Б´ю байдики• 11 августа 2024
Родичі гарбузові... як думаєте що це було?
Родинна подія. Прийшло багато людей. Не всі мені кровні родичі, є родичі типу по лінії невістки/зятя. Але є серед них такі дорослі яких я толком не знаю/не памʼятаю, а вони мене знають/памʼятають, тому що я донька/онука/племінниця таких-то і памʼятають мене ще малою, коли я на них не звертала уваги.
Сіли навпроти мене, поруч з ними сидів мій брат і він всім наливав. Брат наливає всім горілку і запитує мене чи буду я. До слова, я ніколи горілку не пила, не моє, він має знати, але запитав, я здивовано відповідаю брату "та ти що!?" (Ні). Ці "родички" - "а чого це?", я відповідаю "я ж не пʼю горілку та й за кермом же" (я розвозила всіх, і сама з дитиною), вони "а тобі не за кермом наливають, а за столом" з претензійним тоном. Я щось не одразу збагнула суті претензії, нічого не сказала. А потім підвисла що то наїзд. Що це було і до чого? Як би відреагували?
Умничка-помощничка• 11 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Ржу)). Обычная фраза. Как вы живёте, если во всем видите обиду в вашу сторону?)
Прекрасно живу)
Какая обида?) Если люди несут чушь, для меня они прсто тупые, я на это не обижаюсь)
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Т.е. и брат ваш тоже алкмш? 😂
Брат, до речі, теж не по цій справі, але тут пригублював... до речі заради того щоб щось там не подумали
. От було б нам, якби я, мама і брат не пили, можна собі уявити
Ну абсурд же, але брат не за кермом, я його привезла і відвезла.
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Зачем язык коверкаете?
У вас нет ни воспитания, ни минимальной сообразительности как отвечать людям на всякие такие предложения. Можно подумать, предложили выпить. О ужас. Ну сказала нет, не пью бо вагитна тройней. Не пью до буйна во хмелю и танцую голой на столе. И забыть вообще.
Не ковЄркаю, лише цитую інших)
З моєю мовою все добре)
Ви не зрозуміли тему, там про інше
З моєю мовою все добре)
Ви не зрозуміли тему, там про інше
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Ми з братом так не спілкуємось, ми не колеги і не знайомі)
Иы с родителями, сестрой, мужем и детьми тоже не коллеги. Но всегда говорим: спасибо, извини, пожалуйста
И отказываем вежливо
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Да никто ж не говорит что вы обязаны пить и ехать за рулем. А если человек не за рулем, но не пьет, то шо? Вы какую то банальщину уже переведи в разряд вселенского скандала. Те люди уже и не помнят что они там кому сказали, а вы как жвачку жуете.
Мені байдуже памʼятають вони чи ні. Мене дивує як люди додумують собі, ще й ображаються, схоже.
Угадайс• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Ну так, тепер по коментарям розумію що вони мене не зрозуміли. Я більше зверталась здивовано до брата що він мене взагалі це запитує, це було дивно, а вони виходячи зі своїх тригерів сприйняли що я фекаю-бекаю. А просто не повинні були влазити в мої з братом стосунки, ми ще не таке можемо один одному сказати.
А вам мама не казала, що спільна бесіда за столом це не те саме, що ваші особисті розмови з братом?
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Таки не понимаете , да
Автор, книги почитайте, на работу сходите и не будет времени каждую реплику обсасывать, сто раз проговаривать и думать что бы вы ответили и как надо было
А Ви розумієте? То поясніть) Знецінення це інше, Вас просять пояснити.
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Но уже недели две о них думаете и даже на форуме обсуждаете
У Вас поламаний календар)
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Яка сімʼя - таке й сонечко
Брат алкаш, якісь родичі збухані…
І ви після пансіону
Брат алкаш, якісь родичі збухані…
І ви після пансіону
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
О боже. Наверное они плачут где то в уголке))). Они и не заметили как вы их лихо «поставили на место».
Байдуже що вони могли помітити після чарчини)
Угадайс• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Вони вже й забули про вас, а ви все про них згадуєте, настільки вам все одно.
