Рятуйте,прості хлопці,захищайте тепер їх імперії,бо вони в лондонах,вони заняті
Скоро сами свалят, хотят запрет снять с депутатов на выезд. А вы воюйте, вот же тв@рье
.
ВР пропонує дати право вільного виїзду за кордон народним депутатам, чиновникам, суддям та прокурорам
Відповідний законопроєкт 11460 зареєстрували у Верховній Раді 2 серпня.
Крім того, депутати пропонують не застосовувати заходи впливу та обмеження під час розгляду питання щодо оформлення бронювання під час мобілізації.
При цьому такі особи не підлягають мобілізації під час розгляду питання щодо оформлення бронювання від призову на військову службу під час мобілізації.
.
_Твоя_подруга• 05 августа 2024
Пффф, тогда вообще все повыезжали олигархи семьями. Остался один ахметов)
Natal_ka91• 05 августа 2024
Ответ дляOlenkaPekaryeva
Як це мовчали? Ні, не мовчали, просто ми не вірили....
Згадайте як той же Данілов переконував що все гуд, нападу не буде. І вірили ж, я теж, і особливо прикордонні потім були вдячні.
Стрекоза любви• 05 августа 2024
Скільки разів кажу, що цю інфу можна сприймати, можна не сприймати, але на моє сьогодення, сьогодення ваше це ніяк не вплине. Звичайно, вивезли.Багато не таких заможних теж виїхали. Он, скільки порадниць відповідає, що вони з чоловіками закордоном. І що далі?
Що ми можемо з цим зробити?
Natal_ka91• 05 августа 2024
Ответ дляingaruta
Молодий депутат з лондонів що казав?Не чули
А що Мосейчучка каже за синочка?
Ответ дляСтрекоза любви
Що ми можемо з цим зробити?
Молодий депутат спетляв,то не проста людина,чого ж мовчали?
77 года рождения• 05 августа 2024
Тобто, коли у грудні розвідка донорів приїхала до зеленого боневтіка і сказала йому, вова, скоро в Україні буде 3,14зда, роби щось, ворушись..., ви думаєте ця інформація з розмови не була донесена до Петра Порошенка?
Ответ для77 года рождения
Чого мовчали,тільки діти спетляли аж засмерділо
Natal_ka91• 05 августа 2024
Ответ дляingaruta
Хто це?Депутатша?Хто вона?Депутатів народ обрав
Рупор телемарофону, якби впливова і публічна теж людина, якій можна більше ніж іншим.
77 года рождения• 05 августа 2024
Ответ дляingaruta
Привіт Подоляку і Мосійчук передавайте
OlenkaPekaryeva• 05 августа 2024
Ответ дляNatal_ka91
У мого сина стоматолог лікував зуб у січні, а через тиждень телефоную записати знову до нього, сказали поїхав за кордон у відпустку. І я тоді розуміла, що він поїхав, бо говорять про війну. Ще подумала, от людина ж перестраховується....
Ответ длячаревна
.
Ха ха ха ха
Ответ длячаревна
.
Це вже взагалі за гранню