Самоучка• 08 августа 2024
Проголосуйте за плитку в санвузлі
Плитка матова. Підлога світло сіра, стіни темніший колір. Однотонна чи з прожилками?
Результат:
вже голосів:
41 (59.42%)
З прожилками
28 (40.58%)
Однотонна
Невгамовна шахиня• 08 августа 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
У себе фото не знайшла. Такий ось.
Брала на алі за 100 баксів, цшов 3 дні (виявилось бувають товари з відправкою з одеси).
Миє непогано, але потоібно приноровитись, щоб розводів не було (суха, воло, суха). І кути не домиває десь по 3 см, бо щітки круглі. Але я дуже задоволена, бо мию не я)))
Дякую ) подивлюсь таке. Можливо зможе мені допомогти підтримувати чистоту…