ( вот в этой строчке от украинца ничего не зависит), это игра ставок диктаторов и демократий развитых.
Argesha• 04 августа 2024
Ответ дляtanysha777
https://youtu.be/dE8fUyS4Dd8?si=D60dTU1NdkPIBvn8
Ну так людей ошукали.
Звісно, не за цю середину голосували.
Винуваті знов люди, а не шахраї, що їх розвели?
tanysha777• 04 августа 2024
Ответ дляArgesha
Ну так людей ошукали.
Звісно, не за цю середину голосували.
А не видно було, шо то шахраї?

tanysha777• 04 августа 2024
Ответ дляArgesha
Ну так людей ошукали.
Звісно, не за цю середину голосували.
Так за яку середину ви голосували????
Як ви собі це уявляли?
LudaSHS• 04 августа 2024
Ответ длявсем надо
Причем тут парадигма и дойче велле. Вы лучше скажите почему Яценюк жив, в Америке и не воюет за Украину? А вы хотите чтобы кто то за него воевал...
Сейчас посмотрю в шар и скажу все про Яценюка
Где вы вычитали, что я хочу чтоб за Яценюка ктото воевал? Думаете я член семьи его? Так не пишите мне это притягутое нечто непонятно о чем,
Уровень
Argesha• 04 августа 2024
Ответ дляtanysha777
А не видно було, шо то шахраї?
Люди сподівалися.
Вибір був стрьомний.
Порошенко теж припиняти не планував, і теж чудово підіймав бабло на війні.
Хотіли, як краще, виявилося, як завжди.
Argesha• 04 августа 2024
Ответ дляtanysha777
Так за яку середину ви голосували????
Як ви собі це уявляли?
За виконання Минських домовленостей хоча б.
За російську як офіційну.
За федерацію.
Десь так уявляли.
tanysha777• 04 августа 2024
Ответ дляLudaSHS

П с для тех, кто читает опой
Ясно одне, про всі ці події було домовлено до виборів, так звана спецоперація Буратіно.
путіну як мінімум потрібен був коридор до Криму - це головне, чого він і досяг
Зараз треба заморозити до виборів в США, бо там ситуація непередбачувана
На сьогодні, я особисто, вже не вірю в перемогу Трампа - комуністи ні за яких обставин не допустять його до влади, ніколи
Тому, чи харріс, чи Обама, чи клінтонша - для України нічого хорошого не передбачають
tanysha777• 04 августа 2024
Ответ дляArgesha
За російську як офіційну.
За федерацію.
Десь так уявляли.

Дякую за правду
Бачите, хто обирає так званий мир, той отримує криваву війну і рабство на своїй землі
Lisa_m• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
І типу самим зібрати манатки і лишити все кацапам
Если успеем еще собрать. Тут капитуляцию так рекламируют, как вип тур в счастливое будущее.
tanysha777• 04 августа 2024
Ответ дляArgesha
За російську як офіційну.
За федерацію.
Десь так уявляли.
І до речі, санкції за невиконання мінських були накладені саме на путіна
Люсильда.ua• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
В смислі які шанси? А хто вже рік досить ефективно обороняється від кацапів?
Ефективно? Это Вы в прямом смысле или переносном? Посмотрите только как за июль враг продвинулся (Донецкая обл.)
Люсильда.ua• 04 августа 2024
Ответ дляСчасье
я тільки хочу з’ясувати думку українців. Мені у Мюнхені незрозуміло. читаю порадницю - всі за ’перемовини’
Не совсем понятен Ваш интерес. Это заказ? На любопытство не очень похоже. Обычно люди в Германии хотят оттянуть момент ’перемовин’ и возвращения, если оно не входит в их планы.
Борисфенка• 04 августа 2024
Ответ дляСчасье
А ви не читайте Порадницю, на форумі повно російських ботів, вони тут на роботі. І також це форум п´ятої колони.
Argesha• 04 августа 2024
Ответ дляtanysha777

Дякую за правду
Якщо той, хто обіцяє зробити все заради миру - ошукує власний народ - так.

Атланта• 04 августа 2024
Ответ дляСчасье
Это не совсем так. У политических обозревателей в ютюб, в фейсбуке совершенно противоположные комментарии, нежели на советчице. Если зависать на советчице и больше нигде, можно подумать что все за переговоры. Но по правде говоря советчица в срезе общества не отражает в полной мере настроения населения.
akarra• 04 августа 2024
Ответ дляArgesha
Я ж сказала вже, чим.
Тим, що очевидно було, щоб за його правління нас би не знищували, наші міста і інфраструктуру не рівняли б із землею.
Ось чим.
т.е. все остальное, что при нем происходило с макроэкономической точки зрения, и интергации с европой и западом - вас устраивало?
tetnes• 04 августа 2024
Ответ дляArgesha
Ну так людей ошукали.
Звісно, не за цю середину голосували.
Люди відповідальні. Не винні, а відповідальні. Думаю що в вашому оточенні були люди що відговорювали вас голосувати за Зе. Ви ж їх не слухали.
Признайте вже, що рекламна компанія зіграла на тому, що було вам близьке. Нагадую лозунги 2019
-Надо просто перестать стрелять
-Весна прийде- саджати будемо
-Хоть поржем

Вас попереджали, що простих рішень від профанів не буває. Ви не послухали
LiliaBella• 04 августа 2024
Ответ дляБорисфенка
А вы когда возвращаться планируете?
Вы же воевать собирались.
tetnes• 04 августа 2024
Ответ дляАтланта
Да это так. Согласна
Борисфенка• 04 августа 2024
Ответ дляLiliaBella
А вы когда возвращаться планируете?
Вы же воевать собирались.
Чекаю команду від чоловіка.
LiliaBella• 04 августа 2024
Ответ дляАтланта
Против переговоров те,кого не касается мобилизация.
Женщины(одинокие), пенсионеры, мужчины с бронями и отсрочками и их жены.
LiliaBella• 04 августа 2024
Ответ дляБорисфенка
Чекаю команду від чоловіка.
Третий год ждёте?)))
Сонная Сова• 04 августа 2024
Ответ дляАтланта
Ну так полит.обозреватели не особо горят попасть к СБУ-шникам) А тут видимость анонимов, ну и думаю СБУ не будет активно искать кого-то с форума.
Атланта• 04 августа 2024
Ответ дляLiliaBella
Еще выехавшие на пособия в Европу, часть военных, чиновники и жёны тцк-шников.
AnnaK-29fd• 04 августа 2024
Ответ дляЕлена 2016
а вы как хотите, из Германии наверно виднее наверно, чтобы до последнего украинца или кто будет последний выезжать выключите свет? Я каждое утро еду мимо аллеи славы и вижу, что эта аллея уходит за горизонт, вижу ссыкунов тонущих в Тисе, вижу людей которые хотят и имеют право жить!!! вы уехали спасать своего, здоровья крепкого вашему ребенку. Но и мой 26 летний в окопе ( мирный стоматолог) тоже имеет право на жизнь..... кем мы победу будем завоевывать???
А что для вас важнее, призрачная победа, которой не достичь, это уже всем очевидно или жизнь вашего сына? А «ссыкуны», тонущие в Тисе не имеют права жить?