После шести ни-ни• 07 августа 2024
Пропущен срок принятия. Что делать?
Ситуация следующая: сын пропустил сроки принятия наследства. После смерти матери прошло 11 месяцев. Он военнослужащий, собственно поэтому и пропустил сроки.
Наследство по завещанию, его брат уже вступил в наследство на свою часть.
Читала, что можно через суд восстановить сроки. Подскажите пожалуйста как это сделать?
Все будет, но потом• 07 августа 2024
Долучити адвоката, що підготує відповідне клопотання з обґрунтованням
Менее Более• 07 августа 2024
Зверніться до нотаріуса, у якого відкрито спадкову справу. Наче з початком війни продовжили термін вступу у спадщину.
Можна подати до суду позовну заяву про поновлення строку. Причина більш ніж поважна.
Говорю відверто• 07 августа 2024
Потрібно швидко отримати відмову нотаріуса у вчиненні нотаріальної дії і йти до адвоката, який грамотно складе заяву про надання додаткового строку на прийняття спадщини
Допишу. Я адвокат
МаксХмара• 07 августа 2024
якщо брат, що прийняв спадщину, дасть свою письмову згоду - то все це вирішується в кабінеті нотаріуса. якщо ж ні, то позов про надання додаткового сроку.
Несу пургу• 07 августа 2024
Ответ дляTammy21
Допишу) Я не юристка.
Так а чего вы лезете везде со своими советами?
кураГАЛЯ• 07 августа 2024
Ответ дляГоворю відверто
Допишу. Я адвокат
А підкажіть, як це, спадок під заповіт?
У автора так вказано, якщо заповіт, то теж має термін 6 місяців?
Говорю відверто• 07 августа 2024
Ответ длякураГАЛЯ
А підкажіть, як це, спадок під заповіт?
Немає значення, чи спадщина за заповітом, чи за законом. Все одно передбачений шестимісячний строк для прийняття спадщини. Від заповіту можна відмовитись, це ж право людини прийняти спадщину, чи не прийняти. Тому для забезпечення «цивільного обороту» і для впорядкування права власності і відповідальності за своє майно і є установлений строк для прийняті спадщини
кураГАЛЯ• 07 августа 2024
Ответ дляГоворю відверто
Дякую.
После шести ни-ни
• 07 августа 2024
Ответ дляГоворю відверто
Допишу. Я адвокат
Дякую. Він має піти до нотаріуса, отримати письмову відмову і шукати адвоката. Я правильно зрозуміла?
После шести ни-ни
• 07 августа 2024
Ответ дляМаксХмара
Не розумію. Яку згоду має дати брат? Він отримав майно за заповітом . Військовому по заповіту інше майно. Він не писав заяву на прийняття спадщини.
МаксХмара• 07 августа 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
якщо інше майно, тоді просто до суду. я думала, що одне й те саме в частках.
После шести ни-ни
• 07 августа 2024
Ответ дляМаксХмара
Дякую
Говорю відверто• 07 августа 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Має піти до нотаріуса, у якого відкрита спадкова справа. Потім до адвоката
Мию вікна у мороз• 07 августа 2024
Якщо спадкова відкрита була, а у вас була, то вступає хоч і через кілька років. Головне - вчасно відкрити спадкову.
После шести ни-ни
• 07 августа 2024
Ответ дляГоворю відверто
Дякую. Зрозуміла. Сподіваюсь, служба в ЗСУ це важлива причина порушення терміну.
После шести ни-ни
• 07 августа 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Справа була, але заяву написали один брат, іншій на війні , він заяву про прийняття спадщини не писав
Мию вікна у мороз• 07 августа 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Зрозуміло, але ж справа відкрита на все майно, і нотаріус в обов´язковому порядку дивився реєстр заповітів (тобто він бачив, що є заповіт на конкретне майно від спадкодавця). Вашому сину потрібно йти до нотаріуса і приймати спадок. Якщо будуть якісь нюанси, що потребуватимуть звернення до суду, нотаріус вам про це скаже. Якщо ні, він просто прийме свій спадок і отримає відповідні правові документи.
После шести ни-ни
• 07 августа 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Дякую