Просто болталка• 04 августа 2024

Порадьте додаток для покращення англійської для людей з високим рівнем

Для B2/C1.
Скачала дуолінго, то там надто легке.
Сегодня сержусь• 04 августа 2024
Elsa speak, але він платний
Кукусикиииииии• 04 августа 2024
Мені здається з таким рівнем краще шукати носіїв мови для спілкування.
автор Просто болталка • 04 августа 2024
Ответ дляКукусикиииииии
З цим немає проблем. Потрібен додаток, щоб у вільну хвилину позайматись швиденько.
Задираю носа• 04 августа 2024
Ответ дляПросто болталка
Може читати ?
Ленне-Рейма• 04 августа 2024
У вільну годину можна почитати книгу, подивитись передачу англомовну цікаву. Серіал Друзі в оригіналі...
Може пошукайте щось на кшталт Мерфі книги в додатку і повторюйте тематично розділи.
автор Просто болталка • 04 августа 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Elsa speak, але він платний
Дякую. Там є безплатні уроки також, правда лімітовані, але думаю мені вистачить.
Наче дійсно непоганий додаток, особливо на вимову.
Сегодня сержусь• 04 августа 2024
Ответ дляПросто болталка
Так, я тому і порадила. Я брала платну версію зі знижкою (у них там періодично пропонують знижки), то мені обійшлося щось біля 500 гривень на рік