Б´ю байдики• 11 августа 2024

Родичі гарбузові... як думаєте що це було?

Родинна подія. Прийшло багато людей. Не всі мені кровні родичі, є родичі типу по лінії невістки/зятя. Але є серед них такі дорослі яких я толком не знаю/не памʼятаю, а вони мене знають/памʼятають, тому що я донька/онука/племінниця таких-то і памʼятають мене ще малою, коли я на них не звертала уваги.
Сіли навпроти мене, поруч з ними сидів мій брат і він всім наливав. Брат наливає всім горілку і запитує мене чи буду я. До слова, я ніколи горілку не пила, не моє, він має знати, але запитав, я здивовано відповідаю брату "та ти що!?" (Ні). Ці "родички" - "а чого це?", я відповідаю "я ж не пʼю горілку та й за кермом же" (я розвозила всіх, і сама з дитиною), вони "а тобі не за кермом наливають, а за столом" з претензійним тоном. Я щось не одразу збагнула суті претензії, нічого не сказала. А потім підвисла що то наїзд. Що це було і до чого? Як би відреагували?
emerald_88• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Так, це точно.
Ні, не весілля. Так, згодна щодо керма і горілки, та ще й дорога по трасі 200 км, з дитиною, людьми... тому не зрозуміла і подумати не могла що у жінок бувають такі дивні думки. Але ось навіть в темі багатьом таке заходить, на жаль(
Жодна людина не сказала Вам пити за кермом, ні тут, ні за столом. Вам намагаються донести, що ви спілкуєтесь зверхньо. Ваша відмова образлива не по суті, а по формі. Якби відмовились ввічливо, то ніхто б не робив вам зауважень.

мимАпроходила• 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Блин, собралось какое-то общество трезвости. Прям никто не пьет алкоголь, а тех, кто пьет - уже здесь сделали кончеными алкашами, дном, которые кондиционер с телевизором из дома пропили и автора тянут к себе
Жінці горілку пити то таки фуфу. Мовчу вже про кермо після горілки.
Зліпок ступні• 11 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Нет, не просто фраза.
Ты не за рулём, а за столом.
А автор как-будто не знает, что она за столом.
Ржу)). Обычная фраза. Как вы живёте, если во всем видите обиду в вашу сторону?)
Зліпок ступні• 11 августа 2024
Ответ дляСпасу мир
Это нарушение личных границ. После таких беспардонный выпадов трясет ещё 3 дня.
Ничего себе, если вас после фразу мало знакомых людей трясет три дня, то вам нужно работать над собой. Это же ненормально. Я бы забыла через минуту и уж тем более не создавала тему где-то по этому поводу.
Leonka Boo• 11 августа 2024
Божечки, ви доросла, у вас вже дитина є, вам не байдуже що вони там собі надумали? Взагалі ситуація не вартує роздумів.
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ длямимАпроходила
А не наше дело, что пьет какая-то там женщина. Или не пьет вообще

Алкоголь и за руль- это недопустимо, да
ничевока• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
А мені здалось що тут саме вони)))
Хто ж тоді кричить на мажорів, які пʼяні збивають людей
Про вас тут сказали,что вы туповаты и невоспитанны,больше ничего про вас не говорили.Никто не написал,что вы мажор,и должны были пить

