празники не помню• 11 августа 2024
Віданол при рясних місячних при високих тромбоцитах, чи можна?
Гінеколог виписала мені при рясних місячних Доларен та Віданол, забула спитати, чи можна Віданол, якщо у мене тромбоцити завжди високі (на вищій границі норми чи трохи вище норми), номеру її нема((
празники не помню
• 11 августа 2024
Ответ дляНеновая почта
так перезвоните ей и спросите(найдите номер)
консультація тільки через добробут по оплаті, навіть якщо номер знайду, нажаль зайвих 1000 грн нема((
Н@Диете• 11 августа 2024
Ответ дляпразники не помню
А тут безкоштовно мають сказати?
празники не помню
• 11 августа 2024
Ответ дляН@Диете
А тут безкоштовно мають сказати?
Може хтось зтикався з таким та й підкажуть. У вас якісь претензії?...
Koryzaliya• 11 августа 2024
Ответ дляпразники не помню
Передзвоніть в добробут і скажіть,що є питання до лікаря по призначеному лікуванню,вони з´єднають
ОйЙой• 11 августа 2024
Віданол пила, про деталі уяви не маю.
Це мабуть дуже індивідуально
Чому ви маєте платити 1000, якщо у вас питання по її припису лікування
Це мабуть дуже індивідуально