Пукимончиг• 04 августа 2024
Татарів/Яремче/Славське
Куди краще поїхати на 4-5 днів, щоб було цікаво з підлітком.
Мамин тріль• 04 августа 2024
Славське - совсем маленькое село. Разве что на подъемнике раз покататься. Яремче - большой поселок, есть куда сходить, чего посмотреть.
Перловая Кашка• 04 августа 2024
А що збираєтесь робити? Як дозвілля проводити? Якщо пасивно, то в Яремче, якщо активно по горах ходити, то я обрала б Татарів.
ЯниЯ• 04 августа 2024
Ответ дляМамин тріль
Для підлітка там нема особливо що дивитися
Мамин тріль• 04 августа 2024
Ответ дляЯниЯ
Ну, в общем, да. По сути там везде одно развлечение - по горам лазить...
Пукимончиг
• 04 августа 2024
Ми взагалі жодного разу не були в тих краях, навіть не уявляю ,що ми там будемо робити. Просто хочеться змінити картинку. Мені подобаються там краєвиди
ЯниЯ• 04 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Там і краєвидів не так багато, якщо хочете панорамні види, тоді Яблуниця краще
Меня много• 04 августа 2024
Ответ дляЯниЯ
Там шикарні краєвиди але щоб їх побачити потрібно піднятися в гори.
Пукимончиг
• 04 августа 2024
Ответ дляЯниЯ
Мені ще важливо,щоб був якийсь транспорт,щоб хоч раз з´їздити в Буковель
ЯниЯ• 04 августа 2024
Ответ дляМеня много
Це, якщо вони люблять походи, а просто з сіл краєвидів нема
Мамин тріль• 04 августа 2024
Ответ дляЯниЯ
Ну, как сказать. Мы в Славском жили на горе, там куча домов разбросаны выше дороги. Красиво, на самом деле)
Меня много• 04 августа 2024
Ответ дляЯниЯ
Якщо людина перший раз їде в Карпати то їй достатньо і цього.
ЯниЯ• 04 августа 2024
Ответ дляМеня много
Якщо людина раніше була в інших горах, то ні
Мамин тріль• 04 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Тогда однозначно Яремче.
Пукимончиг
• 04 августа 2024
Ответ дляМамин тріль
Тогда однозначно Яремче.
Можливо порекомендуєте якесь житло?
Дідова баба• 04 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
В Яремче їдьте. Там ще Мак відкрили і Гедзьо парк
Кукусикиииииии• 04 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Яремче, там і краєвид і водоспад, куча екскурсій і нормальні заклади харчування. Зручно добиратися
Кукусикиииииии• 04 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Можливо порекомендуєте якесь житло?
Княжий двір.
Аноним_1859• 04 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Можливо порекомендуєте якесь житло?
Можно в Микуличин, это между Яремче и Татаровом. Но если вы своим ходом, то добираться между поселками проблематично, особенно на выходных. А такси очень дорогое
Творю чудеса• 04 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Татаров ,там і краєвиди краще і Буковель ближче ,а звідти вже автобусом і в Яремче можна з´їздити і в Ворохту
Кукусикиииииии• 04 августа 2024
Я їздила з 13 річним сином в Яремче -не пожалкувала. Просто в селі сидіти і на гори дивитися то хай 2 дніа, а потім нудно. А в яремче цікаво. Гедзьопарк відвідайте- прикольна локація
Кукусикиииииии• 04 августа 2024
Ми в буковель їздили на таксі, дядько нас відвіз і привіз. У таксистів там перепуска на парковку,вони чекають
Не любовница• 04 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
С подростком посмотрите туры, экскурсионки. Есть на 2-3-5 дней. Моему очень нравится. Вам не надо вообще думать как организовать досуг, куда ехать, где кушать. Просто наслаждается, вас возят туда-обратно)) мой обожает горы. Недавно с тура вернулись. Я отдохнула, что не надо ничего решать. Ребёнок тоже доволен, нашёл друзей со всей страны
Кидстаффовка• 04 августа 2024
автор, у Яремче гір особо нема, там тільки початок, поїсти нормально теж, не рекомендую (хоча там є станція і макдональдс це плюс), цікавого нічого.
Славське - є гори
Татарів - є гори + близько буковель
і ще таке: в тих краях всюди дорого, готуйтеся. В порівнянні - в Закарпатті дешевше
Славське - є гори
Татарів - є гори + близько буковель
Пукимончиг
• 04 августа 2024
Ответ дляНе любовница
Ви маєте на увазі у свого тур агента? Чи вже на місці?
Не любовница• 04 августа 2024
Ответ дляПукимончиг
Я заказывала заранее в турагентстве. Сразу с питанием, проживанием, экскурсиями
Перловая Кашка• 04 августа 2024
Ответ дляНе любовница
Зачем те туры? Мне туры не нравятся там все за тебя решили. А там все рядом. Можно на маршрутках добираться куда хочешь и как хочешь. Ездила с подростком в прошлом году. Жили в Татарове. Самостоятельно поднимались на Хомяк, Синяк, Маковицу. Ездили в Буковель и Яремче.