murkotyk• 12 августа 2024

Ситуація з сусідами: підлітки + сусідка, реакція мами

Двое дівчат йдуть по дорозі. Дещо неохайно вдягнуті, пляшки в руках (у одніє пепсі, у іншої - неідентифіковано), дуже голосно між собою спілкуються, вживаючи грубу лайку.
Я їх обганяю, підхожу до свого будинку, захожу в під´їд, вони за мною.
Лишаю двері відчиненими, викликаю ліфт.
Чую, щось відбувається біля дверей (які постійно потрібно регулювати, бо так ними користуються мешканці).
Повертаюсь до дверей, бачу, що одне дівча тримає двері ногою, друге зриває об´яви на дошці.
На моє питання "Що ви робите?" чую нелогічну відповідь "Зриваємо. Хочемо, щоб у нас вдома висіло".
Намагаюсь пояснити, що це неадекватні дії.
Закриваю двері, бо не знаю, чи це взагалі тутешня молодь.
Виявляється, тутешня - відкривають двері своїм магнітом.
Я в ліфті, кажу, "Ну поїхали, познайомимось з вашою мамою, попитаємо її думки про ситуацію".
Однаїхати не хоче, друга каже, та чого - поїхали.
Їм нижче ніж мені, я вихожу на їхньому поверсі, вони мене спиняють від знайомства з мамою (словесно , звісно), я їду на свій поверх.

Наступний день.
Мені телефонує Голова ОСББ, запитуючи про ситуацію.
На щастя, у нас є камери на першому поверсі.

І от як епогей цього всього сьогодні я таки поспілкувалась з мамою.
У мене шок.
Дівчата набрехали так, що на голову не налазить.
Що і заїкаються, бо я їх фізично чіпала, смикала, тримала, змушувала сісти в ліфт.
І взагалі - педофілів зараз розвелось на кожному кроці.

На вашу думку - треба мовчати, не реагувати на підлітків, що відчувають свою безкарність?
Like-995b• 12 августа 2024
Ответ дляmurkotyk
вашу думку я зрозуміла, піймали мене - я все вигадала.
Йдіть далі.
Вот это вас клинит)
Ana Fernandes• 12 августа 2024
Ответ дляmurkotyk
Хотіла, щоб підлітки не псували майно будинку.
У нас не так давно силами мешканців (ще не скрізь) зробили ремонт в парадному.
А что они портили?
автор murkotyk • 12 августа 2024
Ответ дляРеалістка
Авторе, вас тут не зрозуміють. Тут 90%-такі ж ’яжематєрі’, як і та, з якою вам довелось зіткнутись.
від цього дуже сумно...
Ana Fernandes• 12 августа 2024
Ответ дляРеалістка
На девяностые больше объявления похожи
Реалістка• 12 августа 2024
Ответ дляmurkotyk
від цього дуже сумно...
Мені теж. Але такі зараз часи настали.
nnata• 12 августа 2024
Я за автора. Ну их трогало то объявление??
На х..на сорвали??
Ответ вон большинства-детки же..Ашотакова..
Вон куча яжемамаш отписалось..
А шо таково с детства видать у таких , вон возле дома девочки ну не знаю, лет 9, но одни чуть рослее , одна меньше и ростом и по возрасту наверное, они ее ногами отгоняли , махали.
Если что, Я да, сделала замечание..
Ну к сожалению у нас менталитет моя хата з краю,нічого не знаю.
Ну разве что в начале войны сплотились, но потом вон фсе((
Оставшиеся и выехавшие вон постоянно грызутся(..
Ana Fernandes• 12 августа 2024
Ответ дляnnata
На х..на сорвали??
Вон куча яжемамаш отписалось..
Если что, Я да, сделала замечание..
Ну, мне тоже не нравятся объявления в подъездах. По идеи там должна быть только информация от осбб, а не что попало
Kot_v_meshke• 12 августа 2024
Ответ дляmurkotyk
та ні, не демонізую, сама не так давно була в їх віці.

Але не можливо все вирішувати через ’вышестоящие органы’.
Його на кожному кроці не поставиш
З чужими дітьми краще через батьків та уповноважених осіб. Ви ж бачите, що вийшло з вашої ініціативи?
nnata• 12 августа 2024
Ответ дляAna Fernandes
Автор написала там доска специальная..
И она не только для объявлений Осбб, не придумывайте .
Объявление о попугае!.
У нас вон кошки теряются все время- объявы вывешивают, я смотрю, читаю их...
Ana Fernandes• 12 августа 2024
Ответ дляnnata
Автор написала там доска специальная..
Объявление о попугае!.
Ок, донская но по сути на ней объявления только от служб должны быть.
Не понимаю желания за**** пространство вокруг себя .
Вера• 12 августа 2024
Автор, я вас поддержу. Я к маме жаловаться не ходила бы наверное , но замечание бы сделала.
автор murkotyk • 12 августа 2024
Ответ дляKot_v_meshke
то я ж і хотіла одразу з мамою познайомитись, тому і вийшла на їхньому поверсі.

