Красавица писяная• 14 августа 2024
Начинается... Сдавайте на генеральную уборку класса или мойте сами.
У меня два школьника, обычная киевская школа. Началось б**.
Уже в вайбере голосуют: Убираем сами или платим уборщице за окна, ген. уборку и за цветы (с какого вообще ещё и цветы платные)? А ещё пусть папы придут и подвигают мебель.
А если не оплатить то дети придут в грязный класс с грязными окнами и со столами в коридоре?
Как же они задрали!
Кукарикуууууу• 14 августа 2024
В мене звичайний технікум у Варшаві
Безкоштовний
Ніяких прибирань і поборів
Господи спасибі тобі
Рік живу спокійно
Відчуваю себе від корупції )
Безкоштовний
Ніяких прибирань і поборів
Господи спасибі тобі
Рік живу спокійно
Відчуваю себе від корупції )
Кукарикуууууу• 14 августа 2024
Ответ дляДуша компанії
А что, так сложно?
Я живу не в Украине, мы здесь для садика постоянно что-то стираем или покупаем по мелочи (мусорные пакеты, носовые платки), моем окна. Мне не сложно
Ого
Моя дитина у Варшаві вчиться
Ніяких поборів і зборів нема
Моя дитина у Варшаві вчиться
Ніяких поборів і зборів нема
Мамина квіточка• 14 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
Люди, которые платят, вы реально не понимаете, что на это все выделяются деньги, топать к директору и просить отчёт, а не зависеть все и делать самим
Очень удивитесь, но многие школы не могут найти кандидатов на должность техничек.
Вот не идут работать на минималку люди, чтобы за чужими дитятками убирать.
Поліпривіт всім• 14 августа 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Есть сан. нормы. Зафиксировать грязь и подать жалобу на директора.
Нехай діти самі миють,їх же клас
Вероятненько• 14 августа 2024
Ответ дляАкукарача
Не знаю,у меня в 90-е уборщица школьная убирала, Запорожская область
Помню в 90е учились, мы 5,6,7 класс убирали дети сами, это был ужас конечно. Потом был скандал, родители решили платить уборщице в месяц по пару гривен с человека, она приходила убирала - тишь и благодать.
Вельми шановна• 14 августа 2024
Ответ дляKROX@
Хіба ви не знаєте як роблять директори шкіл? Вони ці кошти виписують собі в якості премії.
Ніколи гроші до прибиральниці за миття вікон не доходять, хоча виділяється надбавка за миття вікон.
Можна поцікавитись.
Тобто в тарифікації є доплата за миття вікон,
Цю доплату не проводять а виписують премію?
Ну це брєд до першої самої примітивної перевірки
Акукарача• 14 августа 2024
Ответ дляВероятненько
Я бы с удовольствием сдала на уборщицу, лишь бы меня не дергали идти драить класс. Терпеть не могу когда вызывают родителей этим заниматься.
Тут автор не об этом...а о том,что это не вопрос родителей/детей,это вопрос школы как за счёт налогов автора оплатить уборщицу!
Айболитная• 14 августа 2024
Ответ дляМаю рацію
згадую що вічно наші батьки були припахані... мили, драїли, прали штори і чоловіків приобщали. потім це перейшло на нас
час йде, нічого не змінюється
Я б тільки рада здати ті гроші, витративши 2 хвилини свого життя на перевод, і забути
Маю рацію• 14 августа 2024
Ответ дляРаботать надо
Я всю школу пам´ятаю чергували і прибирали класи. Самі діти з початкової школи. І директор говорив що в обов´язки прибиральниць входить лише коридор, туалети і загальні місця, в класах лише підлогу протерти.
Ми в класі дитини прибираємо самі
в молодших класах ні, а з 5 класу підарасили клас вже так нормально, крім вікон(
Кракадэ• 14 августа 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Я не уборщица. Я плачу налоги, чтобы моим детям обеспечили обязательное начальное образование в пределах установленных норм и законов.
А почему вы решили выступить на Советчице, а не в чате класса? Так и напишите: я пойду к директору школы с вопросом, есть ли в бюджете уборка помещений перед 1 сентября и, если есть - почему на это собирают у родителей. И, кстати, будете совершенно правы.
Душа компанії• 14 августа 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Ого
Моя дитина у Варшаві вчиться
Ніяких поборів і зборів нема
Моя дитина у Варшаві вчиться
Ніяких поборів і зборів нема
Я о поборах не писала)
Ответ дляВидящие_помогите
И 10, и 15, и 20, и 30 лет назад классы убирали дети и родители. В нагрузку уборщиц уборка классов не входит. Если родители откажутся , придется классному руководителю это делать самой. Ещё и втык получит из-за жалоб родителей.
Ні разу не мила вікна і клас, хоча в школі були свої інші дурнуваті приколи. А от прибирання ні разу, бо цим займається техперсонал навчального закладу. Єдине - попросила вчителька розібрати на літо вазони, щоб не засохли.
