Красавица писяная• 14 августа 2024

Начинается... Сдавайте на генеральную уборку класса или мойте сами.

У меня два школьника, обычная киевская школа. Началось б**.
Уже в вайбере голосуют: Убираем сами или платим уборщице за окна, ген. уборку и за цветы (с какого вообще ещё и цветы платные)? А ещё пусть папы придут и подвигают мебель.
А если не оплатить то дети придут в грязный класс с грязными окнами и со столами в коридоре?
Как же они задрали!
ok1904• 14 августа 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Вы реально думаете, что у нас такая богатая страна, что деньги на все дают с избытком? Работаю в бюджете, уже дошло до того, что канцтовары и хозтовары закупаем за свой счёт, денег не дают ни на что. Даже после переименования организации на новую печать собирали с сотрудников.
Це тому, що керівництво не оформляє заявки на ті канц товари.

Зайченя• 14 августа 2024
Ответ дляTammy21
Угу. І ви в ній не працюєте) Тому вам і пофіг що директор у вас щуреня. Хоча ні, щурики милі, розумні, чистоплотні та вірні, на відміну від...)
Работаю, давно.Трепать себе нервы по этому поводу я точно не буду. Родители могут писать жалобы и добиваться, это их право, класса у меня нет, поэтому это не моя зона ответственности. У меня в должностной инструкции не написано, что я должна мыть или красить
Карамелька• 14 августа 2024
Ответ дляKROX@
Хіба ви не знаєте як роблять директори шкіл? Вони ці кошти виписують собі в якості премії.
Ніколи гроші до прибиральниці за миття вікон не доходять, хоча виділяється надбавка за миття вікон.
Немає такої надбавки, не розказуйте. Я 20 років в бюджеті працює. Є надбавка за миття туалетів 10 % від окладу, який в прибиральниці 3194 грн.
Tammy21• 14 августа 2024
Ответ дляМамина квіточка
Ну конечно, враки все, за границей же все идеально)))
Вот вам за пару недель только письма главы родительского комитета.
Постоянно ищут помощников для уборки коридоров-классов-туалетов-сада и т.д.
Подарки тоже постоянно всем учителям дарятся.
В фонд класса тоже сдаются деньги, у нас по 20 евро в семестр.
Ви намагаєтеся виправдати системну корупцію оцим?)
Самі напишете що то за подарунки і що 20 євро в Європі то копійки, які покривають листівки, форс-мажори, воду у дорогу і т.н.? Чи мені це за вас зробити?)
Чумачечая Весна• 14 августа 2024
Ответ дляКракадэ
Я ці казки про ’своїх людей’ у всіх директорів шкіл и дитячих садочків чула вже десятки разів. Якщо не сотні. По факту там немає ніяких своїх людей. По факту - прошитий у спиному мозку страх піти до керівництва і поскаржитись. Або піти до керівництва та вимагати звітів по бюджету. Одразу починаються страшні історії, як хтось кудись колись пішов, а його дитині потім поставили двійку в табелі по трудовому вихованню і спортили атестат...
Скільки разів саме ви ходили з офіційними заявами? От чесно? Я багато. В ЗМІ викликала. І можу впевнено сказати, так, держслужбовці бояться офіційних заяв. Так, свої люди є скрізь. Так, потік вигоди шалений. І так, незручних заявників не люблять. А серед натовпу тих, хто незадоволений, то лише два-три дійде до фіналу. Інші на словах поскаржаться, а як підпис ставити, то задкують.
Янка-угомонись• 14 августа 2024
Ответ дляЗайченя
А если половина штата ваканты то?
В моїй школі стара директор , звичайно не сама, мухлювала з прибиральницями. Батьки все самі мили. Потім її таки витурили і з´явилося 18 вакантних посад прибиральниць на школу. Отаке...
Душа компанії• 14 августа 2024
Ответ дляАnnеt
Это всё украинцы понаехали и испортили честных бюргеров!
У нас нет в садике украинцев

-Ань-• 14 августа 2024
Ответ дляМаю рацію
згадую що вічно наші батьки були припахані... мили, драїли, прали штори і чоловіків приобщали. потім це перейшло на нас
час йде, нічого не змінюється
Раби вчать дітей бути рабами.
Tammy21• 14 августа 2024
Ответ дляok1904
Прибирали ми не довго, до першого великого скандалу з директоркою(не за прибирання) після 4го класу. Ще перший клас після садіка по інерції, що тіпа треба фонд школи, фонд класу, платит додатково за прибирання, потім роздуплилися, що ніякого фонду школи , а фонд класу це лише віник , швабра , відро, сміттєві пакети поламали діти, купити нове. В середній школі вже школярі самі прибирають класи
Ви не розумієте. Те що ви прийняли всі разом те рішення -- крінж. Це не відрізняється від відкупу за мобілізацію. Тобто, є нормальні люди, а є ті, хто піде клас драїти, бо у них грошей не має.
Видящие_помогите• 14 августа 2024
Ответ дляok1904
Бюджетні заявки подаємо кожен рік. Детальні. До війни виділялись гроші, зараз ні. У департаменту відповідь одна, кого не влаштовує хай звільняються.
ok1904• 14 августа 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
То ноги в руки і прибирати.

