Б´ю байдики• 11 августа 2024

Родичі гарбузові... як думаєте що це було?

Родинна подія. Прийшло багато людей. Не всі мені кровні родичі, є родичі типу по лінії невістки/зятя. Але є серед них такі дорослі яких я толком не знаю/не памʼятаю, а вони мене знають/памʼятають, тому що я донька/онука/племінниця таких-то і памʼятають мене ще малою, коли я на них не звертала уваги.
Сіли навпроти мене, поруч з ними сидів мій брат і він всім наливав. Брат наливає всім горілку і запитує мене чи буду я. До слова, я ніколи горілку не пила, не моє, він має знати, але запитав, я здивовано відповідаю брату "та ти що!?" (Ні). Ці "родички" - "а чого це?", я відповідаю "я ж не пʼю горілку та й за кермом же" (я розвозила всіх, і сама з дитиною), вони "а тобі не за кермом наливають, а за столом" з претензійним тоном. Я щось не одразу збагнула суті претензії, нічого не сказала. А потім підвисла що то наїзд. Що це було і до чого? Як би відреагували?
Шукаю стакан• 11 августа 2024
Лол, тут що не тема, так автора обісруть за все що можна і не можна. Одні психологи і знавці відносин зібралися.

сою не люблю• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Як точно сказано
Але ж і ви з їхнього кола. Чи як там про яблуню і яблучка.
Ваших родичів обзивають бидлом і алкашами, а ви й раді
Може ще третю?• 11 августа 2024
Ответ дляРання пташка
Горилка это самогонка?
Ага, типу вашої водкі
сою не люблю• 11 августа 2024
Ответ дляДлинноНожка
Для мене, наприклад, це і є гидота.
Ну що я можу зробити, якщо мені майже весь алкоголь (за виключенням деяких марок шампанського) є несмачною рідиною, після якої мені ще й погано буде навіть від однієї чарки/келиху?
Ввічливо відмовитсь? Чиж тишокати за загальним столом ? Уточнення саме про застілля, бо дома чи у вузькому колі то зовсім інша справа
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляУдачная
я беру бокал поднимаю со всеми тост,’чокаюсь’ ,делаю глоток(или делаю вид что глоток,просто губы мочу,например) и ставлю назад и не привертаю уваги(забула як російською) к себе....и всем хорошо)Вот давеча на крпоративе так и пришлось делать(была за рулем),потом сок с водой налила в бокал и все прекрасно)
І я так буває роблю, коли вино або щось таке. А горілку ні, для мене це взагалі щось не їстівне, як бензин або керасин, не зможу пригубити. Те саме з коньяком, віскі чи інш міцними напоями, не розумію як це можна вливати в себе добровільно.
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Автор, вам 9 рочків?
Приємно виглядати молодше)
сою не люблю• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Не можна принизити людину тим що не пʼєш, це абсурд. Людина сама обирає бути приниженою через свої власні комплекси, відсутності самоцінності і тд. чи ні. Моя позиція це тільки про мене, а не про когось, все інше люди собі самі додумують.
Навіщо ви перекручуєте?

автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Та ні, то ваші..
Чогось згадалася знаменита Проня Прокопівна
Ну не даремно Ви згадали)
Горілку не пʼю і не комплексую з цього приводу) Ще не палю і не вживаю цукор, теж не комплексую через це)))
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Ви про свої ніщебродські понти думали, це вміння привіт вже зрозуміли давно з села вибрались?
Сформулюйте речення зрозуміліше)
Я не з села, але нічого в селі поганого не бачу і не розумію чому селяни досі не позбавляються від цього комплексу меншовартості, як Ви. Українське село це один з найпрекрасніших проявів українства. Особливо в історичних умовах, коли все українське знищувалось саме українське село стало носієм української мови, культури і нашої ідентичності. Тому будь ласка не ганьбіться, пишайтесь і цінуйте українське село. Я знаю дуже багато неймовірних людей з села, багато хто з них рухають наше майбутнє, особливо зараз. І не піддавайтесь на узькі маніпуляції з прививанням другосортності
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
а в якому місці там у вас була гідна поведінка?
А в якому не гідна) ?
Леди_на_драндулете• 11 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
’ти що, ні’ - ніби це якась гидота.
Вам відповіли так, як ви відреагували.
А що не гидота?)
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Брат вообще странный, чтобы не сказать больше...знает,что не пьёте,знает,что за рулём....у меня к нему больше претензий чем к левым непонятным севшим напротив,.....’мне всё равно,что Вы про меня думаете,я про Вас вообще не думаю’....
Отож і я здивувалась)
ВільнаНазавжди• 11 августа 2024
Ответ дляНаверняка
Автор, Вы так негодуете, словно из Виндзоров и приехали на сельскую свадьбу. И маменька, и папенька Ваши варились в этом родственном котле. А Вам, такой высокоморальной и нипанимающей, лучше сидеть дома, а то каждое слово, сказанное простыми людьми, Вы воспринимаете как личное оскорбление.
Ви знаєте, я колись мала честь пити по ´20 грам коньячку´ з пані, дівоче прізвище якої було Ротшильд. З пластикових стаканчиків. Це було в Україні, люди запропонували, а вона чемно пригубила і сказала, що коньячок-то чудово. Ось це про виховання і блакитну кров.
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
А ви з якої стАліци приїхали?
В нас вона одна, єдина і неповторна)
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
То не тягніть, а вірніш, не стукайте в дно знизу
Не зможу, Ви там зайняли місце.
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ длясою не люблю
Саме ці мені відносно родичі, я не знаю навіть їх імен і вони приїхали зі сторони зятя, не тутешні, хоч і я також, але я приїхала до своїх кровних родичів.
Це не я називала алкашами)
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ длясою не люблю
Навіщо ви перекручуєте?
Що саме? Спростуйте
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ длясою не люблю
Ми сиділи скраю, не так вже щоб посеред усіх. Кажу ж, я сиділа з мамою, сином і братом, і не думала що ці леді так неприховано покажуть що усіма радарами налаштувались на нас))
Цирк на дроті• 11 августа 2024
Десять страниц не читала, но сразу ср стартпрста поняла, что автор - душнила. Мероприятие - свадьба, а родственники - агонь.

P.S. Просмотрела десятую страницу, на которой автор все продолжает отгавки...отвечать. Поняла, что первое впечатление меня не подвело

сою не люблю• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Чого це я мала рости в тому середовищі ?
Який тон і в чому не ввічливість, хоч хтось пояснить?
Вам уже багато людей пояснили, що ’та ти що’ то не вічливо. Тільки ви ніяк не второпаєте, що в цьому неввічливого, бо не знаєте як по-іншому)))
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ дляЦирк на дроті

Не весілля
Все інше туди ж)
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ длясою не люблю
Багато людей підтримали і погодились зі мною)
А ті хто говорить про не ввічливість ще жоден не аргументував в чому не ввічливість і це не дивно, якщо це жінки, які пʼють горілку коли мають за кермом везти дитину.
сою не люблю• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
З ким спілкуюсь зверхньо? Я спілкувалась з братом і він не вважає що було зверхньо
Нарешті почало доходити! У вас в сім´ї так спілкуються між собою, і ви не вмієте по іншому, тому й потрапили в таку ситуацію.
автор Б´ю байдики • 11 августа 2024
Ответ длясою не люблю
Сьогодні почула цю фразу ’та ти що?’ в рекламі) Теж напевно зверхньо)
ОдинРазНадетое• 11 августа 2024
Коротше, смішна тема у автора вийшла))
Злива інформації• 11 августа 2024
Та забейте на недалёких тупиц, которых вы даже толком не знаете
сою не люблю• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Що саме? Спростуйте
’Не можна принизити людину тим що не пʼєш’
Ви не бачите, що ви принизили своєю відповіддю? Можна не їсти й не пити багато чого, але навчитись відмовлятись
сою не люблю• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Тема ж не про випивку, а про вашу реакцію на пропозицію.
З таким же успіхом ви могли відмовлятись від кров´янки/квашених огірків/узвару.
І теж виглядали б по-хамськи
сою не люблю• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Залежно від контексту
Спасу мир• 11 августа 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
До психіатра не звертались?
Зачем ? Я как раз и нормальная.