Роза в вазі• 13 августа 2024
КЛIМАКС продовження
Была у меня тема 3 месяца назад, может, кто помнит.
Я делилась проявлениями своего климакса, а также читала чужой опыт, кто захотел поделиться, т.к. совершенно неожиданные были проявления: вздутие, набор веса, ну и само собой цикл скачками.
Через пару месяцев живот успокоился, ощущение вздутия прошло, даже цикл подналадился. И все бы ничего, но... у меня напрочь пропало желание, просто как выключателем щелкнули - полный штиль. Это всё?
Читала, барышни писали, что наступила красота - месячных нет, секс безопасен - занимайся сколько хочешь, Ахаха, не тут-то было.
Какой ваш опыт, поделитесь, пожалуйста.
Вот ссылка на мою предыдущую тему:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3526799
И может для интереса опрос:
Какой ваш опыт, поделитесь, пожалуйста.
Вот ссылка на мою предыдущую тему:
И может для интереса опрос:
Результат:
вже голосів:
23 (43.4%)
Я поправилась
23 (43.4%)
Либидо пропало
5 (9.43%)
Либидо не изменилось или почти
2 (3.77%)
Я постройнела
Звоночек• 14 августа 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ніяк. Фемостон назначили, точніше, випросила. Думаю, ну ще й ця не призначе, піду сама собі і куплю. Просто в дозуванні сумнівалася. Ну хоч прояви клімаксу пішли, а то не спала, припливи життя не давали, який там нафіг секс. Життя й так стало нестерпним. Всі лікарі вздихають і ’бідненька, не повезло’.
Тому бісить, коли кажуть ’підіть до лікаря’. Чи ’здайте аналізи’ . Ну здала, ну і що? НІЧОГО
Чудні у вас лікарі, що не призначають згт, я була у кількох гінекологів і всі радили переходити на згт, звичайно після обстеження. Можливо у вас якість протипоказання. Один із лікарів казав що фемостон легкий препарат, невеликі кількості гормонів містить, а симптоми прибирає і стан покращується, що не надо боятися його призначення. Ви в якому місті живете ?
Українська Мрія• 14 августа 2024
Ответ дляЗвоночек
Черкаси. Протипоказань немає і ніколи не було.
Всі як один: поприймайте це, дуже гарні відгуки. Перший раз думаю, ну ладно, їй відніше, вона ж лікар. Даремно витрачені кошти. Причому - ну з першого ж місяця тільки трохи прибирало симптоми, треба довго приймати для ефекту.
Записалася в платну до гінеколога -ендлкринолога, з відгуками. Ну думаю, настане мені щастя. Мені на той момент 43, і я йду конкретно з запросом: призначте ЗГТ бо пекельні борошна. Ну звісно ж, починається обстеження з нуля, прицепилася до ерозії. Я їй говорю: вона все життя, то зникає то знову з´являється, дуже завзято лікувала її на початку свого життя і прийшла до висновку, що все до дупи. Без лікування зникає і так же з´являється. Вона вперлася, додаткові аналізи (а симптомів немає). Назначила майже на місяць купу ліків, в тому числі і аБ, ну і ’дуже гарний рослинний для клімаксу’. Полікувалася, симптоми трохи зменшилися, але після лікування ’ерозії’, з купою свічок та спринцювань, я ще двічі за сезон лікувала вагініт. Відвернуло мене назавжди від неї.
Потім війна, терпіла, перебивалася симптоматично, пішла в ЖК до звичайної лікарки і знову: назначте. А вона: да, так не повезло, бідняжечка, а оцей рослинний не хочете
дуже класний
. Мабуть по виразу обличчя зрозуміла що не варто.
Мені 45, якщо що. Симптоми як рукой зняло на першій упаковці. Крім ваги і відсутності сил.
дуже класний
. Мабуть по виразу обличчя зрозуміла що не варто. Мені 45, якщо що. Симптоми як рукой зняло на першій упаковці. Крім ваги і відсутності сил.
Українська Мрія• 14 августа 2024
Ответ дляЗвоночек
А, і ще: через роботу дуже напряжно ходити по лікарях. Мабуть ще додається те, що лікарів не люблю, і гінекологів більше за всіх.
Звоночек• 14 августа 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Можливо в мене вік більший, того мені і назначили без проблем згт, фітогоромони мені допомагали 1-2 місяці і знов зʼявлялися симптоми і я шукала постійно новий препарат рослинний. Я вас дуже розумію в цьому питанні
Кукусики• 14 августа 2024
Ответ дляРоза в вазі
Нормальная периодичность, как на меня, если еще и достаточно продолжительно
Нормальна, але ж в мене бажання нема. Порно дивлюся, щоб якось налаштуватися
Роза в вазі
• 14 августа 2024
Висновки негативні:
* Жінка з клімаксом зберігає бажання близості тільки приймаючи ЗГТ
* Скінчилися місячні - зникає бажання
* Як наслідок, секс стає рідкістю в житті такої жінки.
Висновки позитивні:
допоможіть, будь ласка.
* Скінчилися місячні - зникає бажання
Висновки позитивні:
допоможіть, будь ласка.
Українська Мрія• 14 августа 2024
Ответ дляРоза в вазі
Висновки негативні:
* Скінчилися місячні - зникає бажання
Висновки позитивні:
допоможіть, будь ласка.
* Скінчилися місячні - зникає бажання
Висновки позитивні:
допоможіть, будь ласка.
Позитивні коли менопауза: *не завагітнієш, *можна їхати куди завгодно коли завгодно без псування відпустки місячними, *можна носити біле (з реклами ’біле не носити’ щоб не протікало) *відсутнє ПМС, *і взагалі на все похєр, бо стара
Роза в вазі
• 14 августа 2024
Ответ дляВсех в сад
В мене і без клімаксу так вже 2 роки..а мені 38((((
Дякую що пишете, дуже пізнавально читати що чекає далі
В мене з початком повномасштабної щезло бажання, потім потроху відновилося, не повністю. І от знову «привіт»
Роза в вазі
• 14 августа 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ну так, є плюси 😃
Ще згадала: місяць назад зʼявився ще один прояв, який до позитивних не віднесеш - опустилася передня стінка матки. Стало страшнувато, почала навіть вправи робити
Українська Мрія• 14 августа 2024
Ответ дляРоза в вазі
Ну так, є плюси 😃
Ой так, опущення матки і нетримання сечі....
Роза в вазі
• 15 августа 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вернулося якби все на місце, але чи надовго? Бо побачити рожеву кульку - то неймовірні емоції
Підтікань немає.