МЕСТО_Встречи• 12 августа 2024
Еко - яка зараз ціна, Київ
І порадьте перевірені клініки. але не віп.
Кофр для ноги• 12 августа 2024
Капустін Едуард, у колеги вийшло з першого разу, ще дві колеги в нього робили, кажуть лікар від Бога, поцікавилася на всяк випадок на майбутнє)
МЕСТО_Встречи
• 12 августа 2024
Ответ дляКофр для ноги
ціну не говорили?
Колдунья-вещунья• 12 августа 2024
З того, що чула, - то від 3000 доларів і вище (залежно від додаткових процедур).
Сиренькая• 12 августа 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Нам порахували 120 тисяч. Клініка Мати та дитина.
Брали програму дитинка під ялинку - тисяч 60 була, але потрібно була ще стимулюція +30, мало яйцеклітин, ембріони ПГТ не проходили. З другої підсадки здоровий карапуз. Холодян ЕКЗ проводила, рекомендую
Кофр для ноги• 12 августа 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
ціну не говорили?
Ні, але звичайні люди потягнули
Робили в Мати та Дитина у Котлік В.В. Получилось з першої спроби, в нас впринципі була одна спроба. Обрала його, бо особисто знаю 4х діток які народились з допомогою цього репродуктолога.
Протокол «Доню чи сина» 129000 грн, але враховуйте що до протокола потрібно купу аналізів здать.