Вероятненько• 14 августа 2024
Ответ дляАкукарача
Вот я пока тему читала, я запуталась)))
Но я лично готова сдать пару десятков гривен, чтобы не идти туда самой. Терпеть не могу.
Чумачечая Весна• 14 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
Класно сказано. Ось в садочку теж так деякі батьки виступали, що все виділяється. Але… в мерію ніхто не йшов, в управління освіти не писав. Просто їхні дітки тим, на що інші батьки здавали, користувалися. Аж поки не знайшовся сміливець, і пішов зі скаргами… виявилося, що щось виділялося, але десь «осідало», і директор садочка в курсі, і в управлінні освіти «свої люди» в курсі і мер в курсі… це все ланцюг, від якого мають багато вигоди держслужбовці і дирекція закладу не виключення. А що батьки? Пішли на барикади? Ні… звісно, ні. А тому сміливцеві та його дитині влаштували дуже «не зручні» умови… тому ось так… це тут багато хто хоробрий, як доходить справа до офіційних заяв і скарг, там, де треба лишати свої контакти, бо анонімні скарги не приймають, то бажаючих боротися обмаль. До речі, риба гниє з голови.
Жерица ночи• 14 августа 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Я теж завтра йду мити вікна і вішати штори в садочок. Подивлюсь на пилосос на який ми здавали гроші минулої осені. В групу батьків не пускають, а як діло йде до прибирання чи фарбування, там приходьте і робіть. Коли говорю про це вихователькам, то вони ображаються. Завідуюча взагалі бухає і має зв´язки в міністерстві, бо численні скарги не неї не діють. Вже не можу дочекатись, коли цей дурдом під назвою дитячий садок закінчиться.
і почнеться дурдом під назвою ’Школа’ )
Попельшка• 14 августа 2024
Ответ дляДА да да
Так, прийдуть в брудний клас. Я в 90иі в такий ходила - неприємно.
В 90ті ми самі з п´ятого класу мили, прибирали та фарбували. Але то теж треш, діти не повинні цим займатися.
Янка-угомонись• 14 августа 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Завжди думала, що в Європі в садках і школах прибирають прибиральниці.
Я там же
Тільки дитина в школі
Ніяких стінок, уборок. Взагалі не знаю що в тому класі робиться.
З четвертого класу дітей почали вчити прибирати за собою клас- після уроків в п´ятницю класна година і прибирання- віниками типу підмітають)) класний керівник показує як)))
Через вікно заглядувала)))
Тільки дитина в школі
Через вікно заглядувала)))
Попельшка• 14 августа 2024
Ответ дляДуша компанії
А что, так сложно?
Ви на росії живете? Бо не уявляю де ще може бути такий совок прати та мити вікна в садочку чи школі.
Мамина квіточка• 14 августа 2024
Ответ дляДуша компанії
Вот подарков у нас нету максимум кто-то баночку варенья воспитателям приносит)
Ну и сладости тоже нельзя, это решают родители дома, ест их ребенок сладкое или нет.
Это потому что садик, наверное.
У меня ребенок во втором классе, несколько раз в месяц приносит пакеты со сладостями, то в классе дни рождения, то в группе продленки. Все приносят угощения
Вельми шановна• 14 августа 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Ого
Моя дитина у Варшаві вчиться
Ніяких поборів і зборів нема
Моя дитина у Варшаві вчиться
Ніяких поборів і зборів нема
В мене дитина в Україні вчиться, ніяких поборів .
Але пофарбувати підлогу я прийшла допомогти.
( На фарбу не скидувались)
Малинка Алинка• 14 августа 2024
Ответ дляВероятненько
Если будут согласные сдать по миллиону, то соберут по миллиону, не парьтесь
я не вважаю за необхідне здавати на штори в хол школи. Моїй дитині по фігу є ті штори чи нема. війна в країні які на хрін штори. про що мова. краще на дрон так активно збирали
Айболитная• 14 августа 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Я навіть в американських сіткомах неодноразово зустрічала, що батьки приходять у школу и миють клас своїх дітей (звісно ж з гумором і сарказмом все показано).
KROX@• 14 августа 2024
Ответ дляВельми шановна
Можна поцікавитись.
Щоб відповісти , то треба спитати у моєї сестри. Це вона працює з фінансами шкільних установ. Казала, що певні суми йдуть на школу і якщо директор економить, то це розподіляється як премія. Якщо не було потреби на миття вікон чи інше, то кошти або повертаються в міністерство, або йдуть як премія, але не більше певної суми. Якось так.
Рогнеда Карповна• 14 августа 2024
Ответ дляКрасавица писяная
скільки платите податків?
Дай подивлюся• 14 августа 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Так пусть моют безработные или хитрожопые, работающие неофициально или получающие основную часть в конвертах, они налоги не платят, пусть отрабатывают с тряпкой в зубах.
Зайченя• 14 августа 2024
Ответ дляTammy21
Жахливо просто. Що ваш директор п@#₴_ гроші.
У нас техничек отправили в отпуск за свой счётна два месяца летом,половина не вышла. Где директор должен найти новых рабов на минималку?