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Капець якийсь. Автор просто відповіла, що не пʼє і її з гівном змішали. Я по ходу тоді взагалі хамло ще те😂
Сподіваюсь це нас так тролять, тут мають бути молоді мами
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляТониСопрано
Я выпиваю, но только лёгкий алкоголь, приятный на вкус, как пиво светлое, Гараж, сидр. ВОдка, коньяк, самогон - для меня гадость, потому что им не наслаждаешься во время питья, а давишься, впихиваешь в себя эту рюмку с отвратным вкусом, быстрее ото закусить, чтобы во рту долго не задерживалось, ибо печет и аж блевать охото. Если пить алкоголь только для того, чтобы стать пьяным, а не наслаждаться его приятным вкусом и уже потом стать более раскрепащенным и получить эту лёгкость - то не понимаю этого.
Розумію Вас. В мене схоже. Рідко можу випити коктейль або смачне шампанське, але точно не за кермом.
Ну шо не так?• 11 августа 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Зачем язык коверкаете?
Спасибо 🤣 последнюю отмазку обязательно применю на следующем корпоративе🤣
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
я здивовано відповідаю брату ’та ти що!?’ (Ні)
Она же не сказала: спасибо, нет. Я не буду, спасибо
Разницу улавливаете?
Ви реально так спілкуєтесь з братом)?
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
И вам второй день нечем заняться и не о чем подумать, кроме как прокручивать в голове эту ситуацию?
Ще і доби не пройшло)
І вчора про це не думала, писала
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Ви реально так спілкуєтесь з братом)?
У меня брата нет
Но да, что вас удивляет? Что люди не в хлеву выросли?
emerald_88• 11 августа 2024
Ответ дляКопуша
Вона відповіла братові, який щнав, що автоп не п´є, з дитиною і за кермом, а родичі влізли з коментарями і по суті і по формі образливі
Переконали. Родичі вчинили негарно. Але їх мотив можна зрозуміти: вони почули фиркання автора і, будучи прямими і не зовсім тактовними людьми, втрутились і почали виховувати. Завжди треба розуміти, щоб будь-яка твоя грубість може мати наслідки.
Сокодавка ще та• 11 августа 2024
Ответ дляНу шо не так?
Вечірка рагулєй.
Автора встречали после пансийону
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
А как вы их на место поставили?
Проігнорувала. це вийшло випадково, в моменті я не ігнорувала, просто не звернула увагу. Але якщо вони так фруструються на ’та ти що’ і було видно що чекають подальшу перепалку то довелось затихнути тому що від мене 0 реакцій.
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
А чего вас так обидела реакция совершенно посторонних людей?
Це я їх образила шістьма буквами)
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Ну рядом сидящие люди не знают, что кто имеет ввиду и о чем подумал, когда сказал.
Так само і я не відповідальна за чиїсь перекрути чи додумування.
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
При том, что вы с братом можете разговаривать вдвоём как угодно. Но в обществе и публичных местах так разговаривать ненадо.
Вы это понимаете?
Як так? Ще не вистачало щоб я з братом якось інакше розмовляла між собою ніж як ми звикли, тому що якимсь тьотям щось там може не те здатись) Може дитину не цілувати, щоб не подумали що розбещую. Це вже щось не здраво
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Так второй день переймається же
Я не знаю почему
Хто сказав))?
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляemerald_88
Жодна людина не сказала Вам пити за кермом, ні тут, ні за столом. Вам намагаються донести, що ви спілкуєтесь зверхньо. Ваша відмова образлива не по суті, а по формі. Якби відмовились ввічливо, то ніхто б не робив вам зауважень.
З ким спілкуюсь зверхньо? Я спілкувалась з братом і він не вважає що було зверхньо
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляничевока
Про вас тут сказали,что вы туповаты и невоспитанны,больше ничего про вас не говорили.Никто не написал,что вы мажор,и должны были пить
Багато чого писали, не тільки це, якщо уважніше прочитати.
Так я ж не бухала і нікого не збивала, отож далеко до мажора, але хочуть переконати що варто...
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляКофр для ноги
Тема ваша, комплексы у вас
Тема ознака комплексів? Логічно))
Б´ю байдики
• 11 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Мені, чесно кажучи, пофіг
Та ні, зовсім не пофіг. Знецінення дещо яскраво показую