Красавица писяная• 14 августа 2024
Начинается... Сдавайте на генеральную уборку класса или мойте сами.
У меня два школьника, обычная киевская школа. Началось б**.
Уже в вайбере голосуют: Убираем сами или платим уборщице за окна, ген. уборку и за цветы (с какого вообще ещё и цветы платные)? А ещё пусть папы придут и подвигают мебель.
А если не оплатить то дети придут в грязный класс с грязными окнами и со столами в коридоре?
Как же они задрали!
Видящие_помогите• 14 августа 2024
Ответ дляВероятненько
Я не хожу. Но у нас пару раз дергали родителей, мол придите уберите класс. Младшая школа. Другие мамы ходили.
Извините, в школе нет уборщицы перед 1 сентября полы в классе помыть? Это мамы должны идти мыть? Что за цырк?
На школу по метражу должно быть например три ставки уборщицы. А финансирование выделяется на одну.
Работаю не в школе, но тоже бюджет. Уже третий год уборщицы уволены в целях экономии, а уборка, на минуточку 150 метров кв возложена на сотрудников, без доплат. Даже в должностные инструкции внесли пункт уборки. Естественно, убираем без фанатизма, а некоторым посетителям хочется, чтоб как раньше все сверкало.
Малинка Алинка• 14 августа 2024
Ответ дляTammy21
Декілька років тому в одній батьк.групі ми якось жартували, що повинно статися, щоб на ті кляті штори припинили здавати.
Навіть війна не допомогла окремим громадянам у себе прийти. Печаль.
я ж кажу, аби так на дрони та автівки для хлопуів збирали. я збір не можу закрити, бо нема донатів, а тут штори мля...аж бісить
ПотеряласЯ Я...• 14 августа 2024
Це капець… з року в рік одне й теж… це з нас не викорінити просто. В старшої дитини був ліцейний коас, просто батьки складались і наймали прибиральницю, в молодшої звичайний був клас і оце таке що ви пишете. Ходила і сама мила, інколи прямо взагалі сама, а чоловік крутив парти, крючки, шафи, потім всі звикли і ми ніби з чоловіком завжди були винні.
Переїхали в Європу… сама сказала вчительці, що можу допомогти, вона сказала ок! І на мій час прийшли всі батьки всіх учнів класу!!! Для мене це був шок!!! Люди, ви робите це для своїх дітей, вони в школі трохи менше ніж вдома. Схаменіться! Хто повинен прийти зробити вашим рідним дітям комфорт і чистоту? Директор школи? Зеленський особисто?? Смішно… і сумно. Або найміть прибиральницю, або договоріться з батьками, все!
Позаземний розум• 14 августа 2024
Ответ дляДуша компанії
Германия
Правда? Якось не віриться.
Я живу зараз в Австрії. За півтора роки садочка (були в двох різних садках) та перший рік школи нічого, крім канцтоварів, не купували, не мили, не фарбували, не прали
Ответ дляЗайченя
У нас техничек отправили в отпуск за свой счётна два месяца летом,половина не вышла. Где директор должен найти новых рабов на минималку?
Ви маніпулюєте, але я відповім -- це проблема директора. Не батьків, не дітей, а його. Як у головного менеджера школи у нього є обов´язки.
Янка-угомонись• 14 августа 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Чтобы школа была готова к сентябрю без привлечения родителей.
Пишіть запит
В шапці директору школі і районному управлінню освіти модна і міністерству освіти (хай пошевеляться трохи)
Текст - я мама учня школи номер, чи закритий штат прибиральниць класних кімнат? Є нехватка персоналу? Дайте штатний розклад. Дайте посадову інструкцію прибиральника. Які обов´язки штатних прибиральників?
Айболитная• 14 августа 2024
Ответ дляВероятненько
Это правильное желание. Я тоже считаю что в школе должна быть уборщица, которой платят зарплату за уборку классов.
