Миллениалка• 14 августа 2024
Мед аборт.Кто в курсе ,зайдите
Если крови очень мало и нет сгустков(после второго препарата)-это значит что-то не так?
Миллениалка
• 14 августа 2024
Ответ дляЯ только за!
Сколько пройшло времени после приема?
8 часов
Я только за!• 14 августа 2024
Якщо вам гінеколог виписував і ви з ним на контакті то повідомте краще йому це. Я би так зробила.
Я только за!• 14 августа 2024
Я робила такий аборт теж був термін 6 тижнів. Був початок 6 тижня. Але кров у мене пішла рікою одразу. все вийшло сразу,потім як звичайні місячні але 20 днів кровило. Про рішення аборту дуже шкодую!((