Не боюся осуду• 06 августа 2024

Хто вчить або вчив кримінологію

Що ви вчили в університеті? Хочу отримати другу освіту поки є можливість і завжди цікавила кримінологія, однак я розумію що інформація в інтернеті і в реальності може відрізнятися, тому хочу спитати в тих хто вчиться або вчився що ви в загальному вчили і ким реально можна працювати після бакалавра.

Буду вдячна за інформацію. Дякую.
Протру пилюку• 06 августа 2024
Судебно- медицинская экспертиза в меде

Молода і нерозважлива• 06 августа 2024
а какое уже есть образование?
Советничаю тут• 06 августа 2024
Мой муж заканчиваю юрфак, мог пойти работать в частную практику, но нет, романтика и максимализм юности направили его в правоохранительные органы.
Всё решилось достаточно быстро, один из выездов был труп ребенка, который полежал в канализации.
И вся романтика закончилась.
автор Не боюся осуду • 06 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
а какое уже есть образование?
Прикладний лінгвіст та психолог
Молода і нерозважлива• 06 августа 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Прикладний лінгвіст та психолог
там химия нужна - значит в мед - а с вашим только психологом
Сонечко• 06 августа 2024
Ответ дляПротру пилюку
Судебно- медицинская экспертиза в меде
Это не то совершенно
автор Не боюся осуду • 06 августа 2024
Ответ дляСоветничаю тут
И вся романтика закончилась.
Ну таких ситуацій я не боюсь ( начебто). Хочу просто взнати всі нюанси навчання і роботи бо не хочу щоб потім вияснилося що це зовсім не моє.

Сонечко• 06 августа 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Вас именно криминология интересует или криминалистика?
Сон і дрімота• 06 августа 2024
Ответ дляСоветничаю тут
И вся романтика закончилась.
Не всі такі слабко характерні .
автор Не боюся осуду • 06 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Не зовсім зрозуміла вас. Я в медичний не хочу, хочу саме в правовому напрямку.
Молода і нерозважлива• 06 августа 2024
Ответ дляНе боюся осуду
вы уже колупались в полуразложившемся трупе?
Советничаю тут• 06 августа 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Он тоже так думал. Выше Вам правильно написали, медицинский университет и потом интернатура ’Судово-медична експертиза».
Сонечко• 06 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Трупы к криминологии никакого отношения не имеют
Сонечко• 06 августа 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Неправильно
Молода і нерозважлива• 06 августа 2024
Ответ дляСонечко
Криминолог сегодня должен быть организатором научных исследований в области борьбы с преступностью, активно используя данные других наук в этом процессе. Но и пройти через это должен
автор Не боюся осуду • 06 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ні не копалася як думаю і більшість людей до того як почати працювати. Тому точно нічого сказати не можу. Однак я вмію відключати емоції в схожих ситуаціях. Більше того я кажу не про суд-мед працівника.
автор Не боюся осуду • 06 августа 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Так я кажу мене не цікавить медичний сфера криміналістики, я хочу на чисто правове.
Сонечко• 06 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Вы молодец, что умеете искать копирайт в интернете
автор Не боюся осуду • 06 августа 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Ну так всі хто йдуть в цю сферу не можуть бути впевнені чи витримають вони вигляд та вонь від трупа чи ні.

Сонечко• 06 августа 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Так вам именно криминалистика интересна?
Молода і нерозважлива• 06 августа 2024
Ответ дляНе боюся осуду
вы хотите составлять психологические портреты преступников
Молода і нерозважлива• 06 августа 2024
Ответ дляСонечко
лингвист и психолог хочет быть криминалистом без меда и спец курса суд. медицины
Сонечко• 06 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Она ж пишет, что криминологом, а не криминалистом. Хотя мои уточняющие вопросы игнорирует
Наверное, триль
автор Не боюся осуду • 06 августа 2024
Ответ дляСонечко
А хіба криміналістика це лише про медичне?)
Я поки точного напрямку ще не визначила тому і питаю, але розглядаю судово- технічну експертизу, трасологія, дактилоскопія, фоторобота криміналістика…
автор Не боюся осуду • 06 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
А з цим щось не так?)
Молода і нерозважлива• 06 августа 2024
Ответ дляНе боюся осуду
А з цим щось не так?)
без мед образования - никак
автор Не боюся осуду • 06 августа 2024
Ответ дляСонечко
Наверное, триль
Пробачте, багато повідомлень тому не все помічаю. Насправді кримінолог займається теоретичною частиною, а криміналіст практичною, але це не обовʼязково саме судово медична експертиза.

Тому поки я розглядаю і те і те, але друге не в медичній сфері
автор Не боюся осуду • 06 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
без мед образования - никак
Дивно, але я не хочу бути судово медичним експертом, тому мені не потрібна медична освіта)
Молода і нерозважлива• 06 августа 2024
Ответ дляНе боюся осуду
без практики такой - о какой теории может идти речь- вы должны лет 20 на трупы выезжать а потом научные работы сочинять! напишите в институт мвд - и все узнаете там
Сонечко• 06 августа 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Так это все криминалистика, а не криминология