Самоучка• 08 августа 2024
Проголосуйте за плитку в санвузлі
Плитка матова. Підлога світло сіра, стіни темніший колір. Однотонна чи з прожилками?
Результат:
вже голосів:
41 (59.42%)
З прожилками
28 (40.58%)
Однотонна
Невгамовна шахиня• 08 августа 2024
Ответ для90x60x90
Чего это, почти 3 года, все супер. Просто нужно убирать иногда.
Ну кожен день намивати душову я не буду ) мию раз в 3-5 днів. Білий наліт вже на 2 день видно
Самоучка
• 08 августа 2024
Ответ для90x60x90
А наклон? У меня порожек из плитки, и оно неплохо так протекает со временем из под резинок внизу.
Я не знаю, що вони там роблять. Робить бригада по договору, все як в проекті. Все від початку і до кінця. Не вникаємо в нюанси
Борода• 08 августа 2024
Ответ дляКарапулька
А капли воды?
За каждым после душа протирать?
Тех капель в душевой не видно, а по остальному санузлу их немного. Я по своей плитке раз в неделю-две прохожусь парогенератором и всё ок.
Карапулька• 08 августа 2024
Ответ дляБорода
Там ранее в теме все писали и про капли и про следы от них.
90x60x90• 08 августа 2024
Ответ дляСамоучка
А лучше вникать. Мы тоже так же далели, дизайнеры еще и сами ездили выбирали все. К дизайнерам вопросов нет, нюансы по ремонту именно бригадой повылазили потом. Мелкие, но неприятные.
Виправлялочка• 08 августа 2024
У салоні краси , куди ходжу, схожий дизайн в туалеті. У квартирі я б таке депресивне не робила б. Але якщо вам подобається, о , звісно, робіть.
90x60x90• 08 августа 2024
Ответ дляКарапулька
Капли будут на стекле видно. У меня стоит система очистки технической воды, то с плиткой и сантехникой по большей части все ок. А вот стекло(
Самоучка
• 08 августа 2024
Ответ дляВиправлялочка
Це квартира сина, 23 роки. Він собі таке обрав.
Борода• 08 августа 2024
Ответ для90x60x90
Bang Силит отмывает. И Фрош малиновый уксус. Сверху обычным средством для стекл прохожусь.
Мир Мир Мир!• 08 августа 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Темна плитка в санвузлі то великий капець.. її фіг відмиєш.. а якщо вона ще й матова.. то зовсім дупа..
У мене 2 ваних кімнати. В одній темна матова в іншій біла і блакитна глясові.
З темною матовою маю набагато менше проблем у митті.
Мир Мир Мир!• 08 августа 2024
Ответ дляКарапулька
А капли воды?
За каждым после душа протирать?
Ось плитка прямо з душової кабіни, в цьому році ще жодного разу не мила. Про які краплі води Ви говорите?
Я только за!• 08 августа 2024
Ответ дляСамоучка
Зачем делать то, что уходит в прошлое? Ну это уже как прыгать в уходящий поезд. Мы себе такую серость сделали 5 лет назад. Правда сантехнику и мебель, слава Богу, додумались сделать белую, то хоть как то спасает ситуацию. А так мрак мрачнейший. И это я очень люблю темные цвета в интерьере. Но честно говоря, вот эта повальная серость уже поперек горла. Может мальчику не мешало бы посмотреть что ныне испанцы и итальянцы предлагают? Может и передумал бы.
Карапулька• 08 августа 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Про известковый налет от воды я говорю.
Невгамовна шахиня• 08 августа 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Доречі, ще можливо у Вас вода така, що наліт не лишає. Тому Вам темна плитка норм.
Невгамовна шахиня• 08 августа 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Для порівняння Вам. Перше фото частинка ванної кімнати, друге - в середині душової. Я душову мила в неділю. Таке у неї вже на 2 день. Я не можу намивати її кожен день
іронічна антитеза• 08 августа 2024
А яка у вас в проекті з цих?
Я б на підлогу взяла ту, що на першому фото світла. З темної складно обрати. Глянець би не брала взагалі, він не практичний. А ще фото не передають відтінків, тому надто складно радити щось.
Мир Мир Мир!• 08 августа 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Капець! До речі, дуже схоже, що плитка в нас однакова. Мабуть різниця в воді. Ви не з лівого берега Києва?
Правда в мене ще фільтр на всю квартиру стоїть.
Мир Мир Мир!• 08 августа 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
У нас на Виноградарі в принципі непогана вода + у мене фільтр на квартиру. Але на епапі ремонту це не важко запланувати, це збереже змішувачі і техніку. У 2021 році фільтр 1800 коштував самоочисний
Невгамовна шахиня• 08 августа 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Ні, я зараз на заході України )
Я Вам скажу що в Харкові у мене таких проблем не було. Хоча вода там теж така собі.. а тут
Тут теж фільтр стоїть, але самий простенький. Від нього тільки «вигляд», на мою думку…
Невгамовна шахиня• 08 августа 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Так, на етапі ремонту можливо. Але багато хто про таке навіть не думає, бо до цього не стикався з такою проблемою. Або цей наліт просто видно не було.
Мир Мир Мир!• 08 августа 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ні, я зараз на заході України )
Якщо у Вас самопромивний і промити не допомагає, то можна сітку на більш дрібну замінити, ми так робили одразу, бо стандартна великувата. Але це ж така засада, я б робота тоді кожень день на ній запускала, рьохнутись можна.
Невгамовна шахиня• 08 августа 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Тут якийсь дешевий «типу» фільтр. Заміна внутрішнього картриджу 300грн була навесні ) то ж він шо є, шо нема )
Невгамовна шахиня• 08 августа 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
А у Вас робот для плитки? Прикольна штука? У мене тільки по кімнатам гуляє )
Мир Мир Мир!• 08 августа 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Фільтр - це не лише наліт, це бойлер, плальна машина, посудомийка. Усі сантехніки радять теж. Я 2 роки жила на лівому березі і це було просто відкриття, що там ’інша’ вода. Моя шкіра просто протестувала проти тої води. Якщо купатися, то тільки з сіллю для ван могла, якщо душ, то потіб обов´язково крем. Тому коли ми в новобудову заїджали, я дуже багато дуиала, навіть хотіла ставити фільтр для питної води на всю квартиру, але чоловік сказав, що я вже перегинаю)))
Мир Мир Мир!• 08 августа 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
А, зрозуміла про який Ви. Шкода. Сил Вам і терпіння!
Мир Мир Мир!• 08 августа 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
В мене робот вікномийник, бо у мене 4 величезних вікна в стелю і балкон 5 квадратів по 2,3 метри висотою вікна. А я лінтюх...
Я їм і плитку мию, лсобливо над ванною, стеля 2,7 ручками не достаю і в ванну табурет не поставиш.
Пробувала ще дзеркала, але на них дуже розводи видно, простіше самій.
Невгамовна шахиня• 08 августа 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Я вже тихенько шукаю іншу квартиру.. по сусідніх будинках і тому де мешкаю ) бо мене вже вибішує той чорний санвузол
Невгамовна шахиня• 08 августа 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
А який саме у Вас робот? добре миє?
Мир Мир Мир!• 08 августа 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
А який саме у Вас робот? добре миє?
У себе фото не знайшла. Такий ось.
Брала на алі за 100 баксів, цшов 3 дні (виявилось бувають товари з відправкою з одеси).
Миє непогано, але потоібно приноровитись, щоб розводів не було (суха, воло, суха). І кути не домиває десь по 3 см, бо щітки круглі. Але я дуже задоволена, бо мию не я)))