Куколка-мяуколка• 07 августа 2024

Догляд за волоссям

Вітаю! Дівчата, порадьте, будь ласка, дієві засоби від випадіння і для росту волосся, можна маски домашнього приготування. Дуже випадає і січеться волосся
Позитивна• 07 августа 2024
Здати аналізи і до трихолога. Налагодити харчування

Позитивна• 07 августа 2024
Посічене обрізати.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 августа 2024
Ответ дляПозитивна
и стресс преодолеть и избегать
Цвірінь• 07 августа 2024
Нічого не використовую окрім термозахисту та мусу для волосся.
66сезон666серия• 07 августа 2024
Styx використовую. Із засобів для зовнішнього користування лише він мені допомагає.
Домашня Зюзя• 07 августа 2024
Розмариновий настій втирати в шкіру голову 2 рази в день по 5 хв.
Позитивна• 07 августа 2024
І ніяких цибуль та перцю в шкіру.
Купіть шикакай та амлу, то недорого. Тут брала в дівчини з Броварів (Таня). Результ є. Кумі рятували після ковіду. Але харчування,спокій і здоров´я
Leonka Boo• 07 августа 2024
Ви хочете ззовні вирішити внутрішню проблему. Так не буває. Виключили вже анемію, проблеми з щитовидкою, ШКТ? Дефіцити мікроелементів?
Шія в порядку? Масаж апоневрозу голови кожен день робите?
Бабця в мештах• 07 августа 2024
Сикущие волосы только срезать, и маски увлажняющие, а если выпадают то витамины вовнутрь принимают, а не на голову мажут.

Ро30BbIu_CJIoHuK• 07 августа 2024
Моє волосся січеться від тупих ножиць перукаря і від філіповосниз, я замітила так. Бо коли своїми гострими стрижусь і без філіровочних то посічених кінчиків і через рік нема.
З шампунем від випадіння пораджу Віші деркос.
автор Куколка-мяуколка • 07 августа 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Це вже готовий продається, чи треба готувати?
Ответ дляПозитивна
І ніяких цибуль та перцю в шкіру.
Дякую!
Ответ дляLeonka Boo
Вибачте, що таке масаж апоневрозу?
Домашня Зюзя• 07 августа 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Можна купити готовий, точно є у Веледа
А можна самій зробити, в інтернеті є інструкція як це робити
Мені дуже допомагає
Я не Тролль• 07 августа 2024
Ответ дляLeonka Boo
Не всегда выпадение-проблема внутренняя. Кожа головы тоже болеет, да и АГА может приключиться, но в том что анализы нужны в первую очередь согласна. Хотя бы базовые
Мадам Тю-лю-лю• 07 августа 2024
Ответ дляБабця в мештах
все від випадіння працює в комплексі: вітаміни, мікроелементи в середину, масаж і лосьйони теж потрібні. Сама мала таку проблему, знаю про що кажу, зверталась до трихолога і саме комплексне лікування він призначав.
Сільський ансамбль• 07 августа 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
А где вы его купили?
Сільський ансамбль• 07 августа 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Вибачте, що таке масаж апоневрозу?
На Ютубе посмотрите. Если просто, то кожу головы двигать
как тебе такое илон маск• 07 августа 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Олія розмаринова класна штука https://ua.iherb.com/pr/mielle-scalp-hair-strength...
Періодично треба робити скрабування шкіри голови, я беру недорогий ензимний пілінг для цього https://ua.iherb.com/pr/tosowoong-enzyme-powder-wa...

Домашня Зюзя• 07 августа 2024
Ответ дляСільський ансамбль
А где вы его купили?
Готовий в епіцентрі)) але можна самій робити, в сільпо продається свіжий розмарин
Leonka Boo• 08 августа 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Все одно спочатку внутрішні проблеми виключають, тим паче просто випадають, а шкіра голови не тривожить. І тут звісно теж треба аналізи, а не бездумне ’шось помазати’.