ТигрЛьвович• 11 августа 2024

Як врятувати спідницю після прання?

Попрала спідницю після покупки. Вона білосніжна і десь в магазині впала на підлогу і легко забруднилася, тому я вирішила швидко перепрати в пральній машині. Поставила режим ручного прання і 30°
А витягнула і жахнулася. На ній утворилася жовта пляма, як сеча. Мабуть, пустили ржаву воду, хоча перед пранням, я перевіряла, вода була дуже чиста.
Що мені з нею тепер роботи?
Пэрисхилтонша• 11 августа 2024
Ще раз попрати
Усатая полосатая• 11 августа 2024
В отбеливатель если ткань позволяет и постирать потом, смотрите на этикетку. Некоторые вещи вообще не стираются(. Я так юбку из Массимо испоганила
автор ТигрЛьвович • 11 августа 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Ще раз попрати
Зараз я її замочила в відрі, всипала велику кількість порошку і вимочується
А прати в цьому режимі знову боюся. Бо там річ майже не крутиться, а річ лежить і безперервно ллється вода, майже в одне місце, час від часу легко покрутить... Саме там де лилася і є пляма. Може навіть декілька плям
автор ТигрЛьвович • 11 августа 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Дякую за пораду🙂
Kalips0• 11 августа 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Руками выстирайте, только старайтесь не тереть ткань
автор ТигрЛьвович • 11 августа 2024
Ответ дляKalips0
Дякую за допомогу 🙂
oliaoliaolia• 11 августа 2024
Автор, біле господарське мило. Але справжнє господарське, а не просто біле. Або є спеціальні засоби для локальних плям. І руками відіпрати. Але дуже сильно не тріть, якщо структура тканини крихка.
Я після того як сукня від Массімо зменшилась у двічі, хоча режим як писало на етикетці, делікатні речі перу лише руками.
автор ТигрЛьвович • 11 августа 2024
Ответ дляoliaoliaolia
Дякую вам🙂
Поцікавлюся про біле господарське мило, раніше про нього не знала, тільки про звичайне, дуже цікаво)
Я також думаю, що руками випрати була б значно краща ідея, тим більше вона була чистіша😄
Морожена_курка• 11 августа 2024
Я белые вещи в машинке не стираю. Всегда достаю их серыми оттуда(( Тоже самое касается желтого цвета. Сколько раз не пробовала - и каждый раз вещь испорчена. Последующие отбеливания и замачивания были бесполезны.
автор ТигрЛьвович • 11 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
Так, дуже прикро таке побачити...
Я по гарячих слідах відразу замочила, з машини відразу у відро, поки ще не засохла пляма. Надіюся на краще. Ще маю рекомендації , які мені тут написали, треба все спробувати)
Перша скрипка• 11 августа 2024
Якщо шо, кисневий порошок спробуйте. Я на білому пальто так пляму вивела.
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
Смените стиралку