Помаранчова душа• 04 августа 2024

Рецепты 90-х

Что вы ели в 90-е вкусного, но это уже не в тренде сейчас? Типа бутики со шпротами, салат Белочка и т д.
vecya• 04 августа 2024
А ещё помню котлеты из геркулеса с куриным кубиком Галина бланка

Тарабарщина• 04 августа 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Моя робила солодку ковбасу. Потрібно було розтопити ірис в плитках з вершковим маслом і вимішати з кукурузними паличками( зайчики на пачках), сформувати ковбаску і дати застигнуть.
І от якось не дешево це було для звичайної радянської родини(
О, про ковбасу нагадали))
Про таку, як ви пишете, я не в курсі, а от шоколадну ковбасу робили часто. І зараз роблю регулярно.
Prervana• 04 августа 2024
Ответ дляТарабарщина
Ох, ще одна дитяча травма: хліб з смальцем.
Я дитина городська, звикла до масла, а в бабці в селі, куди мене відправляли на літо, масла не було, як і холодильника. Тож мені на хліб мастили смалець і казали, що то з маслом. Зовсім мала була, вірила, але смалець ненавиджу досі(
Туда же ливерку 🤮
Не пью, не курю• 04 августа 2024
Ответ дляКидстаффовка
Кілька років тому поїхали з мамою у Львів погуляти, в кафе ’Ностальгія’ в центрі побачили в меню ці мізки смажені. В мамі прокинулася дійсно ностальгія і вона вирішила згадати молодість))) Всі інші дні відпочинку я гуляла сама, а мама з отруєнням пролежала на зйомній квартирі, п´ючи ромашковий чай. Ностальгію як рукою зняло)
Ого))) Ностальгия замучила))
Країна мрій• 04 августа 2024
Бутерброды со шпротами, орешки со сгущенкой, еврейский салат обожаю до сих пор
Маю натхнення• 04 августа 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Мои дети сами сейчас делают шоколадную колбаску) но там без ириса. Просто шоколад (какао, сл.масло, сахар и молоко) и печенье в блендере перебить. Даже без орехов можно
А мої ламають печиво кусочками, щоб ковбаса була ’ з салом’)), а так все як ви: молоко, цукор, масло і какао.
Та прям багіня• 04 августа 2024
Ответ дляvecya
Гуляш соевый помню продавался, готовили как мясо. А вообще у меня в 90-х денег было больше чем сейчас((
Я недавно вспоминала, как папа покупал это соевое мясо, ну он любитель экспериментировать на кухне) а нам было капец не вкусно, но есть можно, потому что другого не было(
Аnnеt• 04 августа 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Салат из мивины?
пару лет назад решила вспомнить детство и снова сделать. не смогла есть эту майонезную бомбу. жирный жир в жире, политый жиром. фу.
Совбез• 04 августа 2024
90е - это все про крабопалки)
Салаты с крабопалками, бутерброды, рулетики и просто так сточить.
Деликатеееес)))
А самое крышесносное блюдо голодных 90х - салфетка во фритюре. До сих пор не верю, что это кто-то хавал.

Та прям багіня• 04 августа 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Такого не купували. Пам´ятаю лише аскорбінову кислоту, гематоген і м´ятні таблетки.
Класика ! 👍😊
Яжемать Мне можно• 04 августа 2024
Ответ дляТарабарщина
Якесь не правильне у вас село було)
Нащо той смалець?)

