Чумачечая_• 10 августа 2024
Фотосессия беременность
подарували фотосесію для вагітних в студії , то не знаю що можно вдягнути ((((
Підкажіть ідеї 🥰
Дякую )
Підкажіть ідеї 🥰
Дякую )
ГороховаЯ• 10 августа 2024
Джинсы, короткий белый топ, рубашка белая аля мужская
Платье
Вообще посмотрите в пинтересте беременные фотосессии и поймете что вам нравится
Платье
Королева спама• 10 августа 2024
Знайома робила без одягу. Прикривалась руками і довгим волоссям. Шикарні фото. Ще тіло чимось намазали, чи то шимер був.
Жена аллигатора• 10 августа 2024
Ви потім всіє родиною та друзями будете це переглядати?
Всім нормальним людям буде ніяково.
Їжак в панчохах• 10 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
🤢
пьЯНА• 10 августа 2024
Ніколи не розуміла сенсу таких фотосесій. Об´єктивно, якщо ти з великим животом, це негарно. Ніколи. Нікому. І кому потім показувати? Діти навряд чи оцінять. Чоловік не впевнена. Подруги? Ну, з ввічливості, як я, скажуть, нічого таке.
А вот недавно• 10 августа 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Всім нормальним людям буде ніяково.
от чего? и зачем пересматривать со всем друзьями?
Чумачечая_
• 10 августа 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Всім нормальним людям буде ніяково.
А ви вагітною взагалі на вулицю не виходите ? Я ж не голою збираюсь фотографуватись 😁
Жена аллигатора• 10 августа 2024
Ответ дляЧумачечая_
виходила, але пузо не оголювала
Чумачечая_
• 10 августа 2024
Ответ дляЖена аллигатора
виходила, але пузо не оголювала
Моє питання звучало : « що можна вдягнути не фотосесію?»))))
А не як краще позувати оголеною ))))
Запитайте у фотографа про оренду образів👍це дешевше і проще👍 найчастіше фотограф знає, або в студії є така послуга👍 я дивилася є прозорі пеньюари і білизна гарна, хтось в джинсових образах, хтось в класичному костюмі, хтось брав довгі плаття в оренду, гарно обмотують тканиною жують вентилятором і як розлітається 👍
Щира українка• 14 августа 2024
Джинси+ чорна футболка, чорне боді та біла сорочка. Взагалі різні можуть бути образи, гугліть,що подобається