Сумно, що в цій ситуації не всім видні ’дзвіночки’.
А потім виростає хто зна що, і дивуються, чому ж суспільство не реагувало.
А дівчата в свої 13-15 вже набрехали мамі так, що на голову не налазить.
І смикала їх, і погрожувала, і на педофілку схожа...
Inconvenient• 12 августа 2024
Ответ дляmurkotyk
Мама бачила запис.
Голова ОСББ каже, що по опису шукала буквально фізичну розправу.
Але мама говорить про те, що я не мала права чіпати її дітей.
Я питаю, Ви розумієте, що це відверта брехня? Що дівчата зрозумівши, що пахне смаженим, максимально нафантазували.
Може, щось не те відбувається, з Вашими дітьми, якщо йде така брехня вам?
Яжемать.
І все.
Яка хата, такий й тин, який батько, такий й син. Бесполезно с такими разговаривать. Наверное, поэтому за границей предпочитают в подобных случаях жаловаться в различные инстанции, а не пытаются поговорить.
dibrov• 12 августа 2024
Ответ дляmurkotyk
Йдіть далі.
А представьте если бы замечание им сделал мужчина?
Что они бы наплели и придумали?
И приставал и в лифт запихивал... - а камеры есть не во всех домах!
Представте такая мамаша, которая готова защитить свою ’бубочку’ даже не разобравшись в ситуации.
Так и посадить могут человека, который просто посмел сделать замечание.
Тем кто считает что подобное это детские шалости и ничего такого... желаю столкнутся с такими ’детками’ лично.
anna_2014• 12 августа 2024
Ответ дляmurkotyk
У нас вісить охайна дошечка.
І вони зірвали аболютно невинне про ’пропала папужка’.

Я пояснила ситуацію мамі від себе.
Моя позиція - я не хочу, таке майбутнє нашій країні.
У вас напевно немає підлітків?
lisulya• 12 августа 2024
Ответ дляmurkotyk

Ви краще скажіть - папуга то знайшовся?
Like-995b• 12 августа 2024
Ответ дляdibrov
Что они бы наплели и придумали?
А если бы здоровый мужик снимал объявление, автор бы сделала замечание?) Или смелая только детей демонизировать. Давайте уже как в рашке, за листик на площади сразу в колонию
dibrov• 12 августа 2024
Ответ дляLike-995b
А вы не думаете что со здоровым мужиком автор бы поговорила?
Он бы её не оскорблял (как детки) и они поняли бы друг друра.
Не понятно почему все цепочются за объявление (листик)?
Проблема не в обьявлении, а в том что малолетним девочкам хватило ума хамить взрослому.
А потом, прекрасно понимая что они неправы, оклеветать человека, наговорить то чего не было.
Like-995b• 12 августа 2024
Ответ дляdibrov
Я думаю он бы послал ее и она пошла бы молча)) не раз наблюдала . Проблема в том , что автор людей не любит) выше я скрин выложила с ее темы. У нее все жлобы , одна она самая правильная.
dibrov• 12 августа 2024
Как то у нас повелись бабульки срывать объявления с доски у подъезда, всё бы ничего, только бросали их тут-же на пол.
Мои замечания воспринимали в штыки, мол мы доску очищаем - что ты хочешь...
Но всё таки получилось до них достучатся на третий раз - люди поняли что сами делают грязным и неуютным место где они живут.
Первое что мне пришло на ум, что девочки так же хотели посрывать объявления (для прикола) и естественно выбросить их тут-же в подъезде или в лифте...
автор murkotyk • 12 августа 2024
Ответ дляanna_2014
У вас напевно немає підлітків?
мама дівчат задавала це ж питання.
Щиро не розумію, як це стосується теми?
dibrov• 12 августа 2024
Ответ дляLike-995b
Интересная у вас логика.
Человек культурно делающий замечание - неадекват.
Человек ’посылающий’ другого человека - это пример для подражания и к тому же он любит людей.
У вас всё хорошо с причинно-следственными связями?
Shaan• 12 августа 2024
Ответ дляmurkotyk
Какое майнл будынку - бумажки на доске объявлений? Вы это серьёзно?
Также ощущение, что вам реально делать нечего, уже ерунду какую-то пишете. Если вы такое же несли маме девочек, то я понимаю ее реакцию. Если бы мой ребёнок оборвал объявление, а какая-то тетка вопила, что ребёнок псуе майно будынку, я бы подумала, что она не в себе.
Shaan• 12 августа 2024
Ответ дляmurkotyk

О, дзвиночки уже пошли. Где-то я уже такое слышала. Сегодня носит адидас, а завтра родину продаст!
ku4eravaku4erava• 13 августа 2024
Вы действительно выглядите не адекватно
Королева роз• 13 августа 2024
Ответ дляmurkotyk
Мама бачила запис.
Яжемать.
І все.
А навіщо вам ті оголошення? Ну зірвали і що? Хто ви така, щоб їх виховувати?
автор murkotyk • 13 августа 2024
Ответ дляShaan
Ви читали вибірково?
Чи самостверджуєтесь, коли називаєте когось тьоткою?

Цитую
...’Лишаю двері відчиненими, викликаю ліфт.
Повертаюсь до дверей, бачу, що одне дівча тримає двері ногою, друге зриває об´яви на дошці. ..’

Підказка: ключове двері.
автор murkotyk • 13 августа 2024
Загалом всім вдячна за думки!