Прибиральниці платять: за підлогу і санвузли. І то, ще не всюди площа підлоги класу включена до її обов´язків (наприклад, може бути лише коридор, сходи і санвузол)
Душа компанії• 14 августа 2024
Ответ дляКукарикуууууу
В мене звичайний технікум у Варшаві
Безкоштовний
Ніяких прибирань і поборів
Господи спасибі тобі
Рік живу спокійно
Відчуваю себе від корупції )
Безкоштовний
Ніяких прибирань і поборів
Господи спасибі тобі
Рік живу спокійно
Відчуваю себе від корупції )
Кстати, когда-то давно я ходила на немецкий С1 в помещении техникума, Berufsschule это тут. Вот просто мерзко было там находиться - исписаные стены и столы, в туалете бумага на полу итд
Рогнеда Карповна• 14 августа 2024
Ответ дляВероятненько
Помню в 90е учились, мы 5,6,7 класс убирали дети сами, это был ужас конечно. Потом был скандал, родители решили платить уборщице в месяц по пару гривен с человека, она приходила убирала - тишь и благодать.
те саме. Тільки у 80-і. Батьки приходили генералити, фарбувати, білити
Видящие_помогите• 14 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
Люди, которые платят, вы реально не понимаете, что на это все выделяются деньги, топать к директору и просить отчёт, а не зависеть все и делать самим
Вы реально думаете, что у нас такая богатая страна, что деньги на все дают с избытком? Работаю в бюджете, уже дошло до того, что канцтовары и хозтовары закупаем за свой счёт, денег не дают ни на что. Даже после переименования организации на новую печать собирали с сотрудников.
Вероятненько• 14 августа 2024
Ответ дляМалинка Алинка
я не вважаю за необхідне здавати на штори в хол школи. Моїй дитині по фігу є ті штори чи нема. війна в країні які на хрін штори. про що мова. краще на дрон так активно збирали
У нас абсолютно адекватный родком, все понимают что война, собираем только на самое необходимое. На шторы и прочую хрень не собираем.
Айболитная• 14 августа 2024
Ответ дляВероятненько
А гос школы засраные с грязными окнами стоят? Не видела такого.
Звісно що не бачили. Бо батьки помили вікна
Вероятненько• 14 августа 2024
Ответ дляok1904
Прибирали самі, домовилися, що прибирають ті, хто не можуть здати кошти в фонд класу
Это вообще треш какой-то
Клевотница• 14 августа 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Есть сан. нормы. Зафиксировать грязь и подать жалобу на директора.
У нас звільнилися всі технічки. Немає кому навіть заплатити. Думаєте директор має прибирати вашим дітям? Чи нового і кращого поставлять?
Вельми шановна• 14 августа 2024
Ответ дляKROX@
Щоб відповісти , то треба спитати у моєї сестри. Це вона працює з фінансами шкільних установ. Казала, що певні суми йдуть на школу і якщо директор економить, то це розподіляється як премія. Якщо не було потреби на миття вікон чи інше, то кошти або повертаються в міністерство, або йдуть як премія, але не більше певної суми. Якось так.
Бо ж я сама бухгалтер в навчальному закладі.
Якщо виділили гроші на фарбу то з економії собі директор не виплатить премію.
Не знаю як в школах, але деректор. В основній масі ніколи не мають право виписати собі премію, тільки за наказом департамента.
А що стосується фонду оплати праці, то економія завжди формувалась за рахунок вакантних посад.
Душа компанії• 14 августа 2024
Ответ дляПозаземний розум
Правда? Якось не віриться.
Мы покупаем мусорные пакеты, я уже писала, носовые платки бумажные для детей, стираем полотенца для рук. За неделю их естественно целый мешок. Моем в мыльной воде игрушки. Допускаю, в других садиках просто не парятся и это не делают
Зайченя• 14 августа 2024
Ответ дляTammy21
Мне пофиг, я учитель, приёмка школы уже была. Приняли с немытыми окнами и некрашенными полами (город на ремонт денег не выделил, полы красили последний раз до ковида). Мой ребёнок в этой школе не учится
Зайченя• 14 августа 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Пишіть запит
А если половина штата ваканты то?
Ответ дляЗайченя
Угу. І ви в ній не працюєте) Тому вам і пофіг що директор у вас щуреня. Хоча ні, щурики милі, розумні, чистоплотні та вірні, на відміну від...)
