begovelik• 04 августа 2024
Чому люди, що розмовляють на суржику, вважають, що вони розмовляють українською?
Например, "як дєла" - это на каком языке? Если в их предложениях половина слов из украинского и половина из русского языков - почему они считают, что говорят на украинском? Ведь им, на самом деле, также нужно учить украинский. И они почему то считают, что имеют право другим указывать, на каком языке им говорить.
Ответ дляПлаття-терапія
Автор ваша тема для яких цілей? Приниження українців?
Що ви) беговелік так би не змогла.
Це дуже розумна жінка. Вона покинула в Києві значні статки і працює вчителькою в Австрії.
І вона дійсно дуже переживає за Україну. Це ж помітно. От ви б будучи у відпустці на березі італійського моря змогли б цілий день сидіти на українському форумі?
Ні? А вона може! Жодної хвилини без хвилювань про українців)
Осьминожко• 04 августа 2024
На закарпатті зовсім інша українська мова по звучанню, на яку впинули угорці, румуни, словаки і тд. а на сході вплинула Россия з її російською мовою.
З заходу на схід мова плавно змінюється і немає конкретної точки де можна вважати що саме тут мова справжня.
Чому Ви вважаєте, що саме ви володієте справжньою украйнською мовою?
Ответ дляlilyD
На думку кацапів - ви абсолютно праві
Вони підтримують ваше бачення
Тобто, вкотре кацапи отримали перемогу
Вони підтримують ваше бачення
Тобто, вкотре кацапи отримали перемогу
Так склалося історично, що величезна кількість людей в Україні розмовляє і російською і українською. Так вже склалося історично. Навіщо їх гвалтувати?
Плаття-терапія• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Я висловила свою особисту думку. Висловіть і ви свою.
Висловлюю, мова це ключ. Суржик чи діалектизм - це українська мова. Вона ось така, різноманітна. Мої батьки так розмовляли, мої діди так розмовляли. І не комусь вирішувати вірно це чи ні.
Все московитське несе зло, смерть і руйнування. Це аксіома, навіть не теорема яку треба доводити.
Борисфенка• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
А чому австрійці є австрійцями? З рідною німецькою мовою, якою розмовляв Гітлер?
Тому що Австрія - це історична частина Німеччини.
Тільки не кажіть, що ви вже австрійцям і німцям пропонували німецьку забути ;)
О, до речі, згадався дикий віршик’
’Я русскій би виучіл только за то,
Что ім разгаварівал Ленін’
То оце якраз основна причина забути рускій зараз.
О, до речі, згадався дикий віршик’
’Я русскій би виучіл только за то,
Что ім разгаварівал Ленін’
Плаття-терапія• 04 августа 2024
Ответ дляFilomena
Що ви) беговелік так би не змогла.
Дякую за пояснення, прояснити ситуацію
Плаття-терапія• 04 августа 2024
Ответ дляJENYABEST
Это потому, что она ’плаття’ пишет :)
А як вірно?
Борисфенка• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Де вас гвалтували - в держустановах? А як нині в Австрії, вже не гвалтують? Чи це - другоє?
Ответ дляFilomena
Що ви) беговелік так би не змогла.
І що з цього слідує? Від того, що бразильський футболіст грає за англійський футбольний клуб і розмовляє англійською, він не перестає бути бразильцем. Але в англійському футбольному клубі йому платять набагато більше, ніж йому б платили в Бразилії. Скільки отримують вчителі в Україні?
Ответ дляbegovelik
Так склалося історично, що зуби не лікували, а одразу видаляли. Так склалося історично, що дружина не могла піти від чоловіка і користуватись контрацепцією. Так сталося історично, що сільским дітям не треба навчатись писати и читати. Ох уж ці історичні обставини... Все псують.
Борисфенка• 04 августа 2024
Ответ дляJENYABEST
Вы провоцируете ?
Я с вами согласна, но основная масса врага видит в русском языке :( видимо мозгу так проще.
Так, ворог розмовляє російською мовою і вбиває українців.
Ответ дляОсьминожко
Я не вважаю. Мій меседж - навіщо вказувати людям, якою мовою розмовляти?
Ответ дляБасина
Нічого поганого в суржику не бачу. Багато людей тільки вчаться. Суржик - це вже шлях до чистішої української мови. Було б бажання.
путь - это, когда учатся и хотят учиться
когда я пишу, что ’іскусвєнно’ - це штучно, сильно обижаются и рассказывают, что мне нужно делать ))