ЛюбимаЯНЬ• 10 августа 2024
Дівчата, як навчитися не переїдати?
Питання зараз не про вагу, а про невміння зупинися. Мені обов´язково потрібно "обожраться". Один раз в день. Якщо це вихідний- зранку, якщо робочий- ввечері. Ну не можу, я їсти шмоточок тортитика три дні ( в нас є такі дівчата на роботі). Взяла одну цукерку- з´їм весь пакет, взяла одне морозиво- полізу за другим. При чому, раніше (до 42 років), я думала, що люблю тільки солодке. Нє, виявилося, що люблю все. Одне заїдаю іншим. Пробувала харчуватися правильно, три рази в день, невеликими порціями, без перекусів. Ну не працює. Все одно "завєршающий етап"- обжорство. Хто впорався з цим? Поділіться, будь ласка. Тему створила і пішла хатніми справами займатися, буду періодично читати. Думаю, що відповіді будуть корисні не тільки для мене. Всім заздалегідь вдячна.
Крем для арбуза• 10 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я стосовно того, що в мене немає нікого, а не стосовно того, що я слабка. Маботь, слабка.
Не слухайте місцевих «експерток з психології і нутріціологіі, а також адептів сили волі. У вас інша проблема. Ви протестуєте проти чогось за допомогою їжі, шукайте, проти чого. Моя ставка: мати, або хто вас там виховував. Це протест проти установки: не жити. У вас багато ненависті до себе, ви себе знецінюєте і зневажаєте. Але це колись вам привили. Я впевнена, що в дитинстві, бо майже в усіх так.
В моїй хаті моя правда• 10 августа 2024
Ответ дляПеченюшка
++++++
Это она заставляет жрать прям все, что не приколочено.
Это нельзя остановить пока ее не уберешь.
Узнала себя прям, аж вздрогнула
А как ее убрать?
ЛюбимаЯНЬ
• 10 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
все мы разные - у кого нет тяги к еде, никогда не поймет того у кого она есть
Як пощастило тим, у кого немає тяги до їжі...
ЛюбимаЯНЬ
• 10 августа 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Компульсивне переїдання. Якщо очищаєтесь (рвота, послаблюючі, сечогінні препарати, спорт, дієта після зриву)- булімія. В двох словах - вам в психотерапію і проаналізувати батьківські установки а також пройти внутрішню сепарацію. Багато чого знайдете на ютубі, канал Ніни Вороновой. Мені багато в чому допомогло.
дякую!
ПодругаМужа• 10 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
у меня зависимость от колбасы
Печенюшка• 10 августа 2024
Ответ длядама_из_декрета
Як про неї дізнатися?
Поел и опять рыщешь в холодильнике чтоб поесть? Это она
Мавка• 10 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
для таких, як Ви - всі теми для срачу. Не бачу нічого в ній ’срачного’
Для яких ’таких’?)
Ви просто описали свою шкідливу звичку, не плануючи нічого змінювати. То для чого тема?
Це знаєте, ніби хтось створив би тему: ’Гризу нігті з ранку до вечора. Як навчитися цього не робити?’ Що б відповіли на це?
Ms. Iphone• 10 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Напишу но вы не послушаете
Разгрузочные дни помогают меньше есть
Потом больше не влазит
Ну и посмотреть на себя голую в зеркало
Разгрузочные дни помогают меньше есть
Потом больше не влазит
Ну и посмотреть на себя голую в зеркало
КондуктЕр тролейбуса• 10 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ніколи не могла вставати з-за столу трохи голодною. Завжди, як свиня (вибачте)
Не те, щоб прям голодною, а без відчуття важкості, коли аж живіт розпирає. Я це мала на увазі.
Губной рояль• 10 августа 2024
Ответ дляГубка Боб
Удалено администрацией...
И чем это может помочь Автору? Зашли вылить желчь на человека и все.. для негатива и желчи есть платные УСЛУГИ психотерапии, а не форум - не путайте! ФОрум - это место для ПОЗИТИВНОГО общения, а все у кого запущенные проблемы психологического характера НИКАК ЭТОГО НЕ понимают. Вот не доходит до таких:
- негатив, агрессию, упреки, желчь и пр - на платные приемы к психотерапевту
- опыт, позитив, полезные советы, поддержку - на форум!
ЛюбимаЯНЬ
• 10 августа 2024
Ответ дляГубной рояль
1 перед едой выпить воды (стакан)
2 когда появится голод - выпить еще воды!
3 те до каждого приема напиться воды.. много!
4 в рационе должно быть МНОГО капусты... ее можно есть без ограничений и она очень заполняет желудок... и создает ощущение сытости
5 вероятно уже растянут желудок и потому надо приучать есть меньше..
6 психологическое вечное ЗАЕДАНИе - импульсивное.. тоже дает жажду и тягу жевать-жевать и наедаться всем подряд...
дякую. Я майже ніколи не буваю голодною. Їм для задоволення. От нєт, щоб книжку почитати або йогу зробити (це також для мене задоволення), я їм
Булку Дай• 10 августа 2024
Ответ дляГубка Боб
Удалено администрацией...
