Чарочка діда• 06 августа 2024
Сколько вы зарабатываете в месяц?
Какая сейчас у вас зарплата ?
Кавуся• 06 августа 2024
Ответ длянеДоПриличий
Кем работает ваш муж, если не секрет?
Вам не ответят, так как это очередной звиздёшь.
Сільський ансамбль• 06 августа 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
где все работают с такими зп? от 50 000..вы шо. скажите хоть направление ну по братски
Репетитор
Просериарила молодость• 06 августа 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я тестувальник
ТаЕщеОптимистка• 06 августа 2024
Ответ дляЗалізна пані
Кваліфікованим робітникам на виробництвах платять 10-15 тисяч, максимум до 20.
Да,сейчас нв производстве сильно упали ЗП. Хотя вакансии некем закрывать.
Леся Українка• 06 августа 2024
Ответ дляКавуся
Зарплата медсестры - 10 000 гривен, спуститесь на землю. И охранники, и кассиры не зарабатывают, как вы думаете.
Сьогоднішні вакансії медсестри, і охоронці по різному заробляють , і касири, навіть програмісти,,я знаю програміста на держслужбі із зп в 18 000 грн і знаю програмерів із зп в 4-5 т. баксів , по різному люди заробляють,є були за 10 тис працюють і є за 100 000, але знання дуже різні на ці зп))
Чумачечая Весна• 06 августа 2024
Ответ длянеДоПриличий
Кем работает ваш муж, если не секрет?
Руководит группой разработчиков.
неДоПриличий• 06 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Руководит группой разработчиков.
Спасибо за ответ. Он руководитель, наверное, за границей? Или в Украине?
Яжбоматуся• 06 августа 2024
Ответ дляНебоброїдка
Я с вами не согласна, подруга проработала начальником банка после декрета, теперь не может и на 40 работо найти не может , только блат на такую зарплату
Для нее это было бы супер счастье)
Кстати много знакомых работают в магазине вещей продавцами 350 грн в день , кофейня 500 грн...
Реально зарплаты сейчас хуйня
Для нее это было бы супер счастье)
Реально зарплаты сейчас хуйня
Скорее всего Ваша подруга была не начальником банка, а начальником отделения банка. А это довольно низкая должность в банке. Так что все закономерно.
Трошки більше 100000, вистачає поки на відпустку 2 рази в рік та трохи відкладати.
Останній час майже все витрачаю, бо незаплановані витрати на оформлення паспортів сину закордоном, вийшли ’платинові паспорти’ (квитки на літаки двічи, проживання, харчування).
Телефон хочу на днях купити бо затягнула з покупкою, подарунки на ДР на носі.
Там-тарарам• 06 августа 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
поделитесь кем работаете? Айти?
Викладач англійської 🙂
Небоброїдка• 06 августа 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Может быть, но тут тема что минимум 40 тыс получают специалисты, а по факту таких зарплат нет!
Пи Пи Пилюля• 06 августа 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
ну. я за освітою інженер-будівельник, мені простіше було вникнути в розцінки, по крайній мірі, розуміла принцип роботи програми. А далі і сама, і кошторисників підрядників не соромилась розпитувати, і проектантів, у котрих ми замовляли проекти
Отримала сертифікат кошторисника, маю сертифікати інженера-консультанта по будівництву та інженера технагляду за об’єктами будівництва. Воно просто одне друге тягне, все взаємопов’язано. Але я дуже люблю свою роботу, подобається постійна динаміка, широке коло спілкування.... ну і моральне задоволення, коли маєш що своїм дітям і внукам показати
а не підкажете курси або школу онлайн, щоб вивчитися на кошторисника? Ви пишете сертифікат же отримали
Я такая - жду трамвая• 06 августа 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
для отримання сертифікату є певний перелік вимог
Пи Пи Пилюля• 06 августа 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
я думала що курси або школи якісь є з сертифікатом у кінці навчання)
Залізна пані• 06 августа 2024
Ответ дляЛеся Українка
Знову Київ, не вся Україна в Києві живе, те що в Києві зарплати в два-три рази вищі і робота є всім відомо, але ж від того не легше, не може вся Україна до Києва переїхати.
Цибулька зла• 06 августа 2024
Ответ для31082010
Це за скільки робочих днів і годин?
Я викладач музики, працюю майже кожен день по пару годин.
Чумачечая Весна• 06 августа 2024
Ответ длянеДоПриличий
Мы в Украине, выехать не успели. Но работает на европейскую фирму.
Кавуся• 07 августа 2024
Ответ дляЛеся Українка
Это частные клиники. В обычной государственной, не по наслышке знаю, зарплаты намного ниже. Например, в садик ищут няню - зп 7к. И такого полно, только на советчице средняя зп от 40 и выше.
Леся Українка• 07 августа 2024
Ответ дляКавуся
Звичайно зп відрізняються, в приватній і ні, я навіть це в пості написала, що можна бути програмістом і отримувати 18000 в держорганах і в приватній фірмі 200 000, людину в державному секторі прив´язали? няня в садку це єдина вакансія няні? ЗП від 40 тисяч також повно, навіть нянею можна заробляти більше ніж 7000 моя сусідка будучи нянею у сім´ї не 7 тисяч заробляє, і не 14 , а сходіть на ворк юа, або робота юа , навіть рядовим бухом можна знайти роботу за 25-30 тисяч, а так в садку бух також буде 10000 отримувати)))
Леся Українка• 07 августа 2024
Ответ дляЗалізна пані
Я живу в Києві, зп Львововян чи Одеситів не знаю, але у нас є фопи які віддалено працюють із Хмельницького, Харкова, Кропивницького, і зп у них не 10000, це я знаю)))у нас взагалі половина штату по всій України , дівчата деякі за кордоном працюють.
Кавуся• 07 августа 2024
Ответ дляЛеся Українка
Это я к тому, что все тут очень хорошо зарабатывают, когда тема под анонимом. А в реальности совсем другие зарплаты. Среди моих знакомых нет такого, чтоб повсеместно были зп 60, 70, 90 тысяч, хотя разные профессии. Есть и топ айти, и топ менеджер, там понятно, почему и за что. НО, тут каждая советчица зарабатывает много, вот в чём суть)