Потребую апгрейду• 11 августа 2024
Глубокое бикини дома отзывы
Девочки, как следите за зоной "там" именно дома? Пошла на лазерку, больно жуть, больше не хочу..
Кто чем дома "под ноль" ухаживает за собой? Бритва, триммер, воск, крем..
Поделитесь, пжл 🙏
Котомафия• 11 августа 2024
Лазерка однозначно самое лайтовое, иногда прострельнет, но по сравнению со всеми мытарствами до - прям небо и земля
И у меня с первой процедуры уже зарослей не было никогда, бикини ушло лучше всего
Бутерброд з ікрою• 11 августа 2024
А навіщо вдома мучитись
Я на віск хожу, мені дуже подобається, хіба що інколи врослі волоски ну це майстер теж прибирає. І не боляче коли ходиш регулярно
Снідаю авокадо• 11 августа 2024
Як що ви в Києві, то йдіть в Лазервіль, в них лазер з технологією МОВЕО, взагалі не боляче, я все тіло пару років тому зробила і це краса.
Дюйм оф о4ка• 11 августа 2024
Александритовий лазер moveo deka на 100% безболісно. Може ще якийсь теж, але інші я не знаю
жінка незаміжня• 11 августа 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Це тільки в лазервілі чи ще десь є?
Дюйм оф о4ка• 11 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Це тільки в лазервілі чи ще десь є?
Я роблю під домом в d-laser
ХаДиДиШь• 11 августа 2024
Когда жила в Украине делала воск у мастера, сейчас когда приезжаю в Украину делаю лазерку, совсем ее больно. В перерывах сама делаю горячий воск дома.
Тётя Хрюша• 11 августа 2024
1) купіть емлу, намажте жирненько за годину до лазерки, закрийте харчовою плівкою, і так і підіть. Нічого майже не відчуєте
2) перший раз - найболючіший, це як із сексом 😂. З кожним повтором буде легше і краще
Дюйм оф о4ка• 11 августа 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Не можна робити воск в перервах, лише гоління. Там мені казали майстри
Дюйм оф о4ка• 11 августа 2024
Ответ дляТётя Хрюша
А ще краще безболісний лазер і без емли
Тётя Хрюша• 11 августа 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Можна, але хоча б за місяць до забути про нього
Тётя Хрюша• 11 августа 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
А ще краще безболісний лазер і без емли
Можна і так. Я не впевнена, який це, не пробувала. Не той, що з вакуумом? Бо там все одно відчувається, та й гірший результат на зоні бікіні
ЯсноВидящая• 11 августа 2024
Воск, сахарная паста.
Но должна быть «поставлена» рука и знать, как где дёрнуть, иначе залипнете.
Lilian-nochka• 11 августа 2024
Легче всего сахарной жижей,посмотрите в ютубе,натягиваете кожу и одним куском жижи этой все вырываете
Lilian-nochka• 11 августа 2024
Жижу я нашла в магазинчике за 180 грн бадья целая,в наборе шпательки еще.
Надежда наш компас• 11 августа 2024
Я пробовала шугаринг, эпилятор дома - это жесть. Лучше уж лазер потерпеть. Прошла курс - немного растут, но куда меньше чем было раньше, не сравнить же
Не боюся осуду• 11 августа 2024
Когда хочется сделать себе больно, эпилятором мучаюсь, а так купила себе новую бритву, пока я в восторге.
жінка незаміжня• 11 августа 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Що таке емла?
жінка незаміжня• 11 августа 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Эпилятор для ног нормально.
Надежда наш компас• 11 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Эпилятор для ног нормально.
У автора ж вопрос про глубокое бикини
Хотя для ног мне тоже лазерка идеально, а после эпилятора красные точки появлялись и не проходили месяцами
жінка незаміжня• 11 августа 2024
Ответ дляНадежда наш компас
У автора ж вопрос про глубокое бикини
Для цього є крем після бриття для ніжної шкіри. Є такі і жіночі, не тільки чоловічі. Знімає подразнення шкіри.
Тётя Хрюша• 11 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Що таке емла?
Крем з лідокаїнлм і прилокаїном.
У мене він в ходу, бо діти бояться голок і б´ються, то їм перед вакцинацією чи аналізами зони готую.
Є ще бомж-варіант - лідокаїновий гель, він взагалі копійчаний
Тётя Хрюша• 11 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Не допомогає. Це воно повинно ’і скме проходить’, а гель трохи пришвидшує. У мене ті цятки лишались дооовго, ще і вростало волосся, що б не робила і якими б засобами не обробляла зону після. Тому топлю за лазерку. А пахви - взагалі пісня, вони прибираються швидко і безболісно, і запаху стає менше, це всі знайомі після лазерки помітили.
Я десь років 15 тому почала робити, зараз зрідка підтримуючі і хочу електро добити ту невеличку кількість, яка з´являється. 2 вагітності політ нормальний. І ’зеркальна хвороба’ на великому строці не страшна)
ХаДиДиШь• 11 августа 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Нельзя делать в период подготовки, а так можно.
Клевотница• 11 августа 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Пару років тому? Скільки сеансів зробили? Зараз підтримуєте? Як часто?
Снідаю авокадо• 11 августа 2024
Ответ дляКлевотница
В цьому році раз робила. Скільки сеансів не пам´ятаю, може 10. Але там же не кожен місяць, а як відростає.
Дюйм оф о4ка• 11 августа 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Ні, вакууму немає