begovelik• 04 августа 2024

Чому люди, що розмовляють на суржику, вважають, що вони розмовляють українською?

Например, "як дєла" - это на каком языке? Если в их предложениях половина слов из украинского и половина из русского языков - почему они считают, что говорят на украинском? Ведь им, на самом деле, также нужно учить украинский. И они почему то считают, что имеют право другим указывать, на каком языке им говорить.
автор begovelik • 04 августа 2024
Ответ дляПлаття-терапія
Тому що ви визначили за інших їхні потреби
Я висловила свою особисту думку. Висловіть і ви свою.

akarra• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
По моему мнению, лучше говорить на грамотном одном языке, чем безграмотно коверкать оба языка, считая, что ты разговариваешь на одном из них.
Filomena• 04 августа 2024
Ответ дляПлаття-терапія
Автор ваша тема для яких цілей? Приниження українців?
Що ви) беговелік так би не змогла.
Це дуже розумна жінка. Вона покинула в Києві значні статки і працює вчителькою в Австрії.
І вона дійсно дуже переживає за Україну. Це ж помітно. От ви б будучи у відпустці на березі італійського моря змогли б цілий день сидіти на українському форумі?
Ні? А вона може! Жодної хвилини без хвилювань про українців)
JENYABEST• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Чому ви так вважаєте?
Это потому, что она ’плаття’ пишет :)
Басина• 04 августа 2024
Нічого поганого в суржику не бачу. Багато людей тільки вчаться. Суржик - це вже шлях до чистішої української мови. Було б бажання.
автор begovelik • 04 августа 2024
Ответ дляБорисфенка
І при цьому ви українка? З рідною російською мовою???
А чому австрійці є австрійцями? З рідною німецькою мовою, якою розмовляв Гітлер?
lilyD• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
На думку кацапів - ви абсолютно праві
Вони підтримують ваше бачення
Тобто, вкотре кацапи отримали перемогу
akarra• 04 августа 2024
Ответ дляТруп нареченої
чисту російську я теж рідко чую
шокають гекають таке
это акцент
или нужно окать и чЁкать?
Bilolena• 04 августа 2024
Так спросите у того кто вам указывают, или дайте в нос. ´Ты учи украинский, нет, ты сам учи украинский´. И кто победит - тот будет прав.

автор begovelik • 04 августа 2024
Ответ дляflorak
Кому краще? В топі раз через раз тема про те, чому ще не всі українці перейшли на українську і не важливо, чи всі вільно розмовляють. А ви пішли ще далі, суржик теж погано)))
Погано вказувати людям, що робити і якою мовою розмовляти.
akarra• 04 августа 2024
Ответ дляPeres Lal
Потому что понятие ’чистый украинский’ у каждого свое. Файна, чічка, хтів, налляти, хист і т.п.
это - диалекты
суржик, по сути - тоже диалект
но за последние два года он так обогатился извращениями и коверканьем - что мама, не горюй
Осьминожко• 04 августа 2024
На закарпатті зовсім інша українська мова по звучанню, на яку впинули угорці, румуни, словаки і тд. а на сході вплинула Россия з її російською мовою.

З заходу на схід мова плавно змінюється і немає конкретної точки де можна вважати що саме тут мова справжня.
Чому Ви вважаєте, що саме ви володієте справжньою украйнською мовою?
florak• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Згодна, але критикувати тих, хто намагається говорити, але виходить суржиком, теж не краще
lilyD• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
А у них була австрійська мова?
Яку потім витіснила німецька?
автор begovelik • 04 августа 2024
Ответ дляlilyD
На думку кацапів - ви абсолютно праві
Вони підтримують ваше бачення
Тобто, вкотре кацапи отримали перемогу
Так склалося історично, що величезна кількість людей в Україні розмовляє і російською і українською. Так вже склалося історично. Навіщо їх гвалтувати?
Плаття-терапія• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Висловлюю, мова це ключ. Суржик чи діалектизм - це українська мова. Вона ось така, різноманітна. Мої батьки так розмовляли, мої діди так розмовляли. І не комусь вирішувати вірно це чи ні.
Все московитське несе зло, смерть і руйнування. Це аксіома, навіть не теорема яку треба доводити.
akarra• 04 августа 2024
Ответ дляjannjann77
фото
это уже, прям на белорусском ))
давайце ж сябры наблізімся да прыгожага!
Борисфенка• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Тому що Австрія - це історична частина Німеччини.
Тільки не кажіть, що ви вже австрійцям і німцям пропонували німецьку забути ;)
О, до речі, згадався дикий віршик’
’Я русскій би виучіл только за то,
Что ім разгаварівал Ленін’
То оце якраз основна причина забути рускій зараз.
Плаття-терапія• 04 августа 2024
Ответ дляFilomena
Що ви) беговелік так би не змогла.
Дякую за пояснення, прояснити ситуацію

Плаття-терапія• 04 августа 2024
Ответ дляJENYABEST
Это потому, что она ’плаття’ пишет :)
А як вірно?
lilyD• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Ну вони ж гвалтують мої вуха кацапщиною
Чи мені слухати і радіти?
Борисфенка• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Де вас гвалтували - в держустановах? А як нині в Австрії, вже не гвалтують? Чи це - другоє?
автор begovelik • 04 августа 2024
Ответ дляFilomena
Що ви) беговелік так би не змогла.
І що з цього слідує? Від того, що бразильський футболіст грає за англійський футбольний клуб і розмовляє англійською, він не перестає бути бразильцем. Але в англійському футбольному клубі йому платять набагато більше, ніж йому б платили в Бразилії. Скільки отримують вчителі в Україні?
Басина• 04 августа 2024
Ответ дляJENYABEST
Это потому, что она ’плаття’ пишет :)
Що не так зі словом плаття? Нормальне українське слово...
Bilolena• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Так склалося історично, що зуби не лікували, а одразу видаляли. Так склалося історично, що дружина не могла піти від чоловіка і користуватись контрацепцією. Так сталося історично, що сільским дітям не треба навчатись писати и читати. Ох уж ці історичні обставини... Все псують.
JENYABEST• 04 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Вы провоцируете ?
Я с вами согласна, но основная масса врага видит в русском языке :( видимо мозгу так проще.
автор begovelik • 04 августа 2024
Ответ дляBilolena
Еще и как даю (морально). Обижаются.
Борисфенка• 04 августа 2024
Ответ дляJENYABEST
Вы провоцируете ?
Так, ворог розмовляє російською мовою і вбиває українців.
автор begovelik • 04 августа 2024
Ответ дляОсьминожко

Я не вважаю. Мій меседж - навіщо вказувати людям, якою мовою розмовляти?
akarra• 04 августа 2024
Ответ дляБасина
путь - это, когда учатся и хотят учиться
когда я пишу, что ’іскусвєнно’ - це штучно, сильно обижаются и рассказывают, что мне нужно делать ))