Воленс-неволенс• 08 августа 2024
Не згідна, що скорпіони найгірший знак, як на мене найгірші...
Люди з Місяцем у Скорпіоні. Троє людей з оточення (Телець, Близнята, Діва) з місяцем у Скорпіоні виїдають мозок, тріпають нерви, постійна незадоволеність всім, маніпулюють, лізуть постійно у життя всіх оточуючих, брешуть, істерики. У моєї мами таке, з нею ніхто не хоче з сім´ї спілкуватись. Обговорює, пробує командувати нашими життями, суне свій ніс всюди, коли не подзвониш, незадоволега всім, маніпуляторка, строїть жертву, якщо хоч в чомусь її попрікнути, то заводиться про те що було 30 років назад, батько пішов з сім´ї, і вже дійшло що ми діти їй винні, що вони не разом, бо не звели їх назад. Колишній хлопець також все драматизував, я з ним істеричкою нервовою була. Потім він знайшов дуже милу спокійну дівчину, тепер у неї в мережах пости про хронічну депресію, з радісної дівчини перетворилась з ним у грузну тьотку.
Тому це неправда про сонячних скорпів, мені з ними норм, я баранчик. Сонячні колючі, але ти відразу бачиш на що людина націлена. А місячні скорпіони-постійне виїдання мозку всім навкруг.
Воленс-неволенс
• 09 августа 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Цікаво які саме риси помітили і взагалі цікаво послухати зі сторони. Якщо щось негативне побачили, теж пишіть чесно і відкрито, буду вдячна :)
Виваженість та врівноваженість у дописах. Хз як це пояснити. От кілька повідомлень і образ люди починає будуватись))
Сиджу тихенько• 11 августа 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Дякую! :)