Ух яка ж Я• 14 августа 2024
А как вам имя Анжелика?
ЧупакабраЗеБест• 14 августа 2024
а фамилия? проссыха?
сало?
смерденко?
мыльникова?
это тоже важно.
а отчество? эдурдовна или васильевна?
сало?
смерденко?
мыльникова?
это тоже важно.
а отчество? эдурдовна или васильевна?
Кудесница_с_пургеном• 14 августа 2024
Знаю декількох Анжелік, дуже красиве імʼя, ніжне. І дуже рідке.
Одну скорочено вдома називають Ліка, а ще одну Енж.
Мені подобається імʼя я люди, які його «носять»
Кудесница_с_пургеном• 14 августа 2024
Ответ дляМавка
Главное, чтоб не АнжЭла, стойкая ассоциация с синюшными алкашками
Яке оточення, такі й асоціації
Сплюшка• 14 августа 2024
Ответ дляНадежда-8877
Ангеліна - сенс той самий,а звучить набагато краще
лучше Анжелина
ПростоБелка• 14 августа 2024
Ответ дляВідірву та викину
В нашей реальности звучит пошло
где это у вас такая реальность
Метровий сантиметр• 14 августа 2024
Не пасує до наших прізвищ. А же в нас люблять скорочувати в якусь негарну форму.
Allein74999• 14 августа 2024
Ответ дляНадежда-8877
Звучит грубо
Большой секретик• 14 августа 2024
У друзів донька Анжеліка, велика розумничка і дуже цілеспрямована дитина. Закінчила школу зі срібною медаллю, закінчила університет в Канаді, знайшла гарну роботу, займається спортом.
Ще одна знайома дівчинка, але вона полячка. Теж дуже цілеспрямована дівчина.
Саме імʼя мені не дуже подобається, але в моєму випадку, великий вплив має асоціація з певною людиною , тому в моєму випадку скоріш гарне імʼя.
Мульйонерша• 14 августа 2024
Чем так имя не угодило? не понятно .. Наташи, Тани, Лены ,Даши, и новомодные имена ассоциаций не вызывают? При чем здесь имена??
Робот Вертер• 14 августа 2024
Нормально, умене подруга з таким іменем і донька іншої подруги, в побуті називаємо Желя.