ingaruta• 05 августа 2024

Вивезли діточок перед війною, все знали, а нам мовчали!!!

Рятуйте,прості хлопці,захищайте тепер їх імперії,бо вони в лондонах,вони заняті
25Lida• 05 августа 2024
Америку ви не відкрили.

OlenkaPekaryeva• 05 августа 2024
Як це мовчали? Ні, не мовчали, просто ми не вірили....
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 августа 2024
старичков своих они тоже вывезли чартерами и шо?
чаревна• 05 августа 2024
Скоро сами свалят, хотят запрет снять с депутатов на выезд. А вы воюйте, вот же тв@рье
.
ВР пропонує дати право вільного виїзду за кордон народним депутатам, чиновникам, суддям та прокурорам

Відповідний законопроєкт 11460 зареєстрували у Верховній Раді 2 серпня.

Крім того, депутати пропонують не застосовувати заходи впливу та обмеження під час розгляду питання щодо оформлення бронювання під час мобілізації.

При цьому такі особи не підлягають мобілізації під час розгляду питання щодо оформлення бронювання від призову на військову службу під час мобілізації.
Natal_ka91• 05 августа 2024
Тільки Порох вивіз, і все?
Ksenia2291• 05 августа 2024
Они эмигранты, а не ухылянты
GirlSuper• 05 августа 2024
Не он один
_Твоя_подруга• 05 августа 2024
Пффф, тогда вообще все повыезжали олигархи семьями. Остался один ахметов)
Kristal2013• 05 августа 2024
А ’скумбрия’ где телеса свои поджаривает?

Alexsandra• 05 августа 2024
Ответ для25Lida
Америку ви не відкрили.
На 3 році війни..
Манюнайтед• 05 августа 2024
Сын пети в ато был,есть картинки а инете
автор ingaruta • 05 августа 2024
Ответ дляOlenkaPekaryeva
Молодий депутат з лондонів що казав?Не чули
Natal_ka91• 05 августа 2024
Ответ дляOlenkaPekaryeva
Згадайте як той же Данілов переконував що все гуд, нападу не буде. І вірили ж, я теж, і особливо прикордонні потім були вдячні.
Стрекоза любви• 05 августа 2024
Скільки разів кажу, що цю інфу можна сприймати, можна не сприймати, але на моє сьогодення, сьогодення ваше це ніяк не вплине. Звичайно, вивезли.Багато не таких заможних теж виїхали. Он, скільки порадниць відповідає, що вони з чоловіками закордоном. І що далі?
Що ми можемо з цим зробити?
автор ingaruta • 05 августа 2024
Ответ дляМанюнайтед
Ага в бою)
Natal_ka91• 05 августа 2024
Ответ дляingaruta
А що Мосейчучка каже за синочка?
автор ingaruta • 05 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Що ми можемо з цим зробити?
Молодий депутат спетляв,то не проста людина,чого ж мовчали?
77 года рождения• 05 августа 2024
Тобто, коли у грудні розвідка донорів приїхала до зеленого боневтіка і сказала йому, вова, скоро в Україні буде 3,14зда, роби щось, ворушись..., ви думаєте ця інформація з розмови не була донесена до Петра Порошенка?
автор ingaruta • 05 августа 2024
Ответ дляNatal_ka91
А що Мосейчучка каже за синочка?
Хто це?Депутатша?Хто вона?Депутатів народ обрав

Marinamariana• 05 августа 2024
Се ли ви и что ?
автор ingaruta • 05 августа 2024
Ответ для77 года рождения
Чого мовчали,тільки діти спетляли аж засмерділо
Natal_ka91• 05 августа 2024
Ответ дляingaruta
Рупор телемарофону, якби впливова і публічна теж людина, якій можна більше ніж іншим.
77 года рождения• 05 августа 2024
Ответ дляingaruta
Привіт Подоляку і Мосійчук передавайте
OlenkaPekaryeva• 05 августа 2024
Ответ дляNatal_ka91
У мого сина стоматолог лікував зуб у січні, а через тиждень телефоную записати знову до нього, сказали поїхав за кордон у відпустку. І я тоді розуміла, що він поїхав, бо говорять про війну. Ще подумала, от людина ж перестраховується....
завитушка• 05 августа 2024
Ответ длячаревна
.

Ха ха ха ха
bibizyana• 05 августа 2024
Я знала ) эта информация была доступна и на поверхности, особенно в западных сми
nata.ant• 05 августа 2024
Аатор с прозрінням вас)
cheryl• 05 августа 2024
Автор, жуйте шашлики і не розводьте зраду.
завитушка• 05 августа 2024
Ответ дляNatal_ka91
Тільки Порох вивіз, і все?
Тільки Порох. Зеленський вже 24 лютого на кордоні з білорашкою з ружбайкою стояв (чи то з шампуром?)
nata.ant• 05 августа 2024
Ответ длячаревна
.

Це вже взагалі за гранню