Счасье• 04 августа 2024

Давайте чесно, ви за капітуляцію?

Бо перемовини - це капітуляція, просто нам так її красиво називають. Бо перемовини де ми вимушені все віддати - це капітуляція.
Так я сижду у Німечіні і не розумію що хочуть українці. В будь якому випадку підтримаю більшість. І я розумію людей які втомились, втратили майно (сама втратила), а саме головне життя і здоров"я близьких. І безкінечні втрату нашіх воїнів. навіщо це безглуздя. Якщо всі вийдуть з білими прапорами на вулиці, світ це побачить і війна скінчиться.
Результат:
вже голосів: 1393
493 (35.39%) тиць
485 (34.82%) я за капітуляцію
415 (29.79%) треба оборонятися
Yuko4a• 04 августа 2024
Думаю, що типу, ломовляться. Але роки через 3 мінімум полізе далі той скот.

WomAnn• 04 августа 2024
Ответ длявсем надо
Это вы отговариваете всех? Типа там плохо вам не надо потому что нам пособия поснимают если вы тоже понаедете?
Не хочу вам отвечать, вы просто пытаетесь нахамить. С такими диалог не веду
Y6vtug3tge• 04 августа 2024
Ответ дляFeel good
Давайте чесно: які у нас шанси при обороні?
Потрібні переговори.

П.С.: я за це (переговори і закінчення, якщо можливо) була ще, коли орки відійшли від Києва.
А коли орки зайшли в Київ,ви теж були за переговори?Чи все ж таки хотілося їх звідти вигнати?Чомусь для багатьох українців війна закінчилася, як тільки окупанти відійшли від Києва,а інші міста вже можна й не відбивати
всем надо• 04 августа 2024
Ответ дляWomAnn
Если бы не хотели то и не отвечали бы а вы ответили.
автор Счасье • 04 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Я оце зранку зайшла прочитала тему і весь день і намагаюсь замінити в голові слово переговори на слово капітуляція. І не можу
Такова реальність. Будуть обговорювати на уких умовах сдадуть Україну, це і є капітуляція
lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляАтланта
Это совсем другая история. хуйло живучий, трусливый плешивый карлик. Не факт, что миру повезет и оно застрелится. Так что не проводите аналогий. Это так не работает.
Це не савсєм друга історія. Це одне й те саме. Одні й ті самі реваншистські настрої. Одні й ті самі методи, ті самі провокації. Ті самі причини нападу на Україну. Такий самий буде і кінець
tanysha777• 04 августа 2024
Ответ дляY6vtug3tge
Тоді був Залужний з таємним планом оборони Києва, він же чудово розумів, що не просто так за два тижні до нападу були відведені танкові бригади, що охороняли Київ
А зараз, задача звільнення перед вищим керівництвом не стоїть - третій рік знищення українців на лінії фронту

tanysha777• 04 августа 2024
І затямте собі, поки в США при владі демократи, ніхто нам не дозволить звільняти ніякі території
lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляtanysha777
Спитайте в залужного чому за два роки війни не було побудовано укріплень в багатьох ключових точках. Що скаже геній
lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляtanysha777
Нашо нам шось звільняти. Нам треба розвал росії. Території самі повернуться
tanysha777• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Спитайте в боневтіка, чому гроші для укріплень йшли на дороги для рашистів і в кармани ефективних менеджерів
tanysha777• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
А хто расію розвалює?
lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляtanysha777
Ну вже за два роки поки у генія залужного всі карти були в руках можна було шось построїть
lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляtanysha777
А хто расію розвалює?
Більш жорсткі санкції
tanysha777• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Так йому навіть наступ заборонили
Чи він сидів на фінансових потоках???
Ви там якось хоч трохи продумуйте методички, чи все надієтесь що стаду і так зайде
tanysha777• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Більш жорсткі санкції
Байден і банда вже давно знімають санкції потроху
Тим часом, расія проростає територіями
lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляtanysha777
Так йому навіть наступ заборонили
Чи він сидів на фінансових потоках???
Наступ заборонили?
lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляtanysha777
Тим часом, расія проростає територіями
Ждем трампа. Надія тільки на нього

Він рано чи пізно пойме що путін кончений
tanysha777• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Наступ заборонили?
Уявляєте?
Ну з прозрінням вас

lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляtanysha777
Уявляєте?
Ну з прозрінням вас
Це як?
tanysha777• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Ждем трампа. Надія тільки на нього

Він це давно зрозумів, тому і тримав путіна в наморднику
tanysha777• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Це як?
Отак
Поцікавтесь
Сонная Сова• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Хай собі захоплюють ті села
Вони вам треба? Розумні люди в тому числі мій брат діють згідно з інструкціями, вирівнюють лінію фронту, бережуть особовий склад і т.д.

Щоб ви кричали шо все пропало?
Значит хай захоплюють?? Ничего себе заявление -_- То есть там не люди,не украинцы, и в общем вам на них наплевать .
А розумны люди эт кто? Те кто набирает в ЗСУ с болячками при которых по сути, призванный будет балластом? Или те кто с учебки неподготовленных людей бросает в горячие точки?
Дно такие ваши комментарии.Бережуть особый склад.. Ну да, офицеров може и бережуть.
lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляСонная Сова
Та при чому тут це? Хвате вже цих сталінградських битв за кожну хату і посадку. Війни не так виграються
lilu1990• 04 августа 2024
Ответ дляtanysha777
Яким чином?
Olvia1987• 04 августа 2024
Ответ дляFioletovna
Вы, похоже, из тех, кто в 19м высмеивал ’ой, да, да, путин нападет’, ’хуженебудет’. Знакомая риторика
Я из реалистов.
vikohka• 04 августа 2024
сидeли бы вы молча в Гeрмании((( как нибудь бeз вашeй поддeржки обойдeмся.
Сонная Сова• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Да, вот только на примере Авдеевки все ваши рассуждения спотыкаются. Кому то же нужно было положить там овер-дофига народу что бы потом сказать, ’Да ничего страшного что отошли пункт стратегически не важный’
Мама Никитки-2• 04 августа 2024
Ответ дляlilu1990
Ждем трампа. Надія тільки на нього

Не буде Трампа. Вже точно. Заспокойтесь з ним.
За нього вже і чорні голосувати не будуть. Бо позавчора в прямому ефірі такого нагородив 🤦🏻‍♀️
Vladimir1978• 04 августа 2024
Це повинні вирішувати ті хто воює в нульовій зоні.