begovelik• 04 августа 2024

Чому люди, що розмовляють на суржику, вважають, що вони розмовляють українською?

Например, "як дєла" - это на каком языке? Если в их предложениях половина слов из украинского и половина из русского языков - почему они считают, что говорят на украинском? Ведь им, на самом деле, также нужно учить украинский. И они почему то считают, что имеют право другим указывать, на каком языке им говорить.
Rivka_Karshenbaum• 04 августа 2024
Теперь считается, что лучше так, чем на чистом русском)

Laluna1993• 04 августа 2024
Да будет срач!
Irina898989• 04 августа 2024
Ответ дляRivka_Karshenbaum
да, мир перевернулся....
автор begovelik • 04 августа 2024
По моему мнению, лучше говорить на грамотном одном языке, чем безграмотно коверкать оба языка, считая, что ты разговариваешь на одном из них.
Труп нареченої• 04 августа 2024
чисту російську я теж рідко чую
шокають гекають таке
Peres Lal• 04 августа 2024
Потому что понятие ’чистый украинский’ у каждого свое. Файна, чічка, хтів, налляти, хист і т.п.
Rivka_Karshenbaum• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Я стараюсь не замечать.
Учусь. Преподаватели из русскоязычного региона. Стараются говорить на украинском. Прикольно это наблюдать). Эти: ээээ, ну ... типу...давай
dulenok• 04 августа 2024
Я именно из уважения к украинскому языку, учитывая свой скудный словарный запас и скорость разговора, не разговариваю на нем. Только на работе
Rivka_Karshenbaum• 04 августа 2024
Ответ дляPeres Lal
Это региональное что-то

1Lesya• 04 августа 2024
Тому що вони і їх діти будуть на крок ближче до чистої мови. Люди стараються. Ті хто не переходять, не помиляться, але і розмовляти не будуть. Писати, пару фраз по роботі на початку спілкування, можливо, але це не живою мовою спілкуватися.
автор begovelik • 04 августа 2024
Ответ дляPeres Lal
Ровер
jannjann77• 04 августа 2024
Труп нареченої• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Ровер
ровер це діалект
Плаття-терапія• 04 августа 2024
Суржику не існує- це діалектизм. Завдяки діалектизмам мова жива. Ми можемо визнати навіть регіон, по мовленню. І краще суржик, ніж москальська
1Lesya• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Перейдіть хоч на 2 дні на українську, ви ж вчили мову в школі, вузі, покажіть приклад як чисто ви розмовляєте.
Борисфенка• 04 августа 2024
Тому що в українській мові є десятки діалектів. І те, що ви вчили по книжках, то є лише полтавський діалект, свого часу оголошений літературною мовою.
А те, що ви звете суржиком - і є жива українська мова і вона дуже відрізняється в різних областях. І це добре і правильно.
Не говорити українською ’із уваженія, не хачу каверкать’ - це дешева відмазка підмоскальників.
Плаття-терапія• 04 августа 2024
Автор ваша тема для яких цілей? Приниження українців?
jannjann77• 04 августа 2024
Ответ дляТруп нареченої
ровер це діалект
А Рендж Ровер?
автор begovelik • 04 августа 2024
Ответ дляПлаття-терапія
Чому ви так вважаєте?

Tammy21• 04 августа 2024
Боротися за чистоту української на рос.мові це щось оригінальне (ніт).
lilyD• 04 августа 2024
Вдома спілкуємося правильною українською
Побороли суржик з народженням доньки і сформували правильну звичку
За кордоном ніколи не відповідаю на питання, якщо чую, що між собою спілкуються російською
Це для мене москалі
Суржик не тригерить за кордоном
автор begovelik • 04 августа 2024
Ответ для 1Lesya
Навіщо це мені? Особисто я вважаю, що функція мови комунікація між людьми. Якщо до мене звертаються українською - відповідаю українською. Але думаю я російською і російська мова є моєю рідною.
Плаття-терапія• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Чому ви так вважаєте?
Тому що ви визначили за інших їхні потреби
svett1981• 04 августа 2024
Ответ дляPeres Lal
Только вот дикторы никогда так ужасно не говорят, у них в речи нет никаких диалектов
akarra• 04 августа 2024
на том же, на каком и ’iскуствєнно’
но да, они вас затопчут за рюську мову ))
Плаття-терапія• 04 августа 2024
Ответ дляsvett1981
Для цього вони і є дикторами, це калька
Tammy21• 04 августа 2024
І ще допишу) Я жодного разу не чула претензій до своєї української, яка в мене далека від ідеалу, від початково україномовних і тих хто ок володіє. Лише руснявою ’Што ето за слово’.
Борисфенка• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
І при цьому ви українка? З рідною російською мовою???
akarra• 04 августа 2024
а на счет прав - очень многие считают, что могут и имеют право указывать другим, как им жить )) для вас это новость?!)))
florak• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Кому краще? В топі раз через раз тема про те, чому ще не всі українці перейшли на українську і не важливо, чи всі вільно розмовляють. А ви пішли ще далі, суржик теж погано)))