begovelik• 04 августа 2024

Чому люди, що розмовляють на суржику, вважають, що вони розмовляють українською?

Например, "як дєла" - это на каком языке? Если в их предложениях половина слов из украинского и половина из русского языков - почему они считают, что говорят на украинском? Ведь им, на самом деле, также нужно учить украинский. И они почему то считают, что имеют право другим указывать, на каком языке им говорить.
Did Panas• 04 августа 2024
Це діалекти. Вже краще так розмовляти, ніж псячою мовою

bibico• 04 августа 2024
Я досконально володію двома літературними мовами. Вдома і з близькими розмовляю суржиком. Суржиком розмовляли мої діди й баби з обох сторін. І батьки, звісно. І так, ми всі - українці і мова в нас специфічна, властива нашому регіону ( Сумщина). Але ця мова українська. Ну не винні ми, що до кордону завжди так близько і російська була мовою офіціозу по 2000 рік фактично

І ще прикол : цим же суржиком розмовляють вдома наші родичі з курщини. Навіть ті, що народилися, живуть на росії та є росіянами
symbol• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
’на ідеальної російської мові’ - це як? що ви маєте на увазі?
А що у вас з аватаркою? В Калабрії Олімпіаду не показують чи ви її бойкотуєте через гендерні питання?😂
автор begovelik • 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
а що з нею? я вже не в калабрії. олімпіадою ніколи не цікавилась.
Ирина_Б_• 04 августа 2024
Ответ дляТруп нареченої
чисту російську я теж рідко чую
шокають гекають таке
так то и есть суржик
daiannaSan• 05 августа 2024
Мы не говорим на русском, мы идеально владеем языком врага 😆
По-теме: в западных регионах Украины тоже украинский язык людям учить надо) там такие диалекты у них. И вообще, нет пределу совершенства в этом деле. Да, не люблю суржик, когда с рус перехожу на укр сама к себе придираюсь.
Okk -7ebd• 30 августа 2024
Я коли була у росії кацапи суржик не розуміють, тому навряд чи його можна відносити до російської мови також
TAM-rico• 04 сентября 2024
Ответ дляRivka_Karshenbaum
Теперь считается, что лучше так, чем на чистом русском)
І я так вважаю.