Не боюся осуду• 06 августа 2024

Хто вчить або вчив кримінологію

Що ви вчили в університеті? Хочу отримати другу освіту поки є можливість і завжди цікавила кримінологія, однак я розумію що інформація в інтернеті і в реальності може відрізнятися, тому хочу спитати в тих хто вчиться або вчився що ви в загальному вчили і ким реально можна працювати після бакалавра.

Буду вдячна за інформацію. Дякую.
Сонечко• 06 августа 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Пробачте, багато повідомлень тому не все помічаю. Насправді кримінолог займається теоретичною частиною, а криміналіст практичною, але це не обовʼязково саме судово медична експертиза.

Тому поки я розглядаю і те і те, але друге не в медичній сфері
На самом деле вы хотя бы поверхностно ознакомились с тем, что такое криминология

автор Не боюся осуду • 06 августа 2024
Ответ дляСонечко
Я не лише поверхнево вивчила що таке кримінологія адже цією сферою цікавлюся вже декілька років)
Сонечко• 06 августа 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Оно и видно
автор Не боюся осуду • 06 августа 2024
Ответ дляСонечко
Оно и видно
Сумно що ви так грубо відреагували на моє повідомлення, але то вже ваше діло
автор Не боюся осуду • 06 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
без практики такой - о какой теории может идти речь- вы должны лет 20 на трупы выезжать а потом научные работы сочинять! напишите в институт мвд - и все узнаете там
Не зовсім розумію до чого ваше повідомлення, можливо ви хотіли на інше повідомлення відповісти
автор Не боюся осуду • 06 августа 2024
Ответ дляСонечко
Так это все криминалистика, а не криминология
Не зовсім одне про теорію інше про практичне. І в практичному є також судово медична експертиза, але не лише вона, є також інші спеціальності які не потребують медичної освіти