Айпишница• 06 августа 2024
Посоветуйте, что-то от цистита, сильное..
Всегда 2дня пью уролесан и супер, а это уже пачку и ничего..уже просто ужас
Море Щастя• 06 августа 2024
Автор, не занимайтесь самолечением, если такие симптомы и не проходит. Я по глупости заработала воспаление почек так.
Гола з конопель• 06 августа 2024
Фурагін, або фурадонін. Раз в житті хворіла, допомогло вже на наступний день.
ГугелП@лАмался• 06 августа 2024
Ответ дляЩаслива Я
А що це дасть? Запалення буде лікуватися іншими ліками?
Це дасть розуміння що викликало запалення. Чи є потреба у антибіотиках і якщо так, то у яких. Часто буває так, що там є якась бактерія, на яку на діє якийсь антибіотик, а людина його пʼє. А треба було просто інший взяти.