MacOS-ница• 05 августа 2024

Чи можна навести на людину тцк, конкретно, щоб прийшли по нього?

Дві кавʼярні поряд, конкурують між собою жорстко. В одній дівчина бариста, в іншій чоловік
CatyK• 05 августа 2024
тцк - это вам новое чк?

Кому там слова не давали• 05 августа 2024
На мужа своего наведите лучше.
автор MacOS-ница • 05 августа 2024
Ответ дляCatyK
тцк - это вам новое чк?
Для інфи
ГендиреХтор• 05 августа 2024
Не то что можно, а нужно!!! Можете прямо сейчас донести, они уже работают
begovelik• 05 августа 2024
Ответ дляCatyK
тцк - это вам новое чк?
украинская версия расстрельной тройки
Алгонавт• 05 августа 2024
Смотрите порчу на себя не наведите
Кучерявочка• 05 августа 2024
.И все же я хочу спросить — кто написал четыре миллиона доносов? (С)
тянитолкайка• 05 августа 2024
А то бариста дурак и работает в кафе без брони и ждёт тцк в гости.
Пульт от линолеума• 05 августа 2024
Тоже интересно знать. Хочется сдать соседа-урода. Большой, тупой, агрессивный - отличный штурмовик бы вышел.
Пусть сливает свою ненависть к миру на руzню, это хоть пользу принесет, в отличие от того, что он сейчас делает

Tammy21• 05 августа 2024
Можна звісно. Робіть фото паспорта заявника, тобто свого. Все влаштуємо.
Пс. У котлі окремо місце тим, хто пише подібні провокації. Ті хто ведеться, вже самі себе покарали достатньо.
Ну ниче се• 05 августа 2024
А що це дасть? В мене теж кав´ярня, можливо, щось недоврахувала у веденні бізнесу
Туся муся• 05 августа 2024
Чиста та шляхетна дівчина-автор, чому ви вийшли з теми, не дочекавшись відповіді? Ви вже не хочете нести людям добро та радість, ви передумали?
Смажена полуничка• 05 августа 2024
Если у вас есть связи или влияние на них, то все можно
Зашла на 5минут• 05 августа 2024
Ответ дляПульт от линолеума
В нас такий. Забрали, контузило, тепер вдома - герой з довідкою. Вже і поліція на виклики не їде :(
Туся муся• 05 августа 2024
Ответ дляПульт от линолеума
А що він зараз робить?
Кучерявочка• 05 августа 2024
Ответ дляТуся муся
А що він зараз робить?
Это не важно. Механизм написания доносов запущен. Донос можно и на Вас написать, или на мужа, или на сына, или на брата. Что вы делали, не имеет значения. Вы просто кому-то не понравитесь и всё.
Туся муся• 05 августа 2024
Ответ дляКучерявочка
Ви правильно мислите. Інструмент працюватиме.
Грушки-яблочки• 05 августа 2024
Ответ дляТуся муся
А що він зараз робить?
обижает бойца экономического фронта бусинку-мужа коментаторки
автор MacOS-ница • 05 августа 2024
Ответ дляТуся муся
Я дружина цього чоловіка. Кавʼярні 4 роки, конкуренти відкрилися під носом. Вчора власниця казала мені у спину, що виживе нас доносами в тцк . Чоловіку 29 років

-Ань-• 05 августа 2024
Автор, а яку людину ви хочете здати: дівчину чи чоловіка?
Сходіть самі здайтеся.
Грушки-яблочки• 05 августа 2024
Ответ дляMacOS-ница
А о чем доносить?
Ваш же муж уже обновил данные, не преступник какой.
-Ань-• 05 августа 2024
ТЦК та СП - терористичний центр катувань та силового примусу.
Це найточніша розшифровка абревіатури.
Туся муся• 05 августа 2024
Ответ дляMacOS-ница
Оце так поворот. По можливості, постарайтеся формулювати питання не так хитро :) нашкодити можуть, зараз можливостей для цього стало більше, ніж раніше.
Смайлик• 05 августа 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
А о чем доносить?
может и не обновил
Сердючка• 05 августа 2024
Ответ дляTammy21
що ви там в Німеччині влаштуєте?
похід в Тафель? ахаха
Туся муся• 05 августа 2024
Ответ для-Ань-
Це найточніша розшифровка абревіатури.
Вони не за своєю ініціативою працюють, хоча, безумовно, багатьом з них робота подобається, вікно можливостей розміром із Золоті ворота :)
Грушки-яблочки• 05 августа 2024
Ответ дляСмайлик
может и не обновил
так пусть обновит
Туся муся• 05 августа 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
А о чем доносить?
А що гірше, на вашу думку, обікрасти квартиру чи не оновити дані?
Квітка Миру• 05 августа 2024
Послушаю. Я бы на бывшего дыра натравила бы тцк
Грушки-яблочки• 05 августа 2024
Ответ дляТуся муся
выбираете?