Ворую вкусняшки• Изменено 13 августа 2024

Як коректно натякнути родичу чоловіка, що ми не маємо його розважати та постійно

запрошувати?
Брат чоловіка з дружиною живуть за дві години їзди від нас у гуртожитку.
Вони чомусь вирішили, що ми маємо постійно їх запрошувати до себе та лишати на ніч, а перед цим розважати весь день, пригощати.. Вони постійно розповідають, як їм важко в гуртожитку, при тому не шукають окреме житло вже рік (після того, як вирішили жити разом).
Нещодавно були у нас, запропонували приїхати погуляти на вихідні, чоловік не зміг відмовити, я одразу сказала йому, що нікого не запрошувала та не чекала і що у нас з дітьми плани. І готувати я нічого не збираюсь, так як нас весь день не буде в місті. Якщо чоловік хоче - нехай йде їх розважає.
Так і вийшло. Вони весь день гуляли, чоловік водив їх по місту, але є нюанс: чоловік все оплачував за власний кошт, тобто зі спільного сімейного бюджету.
Потім привів гостей до нас, перед цим зайшов накупив продуктів, щоб було чим пригостити. Я прийшла і стала до плити, так як і собі і дітям треба було готувати, ну і гостей вже не лишиш голодних. Вони сиділи, навіть не запропонувавши допомогти з вечерею. За посуд теж ніхто не запитав, навіть зі столу не прибрали за собою. Вели себе так, ніби приїхали в готель. Я їм видала постільне, полотенця, нагодувала.
В нас наступного дня були справи, тому ми пояснили, що йдемо на весь день. Після сніданку провели їх на вокзал.
Не пройшло й пари днів, як брат чоловіка вже виписує, що можна було б сходити туди й туди, в нас тут багато місць, куди можна піти, а вони живуть в смт, де нічого цікавого немає. Звісно, після цього послідує ночівля у нас.
Я людина гостинна, але мені такі гості не подобаються. Якщо хочете приїхати - чекайте на запрошення, і платіть за продукти, купуйте половину, а не чекайте, що вас нагодують, розважать і вкладуть спати.
Чоловік не може поговорити з ними напряму, щоб не образились. Як коректно натякнути, що гостинність має межі?
Love_Love_Love_• 13 августа 2024
Натякнути ніяк- сказати прямо, а ще не пригощати вдома не залишати

Багиня• 13 августа 2024
Можно сказать, что вызнаете, деньги кончились, 200 грн до зп, приезжайте конечно, но тогда с вас продукты/ужин
Все возможно• 13 августа 2024
Скоро они к вам переселятся насовсем.
Зараз все скажу• 13 августа 2024
Ротом сказати чоловіку, що це перебор. Як такий культурний, то поїде жити до них.
Красавица писяная• 13 августа 2024
Ответ дляБагиня
Заграницей же автор
Все возможно• 13 августа 2024
Раз муж не может отказать, один раз сходите с ними и каждый раз, когда муж будет лезть в кошелек, тормозите его. А потом никаких продуктов и гостей, проводите на вокзал и до свиданья.
Багиня• 13 августа 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Заграницей же автор
Не понимаю из чего это следует, ну а даже если так - какая разница? Чем это мешает

ДолькиКабана• 13 августа 2024
На любое их приедем - у вас планы. И вообще пора вас принласить в гости, ведь в любом смт всеравно есть что посмотреть и все такое. И все за их счет, езжайте с пустыми руками.
Альфред Шнитке• 13 августа 2024
Хай ваш чоловік скаже їм прямо
Янгол в камуфляжі• 13 августа 2024
Таким людям тільки прямо казати. І вони доречі не стіснчються у вас на шиї сидіти і нормально себе почувати, а ви чомусь сказати стісняєтеся
МЕСТО_Встречи• 13 августа 2024
А вы их начинайте подключать к оплатам развлечений, покупке и готовке еды, если прямо сказать неловко.
Куда там они хотели? На какие развлечения? Вася, этот ресторан приблизительно по 1000 с человека выходит, вам норм? В этот музей вход 300 грн, значит с каждого по 600. На ужин ничего нет, пойдем в магаз, с вас мясо, с нас алкоголь (ну или наоборот). Света, вон овощи, вон доска, нарежь, пока я тут жарю
Пригощаю кашею• 13 августа 2024
Автор, в таком случае без обид не обойтись. И вам выбирать кому будет обидно.
БеллаДонна• 13 августа 2024
Извините,так часто гулять у нас нет свободного времени и материальных возможностей
Тріль!• 13 августа 2024
Чому чоловік все оплачує?
МЕСТО_Встречи• 13 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
О блин как вы классно сформулировали)))
БеллаДонна• 13 августа 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
нет это тоже не выход,надо чтоб Света сидела дома,пока я тут жарю на себя и свою семью,а не на всех
Все возможно• 13 августа 2024
У меня была такая подруга. Любила засидеться допоздна, ну куда ж ее ночью, предложили переночевать, а она и утром никуда не собиралась, весь день провела и опять осталась ночевать. Утром пришлось насильно выпроваживать. Это категория людей, которые пока им в лоб не скажешь, не понимают.
Встидаюся запитать• 13 августа 2024
Скажіть: о, супер, тільки цьго разу гуляємо на ваші, в мене якраз є кілька годин вільного часу!
МЕСТО_Встречи• 13 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Ну я рассчитывала что озвучивание реальных цифр их к этому и приведет

БеллаДонна• 13 августа 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
они могут сказать,да ну его тот музей,мы сейчас с пивом приедем
БеллаДонна• 13 августа 2024
вообще в таких случаях надо себе и детям готовить сухой завтрак с молоком или манную кашу,а муж пусть своим гостям готовит сам
Ворона• 13 августа 2024
Просто скажите, что вы хотите больше времени проводить вдвоем. Можете сослаться на новомодных психологов и рассказать, что проведенное время наедине укрепляет отношения.
Гарнюнька• 13 августа 2024
Якщо ваш чоловік запрошує брата, то він оплачує гостювання. Якщо гості самі напрошуються, то вони оплачують гостювання. Це рідний брат та його сім´я. Це родина. Якщо у вас нема близького брата або сестри, то вам це не зрозуміти. То наступний раз можете знову кудись поїхати на час прогулянки. Але можна гуляти без ночівлі. Приїхали, потусили, поїхали додому. Якщо з ночівлею, то поясніть чоловіку, що вам легше пережити цей набіг гостей, якщо вони самі все приготують, та приберуть за собою.
Повелитель бітка• 13 августа 2024
Пусть живут в отеле и там же все остальное при чем тут вы
Подвійна веселка• 13 августа 2024
Пускай скажет, что чуть позже, сейчас деньги впритык распланированы.
Анонім-ка• 13 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Я так понимаю ,там такой муж что на завтрак гостям готовую еду закажет чтоб не обидеть
автор Ворую вкусняшки • 14 августа 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Ось це й проблема. Він буде до останнього вести себе так, ніби в кишені є суттєвий запас, а насправді гроші розплановані до кінця місяця впритик з урахуванням потреб родини. І після таких візитів гостей потрібно або обмежувати себе в чомусь, або витрачати запаси, які відклали для інших цілей. Чоловік перед братом хоче виглядати успішним, хоча таким не є, ще й враховуючи те, що бюджет у нас загальний і витрачає він загальні кошти, а не свої власні. І тоді у нас ще й розбірки на тему: чому ти пішов витратив мало не половину недільного сімейного бюджету за один день.