Марина-2010• 11 августа 2024

Дитячий флеболог, судинний хірург

Доброго дня!
Дівчатка, порадьте, будь ласка, дитячого флеболога(судинний хірург) в Києві
Барвіночка• 11 августа 2024
Яка проблема в дитини? Діагноз?

Барвіночка• 11 августа 2024
Мальформація?
автор Марина-2010 • 12 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Яка проблема в дитини? Діагноз?
Немає діагнозу.
Дано: дитина з народження мала декілька великих вен нижче коліна збоку, але її не турбувало. Зараз 11 років, різко вздулись і почали боліти. Тому шукаю лікаря
автор Марина-2010 • 12 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Мальформація?
Я не знаю.
Потрібен лікар, щоб сказав що це саме
Барвіночка• 12 августа 2024
Відпишуся вам пізніше…
Барвіночка• 12 августа 2024
В моєї дитини венозна мальформація. Наскільки мені відомо, в нас немає саме дитячих судинних хірургів чи флебологів. Нас оперує дитячий щелепно-лицьовий хірург. Якщо ви в Києві, раджу звернутись в дитячу лікарню на Підвисоцького на консультацію до дитячого хірурга. Там гарні спеціалісти.
Як виглядає це місце в дитини?
автор Марина-2010 • 13 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Як виглядає це місце в дитини?
Так, ми в Києві.
Я знайшла 2 мікрохірургів в охматдиті, які спеціалізуються на судинах, але щось відгуки про них не дуже. Тому вагаюсь.
Може Ви порекомендуєте когось на Підвисоцького чи до будь-кого їхати?
Місце виглядає так: 2 вени сині, прямо сильно видно. А зараз, коли походить, то вона надуваються, як варікозні, потім положить і вони знов на місце стають
автор Марина-2010 • 13 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Мальформація?
Почитала я про мальформацію.... щось не радісно в інтернеті описують її.
Можете мені, будь ласка, написати в вотсап або телеграм, я завтра Вас наберу. 0957764435
Барвіночка• 13 августа 2024
Так, діагноз не з радісних(
Доньці 8 років, зроблено 6 операцій…
Але, клінічна картина там досить яскраво виражена. Для спеціалістів питань з діагностикою виникати не повинно. Правда, місцеві педіатри, коли ми звертались за консультаціями, не знали, що то воно таке(( На Підвисоцького діагноз встановили за 2 хвилини. МРТ його підтвердило((. З тих пір лікуємось…
Щодо хірурга не підкажу, бо ми в щелепно-лицьовому відділенні, вам точно не туди. Та й, чесно кажучи, не думаю, що такий діагноз пройшов би для вас непомітно до 11 років… Але, краще перестрахуватися. Там в цілому, дуже хороші спеціалісти, тому їдьте просто на консультацію до хірурга, далі вас зорієнтують.
Номер свій вам надішлю, якщо будуть питання, звертайтеся. Можете надіслати мені фото. Нога набрякає, червоніє, болить? Є відчуття розпирання? І, що відбувається, якщо на декілька секунд натиснути?
Бажаю, щоб у вас все було добре.