Тю, в мене чоловік, двоє дітей, мама, собака, подруги. Сила волі - дай Боже. А от зжерти/випити щось смачненьке - мене ніщо не зупинить. От вчора з подругами як раз це і робили ввечорі. Так що самотність - не причина, або не єдина причина точно. Ми так стрес знімаємо. Зустрітись, потриндіти, випити смачний коктейль, з´їсти смачну їжу. Все залежить від того, які проблеми через це переїдання. Коли я могла з´їсти цілий торт, і хоч би що, то я себе і не зупиняла. Коли почались проблеми із здоров´ям (навіть, не вагою), сиділа якійсь час на жорсткій дієті. Так, звикаєш з часом. Але все життя так не можна, бо загониш себе ще більше у стрес. Як варіант, таки рахувати калорії, якщо проблема у зайвій вазі. І якщо вже переїла торт, то потім не обідати/не вечеряти. Якщо інші проблеми, то підтримувати організм ліками/вітамінами/травами. Якщо проблеми серйозні вилізуть, то вже доведеться щось кардинально робити. А якщо нічого такого серйозного немає, то і нафіга себе обмежувати? Зараз таке життя, що хто знає, шо завтра буде, щоб забороняти собі шматок торта )
Одна_на_всей_планете• 10 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ну так это исключительно ваше решение и привычка.
Не не могу, а не хочу.
Правильно написали про силу воли.
Но опять же - это ваше личное решение - так есть.
Когда реально захотите что то изменить - измените.
Не не могу, а не хочу.
Правильно написали про силу воли.
Печенюшка• 10 августа 2024
Ответ дляМавка
Так Ви ж їсте не тому що голодна, а тому що звикла постійно жувати. Погана звичка, але очевидно Вас влаштовує. Ну і чудово.
Это не привычка
Это ии
Клетка голодная сигнал в мозг подаёт и требует накормить.
Это ии
ЛюбимаЯНЬ
• 10 августа 2024
Ответ дляОйЙой
Це просто культура харчування. Їсти відрами не красиво.
ооооот. Ви на 100 відсотків праві. Мені соромно. Але я не можу нічого зробити.
ОйЙой• 10 августа 2024
Ответ дляГубка Боб
Удалено администрацией...
В парі теж можна бути самотньою.
ОйЙой• 10 августа 2024
Ответ дляПеченюшка
++++++
Узнала себя прям, аж вздрогнула
Так она убирается голодом
ЛюбимаЯНЬ
• 10 августа 2024
Ответ дляКрем для арбуза
не ціную, не поважаю, чую це від оточуючих. Багато комплексів, геть невпевнена в собі. Позор, трешняк. Завжди скукожена.
Губной рояль• 10 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Вкусовые анализаторы - это САМЫЙ простой и быстрый способ получить удовольствие.. потому ВАШ мозг подсел и уже не напрягается в поиске чего-то иного.. В психотерапии проблемы с едой - это отдельная ГЛАВА и очень серьезная (переедание, НЕДОедание и пр) те это серьезный вопрос.. постепенно переучите себя.. это рабочий метод! В Ютуб есть лекции много диетологов там масса полезной информации - изучайте! Очень полезно!
Мавка• 10 августа 2024
Ответ дляПеченюшка
Это не привычка
Это ии
Что? Это какая-то очередная псевдо-теория чтобы оправдать обжорство?
Человек не может быть голодным если постоянно жует. Какие сигналы?
Дева Мария• 10 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Это вы себя перестаете контролировать в этот момент . У меня родственник такой , когда он у нас в гостях , я падаю в обморок )))) может часа 2 есть , если есть что , потом тортом закусить … это со стороны выглядит ужасно, снимите себя на видео что ли )
ЛюбимаЯНЬ
• 10 августа 2024
Ответ дляMs. Iphone
Напишу но вы не послушаете
Разгрузочные дни помогают меньше есть
Потом больше не влазит
Ну и посмотреть на себя голую в зеркало
Разгрузочные дни помогают меньше есть
Потом больше не влазит
Ну и посмотреть на себя голую в зеркало
Дякую! Для мене всі поради цінні! Я себе зневажаю саме за ці свої дії, в дзеркалі так собі, сойдьот. Не фітоняшка, до красуні дуже далеко. А отводу буду намагатися пити, хоч ненавиджу її. Натще стакан зранку і все.
ЛюбимаЯНЬ
• 10 августа 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
ЛюбимаЯНЬ
• 10 августа 2024
Ответ дляГубной рояль
Дякую
Печенюшка• 10 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я тоже такая была.
На ДР могла жрать пока стоит перед глазами еда.
Сейчас уже не так. Поступает сигнал в мозг - я наелась. И все. Больше есть не можешь. Даже если запихиваешь кусочек сверху, то он может спровоцировать рвотный позыв. Поэтому с уходом ии много в себя не запихнешь.
Свій варік• 10 августа 2024
Ответ дляПеченюшка
Это не привычка
Это ии
Та ніяка клітина не голодна. Я якось з дитинства така. От донька у мене вже не така. Вона поїсть і якщо наїлася, то вже не їстиме, щоб смачненьке не було. А я топтатиму відразу.
Алгонавт• 10 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Та я сьогодні в вихідний о 6ій встала, з 7-8 поплавала у басейні, купила продукти, година передиху і далі біжу. А в будні прокидаюся о 5.30, щоб побігати перед роботою. Так, що я знаю, як це відпрацьовується.
то есть наказываем себя...ругаем
ЛюбимаЯНЬ
• 10 августа 2024
Ответ дляГубной рояль
Дякую!