Поліпривіт всім• 31 января в 21:12
Дивний чоловік
Працюю в ТЦ. Сьогодні була така ситуація: пішла помити руки, так як виставляла ноутбуки, то трохи забруднилась. Тут по дорозі підійшов чоловік і просто почав про щось говорити. Я зморозилась та пішла до себе в магазин. Тут через хвилин 15 приходить приходить цей чоловік до мене в магазин (напевно по формі зрозумів, де я працюю). Стоїть біля мене, щось говорить про життя про роботу. В мене є хлопець, а я навіть відшити його не можу, так як він нічого такого не говорить, людей нема в магазині, щоб зморозитись. В результаті щось згадала за свого хлопця, але цей чоловік всерівно не іде. Знову щось розказує, десь через пів години пішов, але казав, як буде неподалік, то зайде. Хіба не дивний?
Леди Г• 31 января в 21:14
Руки были толстые? А волосы распущенные? Вас там все в ТЦ знают и называют ’королева’)))
Пишу вірші, дорого• 31 января в 21:17
Нашел в Вас отдушину мужчина.
В общем Вы стали для него средством освобождения от каких-то его эмоций.
Ліньки гуглить• 31 января в 21:21
Можливо, він взагалі сам до себе говорив. Не раз такі траплялись. По них відразу видно, що вони того, ку - ку, тобто.
Поліпривіт всім
• 31 января в 21:26
Ответ дляЛіньки гуглить
Він говорив зі мною, читав мій бейдж, казав, що знайомий з нашим керівником
Поліпривіт всім
• 31 января в 21:28
Ответ дляПишу вірші, дорого
Нашел в Вас отдушину мужчина.
Можливо таке
Ліньки гуглить• 31 января в 21:30
Ответ дляПоліпривіт всім
Я вважаю таких людей неадекватними. До нас на роботу теж один чел приходить - переставляє числа на календарях, говорить, ніби найкращий друг. На хвилинку, років 70. Вальяжно себе поводить. І вигнати - охорони нема, і на х...р не пошлеш. Напрягає.
Ліньки гуглить• 31 января в 21:37
А, ще згадала, на одній роботі, прибиральник в нас був - родич однієї з працівниць. Як потім я взнала, в нього була інвалідність щодо голови. А симптоми геть такі,як ви кажете - він прибирав і водночас говорив до всіх про своє життя і проблеми. Всі в кабінеті розмови з ним не підтримували, бо знали, що то надовго. Одного разу він попросив юриста встати з стільця, щоб помити підлогу. А юрист тільки став на роботу до нас і не знав про його діагноз. Коротше,юрист не встав з за столу, бо доробляв важливу роботу, а прибиральник вкусив його за ногу. Так що від таких людей треба триматися подалі.
Муркошечка• 31 января в 22:05
Жесть. Як мене напрягають пусті розмови. В нас є співробітник. Він на банальне питання 20 хвилин буде шось розказувати. В мене після нього голова болить
То ж я вам просто співчуваю
Спробуйте через кожні 5 хвилин грворити йому «купіть ноутбук»
То ж я вам просто співчуваю