14 августа в 11:17

Дорохуськ

Плануємо поїздку з Києва в Варшаву. Потяг 23 приходить в Дорохуськ в 6.45 за розкладом. І зараз дивлюсь електричку на 9 ,але її нема . Є на 6.20 та 12.20 . Це розклад з вересня. І виникло питання, а що там до 12.20 робити, якщо виходити не можна. Треба допомога тих хто їздив цім маршрутом.
ЯяяКакаджамбо 14 августа в 11:18
Ой, как же я неправильно прочитала название с первого раза))))
Homom 14 августа в 11:19
Скачайте приложение pkp intercity
У меня все есть
Ваша прЭлесть 14 августа в 11:20
Послухаю
автор Чай не пью, только кофе 14 августа в 11:20
Ответ дляHomom
Скачайте приложение pkp intercity
У меня все есть
У вас дата 23 серпня, а на вересень нема (
Homom 14 августа в 11:21
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Вмію заміряти найкраще 14 августа в 11:22
Ну так время прибытия обычно расчитывается под расписание украинских поездов. Мы позавчера ехали утром, прибыли в 10, а в 11 уже был наш поезд на днепр
Шукаю трусики 14 августа в 11:24
Ответ дляЧай не пью, только кофе
то на 7,32 берить, мабуть під ваш потяг електричка.
После шести ни-ни 14 августа в 11:30
Укрзалізниця писала має бути потяг о 8:05 чи десь там, схоже польска залізниця ще не підлаштувала розклад, думаю мають зробити, треба чекати, бо на 7.32 той потяг навіть ще не дає придбати квитки. Теж чекаю
После шести ни-ни 14 августа в 11:32
аа, бачу дає купити на 7:32 вже, вчора не було доступно для купівлі..
После шести ни-ни 14 августа в 11:34
ось 2 дні тому писали, але дурня звісно чого не домовилися досі
Алюнчик 14 августа в 11:39
Автор я перед вами створила тему - поляки ще не відкрили продаж
автор Чай не пью, только кофе 14 августа в 11:41
Ответ дляАлюнчик
Дякую. Тоді буду чекати.