Міс Всесвіт• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Я брату відповідала, не їм. І він зрозумів про що я.
Та просто недалекі бидловаті родичі. Можливо які ставляться до водіння на пидпитку нормально. Викиньте це з голови
ФФФФристайла• 11 августа 2024
Ви просто ще дуже молода, пізніше на таке не будете навіть увагу звертати
Копуша• 11 августа 2024
Ответ дляemerald_88
Вона відповіла братові, який щнав, що автоп не п´є, з дитиною і за кермом, а родичі влізли з коментарями і по суті і по формі образливі
Копуша• 11 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Так це родичі і такі як ви, розуміючі, в звичайній фразі : я за кермом, побачили образу. Все ж такі алкаші мають таку тонку душевну організацію)))
Мания-Величия• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Не пити горілку це неповага до інших? Дякую, що пояснили, буду знати)
А я думала лізти в чужі розмови це неповага)
Автор, неуважение, это лезть в чужие разговоры, уговаривать выпить, а тем более настаивать, когда человек сказал нет. Но выпивающие люди, почему-то упорно хотят настоять на своем и напоить.
Спасу мир• 11 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Да я впервые слышу эту фразу. Где она обычная. Днищенская.
Это глубокое неуважение к человеку, водителю, к тому кто сидит с тобой за одним столом.
Кофр для ноги• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Ясно. Короче то їх комплекси. Дякую що пояснили
Тема ваша, комплексы у вас
сою не люблю• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Ну так, тепер по коментарям розумію що вони мене не зрозуміли. Я більше зверталась здивовано до брата що він мене взагалі це запитує, це було дивно, а вони виходячи зі своїх тригерів сприйняли що я фекаю-бекаю. А просто не повинні були влазити в мої з братом стосунки, ми ще не таке можемо один одному сказати.
Ви можете з ним хоч матами спілкуватись, але на люди це не виносять.
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Боже, яка раніма
І як ви живете на цьому світі?
Вам приємно знецінювати почуття іншої людини, які відмінні від Ваших? Ну-ну...
Залетна Я тут• 11 августа 2024
Ответ дляНаверняка
Если человек учёный, то ему уже свет переворачивается вверх ногами. Пардон, вверх дыбом.(с)
Там було ’вчёный’
сою не люблю• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
А їх навчили ввічливості?
В моїх словах ніякої не ввічливості не було. Кожен подумав в міру своїх упереджень, за які я не несу відповідальності.
Ні їх ні вас не вчили, тільки вони погиготіли щ вас і задоволені, а ви почуваєтесь обпльованою.
І так, вони неправі!!
Зліпок ступні• 11 августа 2024
Ответ дляСпасу мир
Дурдом. Я представляю ваши страдания, когда вас женщиной называют?)))

автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляничевока
Значит обозвать часть комментирующих быдлом и алкашами нормально, а констатировать факт о вас оскорбление. Вижу,что вы не придуриваетесь
А, о Ви констатуєте, а я ображаю... ясненько. ’Не утонул, а отрицательно всплыл’, да))?
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Ну я не пʼю алкоголь. На мільярдне питання а чого - відповідаю, що я падлюка
Прикольно придумали
Але Ви не падлюка)
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Люди всегда хотят утащить остальных на свое дно, чтоб не чувствовать себя хуже других. Автор, забейте на этих алкашей)

Такие любят и подросткам наливать, и беременным предлагать. Они просто конченые люди) которые оправдывают свой алкоголизм и слабость.
Дякую за підтримку
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Мені, чесно кажучи, пофіг
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Прикольно придумали
Але Ви не падлюка)
Тобто ви не чули такого: якщо не пʼє, то або хворий, або падлюка?
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Книги вы тоже не читаете, как оказалось
Вам видніше) І про книги, і як сказали, і вся моя біографія з родоводом)
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
тю. ну у вас і притензії..
а якщо родичка,на відмову пити пообіцяла за пазуху вам вилити?? і ще й лізла то зробити,на щоо була конкретно послана...
--
є такі чудові села,де випивка- національна забава. хоч і працюють,як прокляті,а то так на свята - розслабляються.(село,ніби і не забите... золотоношский район. взнала багато цікавого.особливо старше покоління,,просте,як двері.)
Інколи теж бачили таке)
Та ці тьотіньки десь з невеличкого міста під Києвом, з виду окультурені), мабуть тому я не зрозуміла сенсів
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ длясою не люблю
Вас не вчили ввічливо відмовлятись від пропозиції. Взагалі-то ви самі задали тон розмові, і якщо ви виросли в тому середовищі, то мабуть помічали що за загальним столом до спілкування поєднуються всі бажаючі 😁
Чого це я мала рости в тому середовищі ?
Який тон і в чому не ввічливість, хоч хтось пояснить?
ничевока• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Нет,вы же не знаете реально алкаши ответившие,или нет
ничевока• 11 августа 2024
Ответ дляСпасу мир
А вы пьте?
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Ну вы разницу улавливаете: спасибо, я не буду и татышо! Нет?
Ми з братом так не спілкуємось, ми не колеги і не знайомі)