Кракадэ• 14 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Класно сказано. Ось в садочку теж так деякі батьки виступали, що все виділяється. Але… в мерію ніхто не йшов, в управління освіти не писав. Просто їхні дітки тим, на що інші батьки здавали, користувалися. Аж поки не знайшовся сміливець, і пішов зі скаргами… виявилося, що щось виділялося, але десь «осідало», і директор садочка в курсі, і в управлінні освіти «свої люди» в курсі і мер в курсі… це все ланцюг, від якого мають багато вигоди держслужбовці і дирекція закладу не виключення. А що батьки? Пішли на барикади? Ні… звісно, ні. А тому сміливцеві та його дитині влаштували дуже «не зручні» умови… тому ось так… це тут багато хто хоробрий, як доходить справа до офіційних заяв і скарг, там, де треба лишати свої контакти, бо анонімні скарги не приймають, то бажаючих боротися обмаль. До речі, риба гниє з голови.
Я ці казки про ’своїх людей’ у всіх директорів шкіл и дитячих садочків чула вже десятки разів. Якщо не сотні. По факту там немає ніяких своїх людей. По факту - прошитий у спиному мозку страх піти до керівництва і поскаржитись. Або піти до керівництва та вимагати звітів по бюджету. Одразу починаються страшні історії, як хтось кудись колись пішов, а його дитині потім поставили двійку в табелі по трудовому вихованню і спортили атестат...
Прокачую сідниці• 14 августа 2024
Ответ дляКрасавица писяная
не сдавайте, не ходите, не убирайте, удалитесь из групп родительских, вас же не посадят за не сдачу денег?? правда? - кто то это сделает за вас, ну не виноваты ваши дети в том, что родители нищие. По теме - у нас каждый месяц отчет, уборка, охрана и все остальные прелести, и никто не ноет - 29440,00 грн. в месяц. рекомендую.
Попельшка• 14 августа 2024
Ответ дляВидящие_помогите
И 10, и 15, и 20, и 30 лет назад классы убирали дети и родители. В нагрузку уборщиц уборка классов не входит. Если родители откажутся , придется классному руководителю это делать самой. Ещё и втык получит из-за жалоб родителей.
Так може треба щось міняти в цій системі, а не покірно ходити з тряпками мити підлогу та вікна? Але ж у нас як завжди один аргумент ’ це ж для ваших дітей’
Душа компанії• 14 августа 2024
Ответ дляПозаземний розум
Правда? Якось не віриться.
В родительском чате пишут, кто возьмёт то или иное задание на выходные)
Мамина квіточка• 14 августа 2024
Ответ дляПозаземний розум
Правда? Якось не віриться.
Ну конечно, враки все, за границей же все идеально)))
Вот вам за пару недель только письма главы родительского комитета.
Постоянно ищут помощников для уборки коридоров-классов-туалетов-сада и т.д.
Подарки тоже постоянно всем учителям дарятся.
В фонд класса тоже сдаются деньги, у нас по 20 евро в семестр.
Ответ дляTammy21
Наскільки ж всі там офігезні (ніт) люди.
Прибирали ми не довго, до першого великого скандалу з директоркою(не за прибирання) після 4го класу. Ще перший клас після садіка по інерції, що тіпа треба фонд школи, фонд класу, платит додатково за прибирання, потім роздуплилися, що ніякого фонду школи , а фонд класу це лише віник , швабра , відро, сміттєві пакети поламали діти, купити нове. В середній школі вже школярі самі прибирають класи
SantaMonika• 14 августа 2024
Перевела на дистанційну освіту
Повидаляла ті чати, і радію
Не здавайте . В школі є прибиральниця . Кошти на це все направляють в школу .
Повидаляла ті чати, і радію
Янка-угомонись• 14 августа 2024
Ответ дляЗайченя
А если половина штата ваканты то?
То ноги в руки і прибирати.
В нашому класі в Україні також хотіли щоб ми прибрали клас, батьки написали запит, штат укомплектований, в посадовій інструкції - прибирання класу і кількість разів плюс миття вікон.
І зразу запит прибрати батькам клас пропав.