Блакитна устриця• 06 августа 2024
Чим довше немає сексу, тим менше його хочеться?
Розлучена 10 років, стосунків ніяких більше не було, відповідно і сексу теж. Помітила, що чим далі, тим менше з´являється бажання. Це вже згасає лібідо чи просто через відсутність "об´єкту бажання"? 44 роки.
Без комплексів• 06 августа 2024
у меня так в 30 . последние отношения были в 24.
для меня это не проблема .
Блакитна устриця
• 06 августа 2024
Ответ дляБез комплексів
для меня это не проблема .
Для мене теж, просто помітила таку тенденцію.
Без комплексів• 06 августа 2024
Ответ дляБлакитна устриця
а вы в поиске или нет ?
Блакитна устриця
• 06 августа 2024
Ответ дляБез комплексів
а вы в поиске или нет ?
Ні, спеціально нікого не шукаю.
Блакитна устриця
• 06 августа 2024
Ответ дляМиззери
Почему не было отношений ? 34-44 это же совсем молодой возраст еще ?
Я не знаю у кого как , часто от дня цикла зависит сильно желание
Спочатку після розлучення приходила до тями, не хотілось нікого, а потім не було того, з ким можна було б зустрічатись.
Я вже думаю, може, це якісь вікові зміни починаються?
Ответ дляБлакитна устриця
Может быть , моя знакомая говорила что ей после 45 как отрезало , а до этого у нее постоянно кто был , ну типа встречалась всегда , любвеобильная
Но вы же по себе смотрите , одно дело если мужчину не хочется но при этом есть самоудовлетворение другое если и этого уже не хочется и не один месяц
Потому что отсутствие мужчины оргазму не помеха
Блакитна устриця
• 06 августа 2024
Ответ дляМиззери
Я вже й сама не розумію. Бо з одного боку виходить, що бажання сексу зовсім немає без почуттів, а з іншого і самозадоволення теж менше.
Без комплексів• 06 августа 2024
Ответ дляМиззери
И не хочется встречаться , свидания и тд ? Неужели никто не заинтересовал за все это время ?
вообще нет.
отбило желание.
работаю на удаленке , живу в загородном доме одна, люблю свои машины ... зачем мне нарушать свой привычный быт и комфорт?
отбило желание.
Файна пані• 06 августа 2024
Думаю, що ви і раніше не дуже й то і хотіли сексу, бо ’нема відносин’ взагалі не дорівнює ’немає сексу’. А з прив´язкою секс-почуття, за десять років можна було б і з психологом попрацювати. Хоча з іншої сторони я вас дуже розумію, нема сексу - нема проблем. Може ви просто психологічно так захищаєтеся, застерігаєтеся.
Роза в вазі• 06 августа 2024
Був період без сексу, і так, не має з ким не хочеться. Але це коли не у відносинах!!! Потім коли була у відносинах не зовсім хотіла з малим ч, а коли зустріла свого чоловіка то після першої ніченьки всі бажання повернулися. Просто треба вам той з ким хотітиметься!
Стильна штучка• 06 августа 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Нет, это не в возрасте дело тем более в вашем, у меня не было отношений с 40 до 50, тоже тяжелое расставание, депрессия и отсутствие желание вообще с кем-то встречаться, сейчас в 50 появились отношения, а с ними и желание…поэтому это ваше внутреннее состояние.. появиться обьект появится и желание…
бифидобактерияЖоржик• 06 августа 2024
Да, у меня тоже так. Секс люблю. Где-то первые 3 месяца подрывает крышу, потом как-то спокойнее и спокойнее отношусь. Периодически хочется, но не так, как в первые месяцы
Некомильфо• 06 августа 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Автор, мені 44, сексу хочеться регулярно, хоча б 2-3 рази на тиждень, але, щоправда, є з ким.
Жила за кордоном без чоловіка деякий час - мастурбувала, коли довго не бачилися, бажання нікуди не зникало
Блакитна устриця
• 06 августа 2024
Ответ дляФайна пані
Секс люблю, задоволення отримувала, могла хоч щодня. Секс без відносин не для мене, а без емоцій тим більше. Не вважаю це психологічною проблемою. Це проблема відсутності вільного чоловіка, який міг би зацікавити або моїх високих вимог до чоловіків в цілому.
Блакитна устриця
• 06 августа 2024
Ответ дляРоза в вазі
Можливо ви праві.
Блакитна устриця
• 06 августа 2024
Ответ дляСтильна штучка
Сподіваюсь, що це так, бо іноді думаю, що це вже щось вікове підкрадається...
Блакитна устриця
• 06 августа 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Так, чим далі, тим спокійніше, це і лякає.
Блакитна устриця
• 06 августа 2024
Ответ дляНекомильфо
Так, коли є з ким, тоді і бажання є.
Ответ дляБез комплексів
вообще нет.
отбило желание.
Отлично , главное что бы вам было комфортно , просто представляю это давление социума что нужен мужик рядом
Мне нравятся самодостаточные люди
Наполеон Бонапарт• 06 августа 2024
Ответ дляМиззери
Ну ви секс любите точно)