akniri• 10 августа 2024

Анастасія Левкова «За перекопом є земля»

Прошу допомогти купити електронну версію книги А.Левкова «За перекопом є земля»
Паперова не підходить, бо я за межами країни.
Таке відчуття, що в електронному форматі доступ до книги або обмежений, або його взагалі не має.
Знайшла, в додатку Librarius, але видає помилку.
Цим додатком ніколи не користувалася.
Якщо у вас є електронна версія і ви можете надіслати файл для Apple, домовимося ;)
К.а.л.и.н.а• 10 августа 2024
Книжка ’свіжа’ тому навряд чи ви знайдете її в електронному варіанті. На мегого є платна аудіоверсія

Mon1ka• 10 августа 2024
https://www.scribd.com/document/745135543/За-перек...
Не скачивала, пробуйте сами
иркин• 10 августа 2024
Мені теж здається, що видавці спеціально не випускають ел.версію, щоб не було крадіжки інт.власності.
иркин• 10 августа 2024
Ответ дляК.а.л.и.н.а
На якабу дешевше :)
автор akniri • 10 августа 2024
Ответ дляиркин
На якабу дешевше :)
Аудіо я знаходила. Мене цікавить електронна версія.

І наче б-то вона вже не така нова, мінімум 6 міс про неї чую
автор akniri • 10 августа 2024
Ответ дляMon1ka
Не скачивала, пробуйте сами
А ви пробували цей додаток взагалі?
Він платний. Наразі пропонує 30ти денну безкоштовну версію. А далі, все-таки $12 міс
Хочу розуміти чи реально це того варто.
иркин• 10 августа 2024
Ответ дляakniri

Рік їй

Mon1ka• 10 августа 2024
Ответ дляakniri
А ви пробували цей додаток взагалі?
Хочу розуміти чи реально це того варто.
Нет, не пробовала.
автор akniri • 11 августа 2024
Знайшла цікаву телеграм групу з електронними версіями книжок.