Найсмачніше це здор.
Скоринка свіжого хліба бажано добре репнута натирається часником, а зверху здором. Така смакота, пальчики облидеш.
А ввечері ще можна отримати за те, що на хлібині жодної скоринки не лишилося)
Аnnеt• 04 августа 2024
гоголь-моголь часто делали в детстве.
vecya• 04 августа 2024
Ответ дляТа прям багіня
Та да, вкусным его не назовёшь, ещё фарш соевый был и почему-то упорно ходили разговоры , что соя полезна и ее надо есть
Країна мрій• 04 августа 2024
Ответ дляСовбез
90е - это все про крабопалки)
Деликатеееес)))
Ой, точно, этот салат тоже люблю до сих пор и иногда делаю!
Тарабарщина• 04 августа 2024
Ответ дляPrervana
Туда же ливерку 🤮
Нє, ліверка фореве)) сусіди працювали на місцевому м´ясокомбінаті, іноді запускали лінію ’для своїх’, і ми в них купували дуууже смачну ліверку, варені ковбаси, сосиски. Зовсім не такі, як в магазинах були.
Кидстаффовка• 04 августа 2024
Згадала, що сирі яйця розколочували з сіллю і кришили туди хліб Називали це чомусь ’хачіки-мачіки’)))
vecya• 04 августа 2024
Ответ дляСовбез
90е - это все про крабопалки)
Деликатеееес)))
Поподробнее про салфетку во фритюре, плиз
Зараз все скажу• 04 августа 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Мы) а ещё мы подростками ее пачками просто так ели) А кто в детстве покупал в аптеке пертусин и пектусин?? Ох мы частенько бывало таким сладеньким себя баловали))
Я пертусин любила, но пила только по назначению. У нас была местная карамельная фабрика и в 90 работала тоже, не очень дорого стоили конфеты, копейки и были разные, я любила дубок и со всякими карамельными начинакми, дюшес и морские камушки. А конфеты шоколадные одно время были как соевые, серые и катались во рту как сало)
Бентливуман• 04 августа 2024
Ответ дляТарабарщина
В 90-е батько вирішив економити і торжествєнно обʼявив, що зранку на хліб замість масла будемо мазати смалець. І зразково зʼїв великий бутерброд зі смальцем, нахваляючи 🤢
Слава Богу мама раз у житті показала характер і сказала, що її діти будуть їсти масло! А він може їсти смалець. Не довго, доречі, він на цьому смаколику протримався.
Я один тільки запах ненавиджу смальцю. Вони його ще і топили. Навіть не знаю, куди мама його використовувала.

Зараз все скажу• 04 августа 2024
Ответ дляАnnеt
гоголь-моголь часто делали в детстве.
Я почти каждый день на даче) у нас были куры и колбасила себе сама в кружке)
Готова до другої• 04 августа 2024
Нас спасало село. У бабусі і дідуся було велике хозяйство і город 60 соток, то ж ми не бідували. Не уявляю, як би ми жили .
Тарабарщина• 04 августа 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Якесь не правильне у вас село було)
Нащо той смалець?)

Найсмачніше це здор.
Село на Тернопільщині.
А що таке здор?
Маю натхнення• 04 августа 2024
Ответ дляБентливуман
Я вам підскажу))) Жарила картоплю, зажарку у перші блюда і печиво смачне дуже.
Совбез• 04 августа 2024
Ответ дляvecya
Берете салфетку, обмакиваете в яйцо, потом в сухари, повторяете, жарите.
**** и выбрасываете нах
Зараз все скажу• 04 августа 2024
Еще одно изобретение мое в детстве это кефир с сахаром и вареньем в фруктовнице) Колбасила себе литр и пила, представляя что это типа коктейль как в кино))) Вот в такой похожей как на фото только белая)
Яжемать Мне можно• 04 августа 2024
Ответ дляТарабарщина
Село на Тернопільщині.
А що таке здор?
О! Скільки ви упустили))
По суті це те з чого смалець топлять)
Підшкірний жир. Його різали, солили і в банки складали як сало.
Сумщина.
Ms. Искренность• 04 августа 2024
В 90х появился спирт Роял. Я выделывала из него такие настойки и ликеры. Яичный, кофейный, клюква, аля коньяк, джин и т.д.
Мульйонерша• 04 августа 2024
Ответ дляСовбез
**** и выбрасываете нах
Ви забираєте перший приз цієї теми
Не пью, не курю• 04 августа 2024
Ответ дляКидстаффовка
Ні, в нас такого не було. В селі у бабусі тюря була: свіжоспечений хрумкий хліб, молоко та цукор...
А свіже яйце перекалапучене прям в скорлупі, я досі люблю з салом копченим з часником і хлібом))
Тарабарщина• 04 августа 2024
Ответ дляБентливуман
Ну, картопля на смальці то досить смачно) або на салі.
В смальця температура кипіння вища, ніж в олії, картопля хрусткіша виходить, з гарною скоринкою, перевірено)