В нашому класі в Україні також хотіли щоб ми прибрали клас, батьки написали запит, штат укомплектований, в посадовій інструкції - прибирання класу і кількість разів плюс миття вікон.
І зразу запит прибрати батькам клас пропав.
В нас через скарги батьків директорку ’ушли’, але свого часу вона добре гаромтжила, була не просто тєкучка кадрів, а водоспад, ніхто не хотів працювати техніками в тій школі
ok1904• 14 августа 2024
Ответ дляКарамелька
Це пів ставки? Мін оклад-мінімалка.
Tammy21• 14 августа 2024
Ответ дляЗайченя
Ги) Дякую. Впізнаю рідних вчителів)
Tammy21• 14 августа 2024
Ответ дляДуша компанії
У нас нет в садике украинцев
А ви хто?)
Зайченя• 14 августа 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
То ноги в руки і прибирати.

Родителям? Учителям? Кому ноги в руки?
У нас половина техничек не вышла из отпуска за свой счёт длиной в два месяца
-Ань-• 14 августа 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
У нас сума 2000 грн прибиральниці поділена на весь клас, і це схвалили батьки, щоб самим не мити.
А могли б скинутись на правозахисника (адвоката) і засудити директора.
І дешевше було б.
І можна було б через суд примусити директора розплатитись за послуги адвоката (ваші розходи через невиконання директором своїх обов´язків).
ok1904• 14 августа 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Нічого собі. В нас на всю школу ,900учнів було три тех.працівниці. і там стільки обов´язків, що ... Ніхто то все не виконував
Душа компанії• 14 августа 2024
Ответ дляTammy21
А ви хто?)
Я да, ребенок немец
Карамелька• 14 августа 2024
Ответ дляok1904
Це пів ставки? Мін оклад-мінімалка.
Це ставка. Є оклад, а якщо він менший по потім іде доплата до мінімалки. 1 тарифний оклад по ЕТС - 3195. Такі от зарплати у бюджетників

Видящие_помогите• 14 августа 2024
Ответ дляok1904
Це пів ставки? Мін оклад-мінімалка.
Ні , це повна ставка. Ставки бюджетників з 1 по 13 розряд, навіть у спеців з вищою освітою менші за мінімалку. Їм доплачують до мінімальної. І з липня, як обіцяли навіть на ці копійки не підвищили, дивіться графу січень-червень, такі зараз оклади.
Кракадэ• 14 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Якщо у вас в класі підписи під офіційними запитами відмовляються ставити - відмовляйтесь прибирати, прати шторі та крутити полички. Ось, хто боїться шкільних репресій, нехай миє підлогу, тяга парти, миє вікна та купує нові вазони. Мені здається , такий принцип більш, ніж справедливим. Якщо загальне IQ та громадська свідомість вайбер чату батьків вашого класу добігає нуля - видаліться і забудьте. Я не знаю жодного випадку, коли дитину виженули зі школи тому, що її мама відмовилась попрати штори.
ok1904• 14 августа 2024
Ответ дляTammy21
Наша справа, солідарне рішення на батьк збораз. не Вам оцінювати ,
Пиши-пропало• 14 августа 2024
Ответ дляok1904
Це пів ставки? Мін оклад-мінімалка.
Почитайте про оклад вчителя після універу
ok1904• 14 августа 2024
Ответ дляTammy21
Це прийняте солідарне рішення на батьківських зборах, бо або прибираємо(раз на два тиждені генерала після уроків), або клас лишається брудний.
Tammy21• 14 августа 2024
Ответ дляДуша компанії
Я да, ребенок немец
Ви дитину взяли під опіку? Ваших генів у дитини не має?
Соня-сонятко• 14 августа 2024
Ответ дляЗайченя
А де написано, що це повинні робити батьки?
Зайченя• 14 августа 2024
Ответ дляTammy21
Ги) Дякую. Впізнаю рідних вчителів)
Пожалуйста. Я учитель , а не техничка.
Tammy21• 14 августа 2024
Ответ дляok1904
Та звісно ваша. Але оцінити я можу. І зробила це. Мерзенне рішення ви винесли.
Мамина квіточка• 14 августа 2024
Ответ дляTammy21
Напишите, что 2,50 евро с ребенка - это копейки.
А в фонд класса в Украине сдают сколько? Миллионы?
Тема об уборке родителями.
Второй скрин не видели? Постоянно просять помощи в уборках разных помещений, по 2-3 раза в месяц
Tammy21• 14 августа 2024
Ответ дляok1904
Це не виправдання скотства.