МамОмужа• 15 августа 2024
Не знала як відреагувати на жест
Хеллоу, красуні)
Працюю консультантом у торговому центрі. Виходила помити руки, а мені на зустріч чоловік, років 30. Я іду, а він біля мене став, підняв руку до чола, як роблять військові, та сказав мені "королева". Я стала у ступор та не знала, що відповісти. Ви що б зробили?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 августа 2024
нужно поклониться как фрейлина и сказать ’премного благодарна, ваше благородие’.
Томатико• 15 августа 2024
’Королева’ - это вам послышалось.
Он спросил: ’Куры слева?’
Просто искал, где курятину продают.
Он спросил: ’Куры слева?’
Просто искал, где курятину продают.
МамОмужа
• 15 августа 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
ви на всіх алкашів так реагуєте?
Це не алкаш. На вигляд дуже пристойний чоловік
МамОмужа
• 15 августа 2024
Ответ дляТоматико
’Королева’ - это вам послышалось.
Он спросил: ’Куры слева?’
Просто искал, где курятину продают.
Он спросил: ’Куры слева?’
Просто искал, где курятину продают.
У нас продукти не продаються
Сусідка знизу• 15 августа 2024
Ответ дляМамОмужа
Ну так надо сбыло сказать - да , мой король. Отужинаем? И в ритме вальса последовали бы трапезничать
МамОмужа
• 15 августа 2024
Ответ дляСусідка знизу
Я на роботі
Штора с кисточкой• 15 августа 2024
Ответ дляМамОмужа
виходячи з Вашого ступору - компліменти Вам роблять не дуже часто, то ж у Вас звичайна зовнішнішність, тому це або алкаш або укурений
МамОмужа
• 15 августа 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Дуже часто роблять. Після нього ще якісь таджики приставали на роботі, разів 10 сказали, яка я гарна))
Сусідка знизу• 15 августа 2024
Ответ дляМамОмужа
Я на роботі
Значит, он не к Вам обращался - королевы не работают
Штора с кисточкой• 15 августа 2024
Ответ дляМамОмужа
тю, тоді чого ступор?
МамОмужа
• 15 августа 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
тю, тоді чого ступор?
Бо це якось дивно він підійшов, інші шаблонні компліменти роблять
Томатико• 15 августа 2024
Ответ дляМамОмужа
То вони казали не ’Ти гарна’, а ’Пекарня’. Ну, пекарню шукали, поїсти хотіли.
Просто в них таджикський акцент, і ви не зрозуміли.
МамОмужа
• 15 августа 2024
Ответ дляТоматико
Вони казали ще красуня, дивились на бейдж як мене звати, у мене чорне волосся, то питали чи фарбую.