Багиня• 10 августа 2024

Де купити болгарський перець в Києві?

Привіт усім. Хочу заморозити пепець червоний болгарський - десь 5 кг. Живу на Лівому березі. Де зараз кращі ціни, на Лісовому чи на Троєщині? І лохина де по чому? Дякую.
Нашли в капусте• 10 августа 2024
Ну это только в Болгарии

Like-995b• 10 августа 2024
Я на правом. Но думаю Троещина самый дешевый рынок
А шо сталося?• 10 августа 2024
Ще рано, чекайте вересень.
Нашли в капусте• 10 августа 2024
Из-за 5 кг искать, где дешевле? Ну сэкономите вы на пяти килограммах 5-10 грн, так на проезд же их и потратите.
Помидорина• 10 августа 2024
Перший тиждень вересня - тоді буде вам красивий, солодкий, за найкращою ціною
Міряю від одиниці• 10 августа 2024
Теж плюсую за вересень. Ще рано.
Мальчун-задирун• 10 августа 2024
Невже він морожений смачний? Та і продається він круглий рік.

автор Багиня • 10 августа 2024
Ответ дляНашли в капусте
Мені рівнозначно їхати що туди, що туди.
Тишком нишком• 10 августа 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Вкусный. И цены не сравнить зимой и сейчас
Невидимка Майя• 10 августа 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Смачний. Ще можна запекти і заморозити теж смачно
автор Багиня • 10 августа 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Я багато його використовую. По 300 грн купляти зимою якось жаба трохи душе для конкарне або рагу і т.д.
автор Багиня • 10 августа 2024
Ответ дляНашли в капусте
Ну дивлячись яка ціна, така і економія...
Люблю ХОЛОСТЯКА• 10 августа 2024
Ответ дляНашли в капусте
Ну это только в Болгарии
Перец оптовом троещины 60 грн,выбор маленький
Голубика 120 грн
Помидоры 30,и 25
Была там в четверг
автор Багиня • 10 августа 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Голубика 120 грн
Помидоры 30,и 25
Была там в четверг
О, дякую))))
Мальчун-задирун• 10 августа 2024
Ответ дляБагиня
Я не дуже велика прихильниця, пару перчин куплю раз в тиждень на салат і досі. Ну ото ще аджики домашньої роблю багато, в нас соуси всі люблять. А так, не їмо, тільки у салат.
автор Багиня • 10 августа 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Теж плюсую за вересень. Ще рано.
Відпустка спливає, хочу хоч трохи зробити, потім чи буде час, але якщо буде - ще куплю. Бо було вже, що прогавила.
автор Багиня • 10 августа 2024
Ответ дляПомидорина
Я потім краще ще куплю. Бо вже було, що прогавила.
автор Багиня • 10 августа 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Я в салат теж свіжий купляю. А це малий полюбив яловичину з перцем по Клопотенко...
Гарачий Чокалад• 10 августа 2024
Ответ дляБагиня
Рано ще
Чекайте

Вельми шановна• 10 августа 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Смачний, якщо додавати у страви
Твердая валюта• 10 августа 2024
Тут бы знать, что с отключениями будет. А то весь перец загнется
Бабка-байкерша• 10 августа 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Голубика 120 грн
Помидоры 30,и 25
Была там в четверг
Вибачте, я там ніколи не була. На оптовому скільки потрібно купити кілограмів перцю, щоб продали по такій ціні?
НашлаПерепискуМужа• 10 августа 2024
Я в Днепре, знаю что лучше всего покупать перец в сентябре, но увидела сегодня красный по 65 грн и купила 2 кг. Пока думаю, то ли морозить на супы-борщи, то ли завтра законсервировать
НашлаПерепискуМужа• 10 августа 2024
Крупные, сочные перцы
Люблю ХОЛОСТЯКА• 10 августа 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ск хочешь,есть оптом там сетками оптовики покупают,с авто,а есть ряд розница,только покупайте слева,если стать лицом к рынку ,там женщины продают в основном с западной у них правильные весы.
Не покупайте у грузин ок ,они обманывают на весах
Вот такая правда жизни
Бабка-байкерша• 10 августа 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Вот такая правда жизни
Дуже дякую! ❤️
автор Багиня • 11 августа 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Крупные, сочные перцы
Те що треба. Я от теж думаю - трохи куплю, а в вересні доберу.
автор Багиня • 11 августа 2024
Ділюся, вдруг кому корисно. Зїздила на Лісову таки. Купила перець по 55, можна і по 50 грн за кг двох видів - такий як на фото вище дівчина виклала і кубіками ( забула назви сортів)- червоний і ромаранчовий. Білий на фаршировку за 30 купила, був і дешевше, але не такий гарний. Голубіка не перебрана по 100 грн. Перебрана- 120. Ще угорку купила по 30 і баклажани по 25, були і по 20. Хто баклажани консервує/ морозить, то зараз саме час.