Мию чакри щоденно• 05 августа 2024
Наскільки ви збільшили вартість оренди своїм квартирантам? (Київ)
Дуже скоро закінчиться договір оренди. І в мене постало питання:Піднімати ціну чи ні? Оренда житла знову взлетіла. Здаю 3к квартиру за 11 тис. грн. На Троєщині. Зараз вже в цьому районі не знайдеш таких цін на нормальну 3к. Хіба що з дуже старим ремонтом. Були думки поставити 15 тис. грн. Я з ними ще не говорила стосовно підвищення ціни, але думаю чомусь, що вони не погодяться і переїдуть. Краще тримати провіренних квартирантів чи шукати нову за новою ціною?
Заюшка_хозяюшка• 05 августа 2024
За 13 однушка на софієвській борщагівці
За 16 на кпи
А ви вирішуйте))
За 16 на кпи
А ви вирішуйте))
Борщичок• 05 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
’сестра’, Подол 6,5тыс. и как то не могу сказать, что повышаю...
А чего так дёшево? Я сдаю однушку на Подоле за 13 тысяч, в первый же день было 10 звонков, сдала сразу.
Дівка в намисті• 05 августа 2024
Ответ дляЩас ухожу
Лише в наявності метро, а так Троєщина веселіша, частина Оболоні така маргінальна, там лише набережна і парк Наталка цивільно.
Особливо в районі північного мосту, кожного ранку бачу як людям весело стояти в корках, а як тривога,то взагалі веселіше не вигадаєш
Шлях до зірок• 05 августа 2024
Начало Трои. 2 комнатная, состояние норм.
На 11 этаже, газа нет.
За 8.
Поднимать не планираю
На 11 этаже, газа нет.
За 8.
Поднимать не планираю
Мания-Величия• 05 августа 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
За 13 однушка на софієвській борщагівці
За 16 на кпи
А ви вирішуйте))
За 16 на кпи
А ви вирішуйте))
За 8 2к на Юности со свежим (23 года) ремонтом
И за 9 тыс 3к на Милославской, ремонту лет 10, не больше
Заюшка_хозяюшка• 05 августа 2024
Ответ дляМания-Величия
Это к чему?
Мию чакри щоденно
• 05 августа 2024
Ответ дляir.zhuck
Якщо рік назад ви оцінили квартиру в 11, то вона зараз 15 не коштує. Ваша реальна ціна 12-13 тисяч
Я й тоді хотіла ставити ціну 15к, але ніхто не захотів винаймати за таку ціну. Квартира пів року висіла. Знизила до 11к грн, відразу знайшлися квартиранти.
Мию чакри щоденно
• 05 августа 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Який будинок?
1987 року.
Мию чакри щоденно
• 05 августа 2024
Ответ дляШлях до зірок
На 11 этаже, газа нет.
За 8.
Поднимать не планираю
На 11 этаже, газа нет.
За 8.
Поднимать не планираю
У нас квартира на 7 поверсі.
Жирафовое варьенье• 05 августа 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
І як вважаєте для 3к-15к це нормальна ціна?В раховуючи район без метро. Посудомийки та бойлера немає. Але гарний ремонт, два балкони(нових) Телевізор, пралка, нормальний, великий холодильник, сучасна плита та духовка. Дуже багато різних меблів.
Плита электро чи газ? Який поверх?
Я своїм біля самого метро (червона гілка) за 2-ку з 8 тис. підняла до 12-ти. Але у нас газ, парк, метро, 4-й поверх. Реакція була бурна. Але коли пошукали аналогічне, то... самі навіть вибачились і залишились.
Непогодка• 05 августа 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Автор, а покажіть фото.. бо мені наприклад зовсім не треба духовка і телевізор. А кондиціонер і п/м треба
Мию чакри щоденно
• 05 августа 2024
Ответ дляНепогодка
Доречі кондиціонер також є.
Аристократка-тунеядка• 05 августа 2024
Ответ дляMiss-korolevna_24
Нормальна ціна за трьошку 15
Не для Троєщини
Жирафовое варьенье• 05 августа 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
У нас квартира на 7 поверсі.
Теж не критично. Підіймайте до 15 тис.
Аристократка-тунеядка• 05 августа 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Я теж так вважаю, а ось чоловік мій каже що це забагато.
Якщо це зробив хрушовка чи панелка або будь який інший олд ,то так
Мию чакри щоденно
• 05 августа 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Плита электро чи газ? Який поверх?
Квартира в середині Троєщини. Інфраструктура як на мене чудова, є все. Плита з газом. 7 поверх.
Жирафовое варьенье• 05 августа 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Нормально
Аристократка-тунеядка• 05 августа 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Зараз телевізор ніхто не дивиться
Сонячний зайчик• 05 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
И я такая. Как-то неудобно. Мои квартиранты уже лет 7 живут. Последний раз перед ковидом повысила :)
Аристократка-тунеядка• 05 августа 2024
Ответ дляМати тріля
Ну між Троєщиною і біля м.Оболонь значна різниця
Не дуже ,бо Оболонь це як лівий берег на правому
Єдина Країна• 05 августа 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Рік не піднімала. Рік тому вони заїхали.
Я думала у вас люди лет 5живут. Я как то не увидела рост за год. Сдаю 3к в новом доме, голосеево, вся техника ,мебель ,все новое. 21тыс, не вижу сейчас ни одной причины повышать. Для Трои 15, без той же посудомойки, дом подозреваю старше 10 лет? Мне кажется это дорого. 13 норм. Ну и так резко вообще некорректно по отношению к людям повышать
мистерЛяпсус• 05 августа 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Для Троещины вы сдаёте по потолочный цене.Квартиранты со своим транспортом там и снимают,потому что самый дешёвый район. ЖИВУ то же здесь,на Трое
Люблю кетчуп• 05 августа 2024
Здаю на Троєщині 2-к, ремонту і техніці 5 років, за 7.5 тис + комунальні.
Підвищувати не планую. 1-2 тисячі мене не врятують, а квартиранти безпроблемні, не хочу ризикувати. На власному досвіду знаю, що орендарі бувають дуже різні
Мию чакри щоденно
• 05 августа 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Не для Троєщини
Чому? Тільки тому що немає метро поряд? Але ж гарна інфраструктура поряд і магазинам, супермаркети, парк, гарна транспортна розвʼязка.
Аристократка-тунеядка• 05 августа 2024
Ответ дляЩас ухожу
Плюс це лише купа Макдональдсів та два великих трц
Сонячний зайчик• 05 августа 2024
Ответ дляКапитошечка
Ого, це даром. У вас там клопи чи таргани?
Нет. Норм квартира. Правда мои квартиранты уже лет 7 живут ремонту больше 10 лет уже. Мне все говоят, что я ку-ку. Но мне как-то неудобно повышать :(