На циголках• 15 августа 2024

Подивіться будь ласка фото це облисіння

У мене періодично випадає волосся, а це не так давно наткнулась на статтю про алопецію, подивилась на своє волосся і думаю, що мабуть це воно? Все життя рідке волосся було, але щось зараз замислилась, що це ненормально зараз таке. Дякую
Стріляний птах• 15 августа 2024
Це далеко від облисіння

useruseruser• 15 августа 2024
Да,вам варто купити реп´яхову олію.Вона недорого коштує,але дуже ефективна
Lilian-nochka• 15 августа 2024
Нет.меняйте место пробора периодически
Шалена красуня• 15 августа 2024
А років скільуи вам?
автор На циголках • 15 августа 2024
Ответ дляШалена красуня
А років скільуи вам?
Муркошечка• 15 августа 2024
У меня похоже, но не так редко. Мне кажется, немного облысение. В других-то местах такого нет.
Мне 42.
Примерно на треть волосы стали реже по сравнению с молодым возрастом.
автор На циголках • 15 августа 2024
Ответ дляМуркошечка
Мне 42.
Можливо у мене вже також з віком повʼязано, вони всі рідкі якісь… а у вас випадають зараз чи ні?
Муркошечка• 15 августа 2024
Ответ дляНа циголках
Випадають, так. Але менше, ніж на початку війни. Тоді конкретно на стрес було. Пропила вітаміни та деякі добавки. Вирівнялось. Через півроку знов полізло, але вже цей же набір не допоміг.
Була в різних перукарів, всі кажуть, що молоде волосся є. Але в мене загальна маса по плечі. То поки це молоде виросте на таку довжину, старе точно випаде.
автор На циголках • 15 августа 2024
Ответ дляМуркошечка
І у мене від стресу почало активно, потім стало краще, але всеодно бачу, що рідке і отаке якесь слабке… маленькі наче ростуть, але чи надовго їх вистачить…😢

Додекаэдр• 15 августа 2024
Подивіться фото з минулого
Я б з таким йшла до трихолога
Воно подібне на андрогенну алопецію
автор На циголках • 15 августа 2024
Ответ дляДодекаэдр
Подивіться фото з минулого
Я б з таким йшла до трихолога
Воно подібне на андрогенну алопецію
Ну в минулому житті я і виглядала по-іншому, зараз просто постійний стрес, тому звичайно і вигляд загальний не дуже. Мені також схоже на це, подивилась фото в інеті, але і пишуть, що воно не лікується
Додекаэдр• 15 августа 2024
Ответ дляНа циголках
До чого тут ваш стрес?
Почитайте про андрогенну алопецію і порівняйте свій проділ з тим, яким він був
Бо можна отримати зачіску, як в Трампа, якщо не лікувати
Додекаэдр• 15 августа 2024
Ответ дляНа циголках
Лікується все
Здаєте тестостерон, панель щитовидки
А звідти вже назначають лікування
автор На циголках • 15 августа 2024
Ответ дляДодекаэдр
До чого тут ваш стрес?
До того що я виглядаю років на 15 старше. Проділ змінився це і так зрозуміло, тому я і запитала. До триколора можна сходити, головне, щоб це допомогло
автор На циголках • 15 августа 2024
Ответ дляДодекаэдр
Лікується все
Здаєте тестостерон, панель щитовидки
А звідти вже назначають лікування
Тестостерон завищений у мене завжди, з юності
Додекаэдр• 15 августа 2024
Ответ дляНа циголках
Ну якщо не полінуйтеся шукати причину і лікуватися системно, то допоможе
Але то довгий процес
Подивіться Кузьму Хобзея на ютубі
автор На циголках • 15 августа 2024
Ответ дляДодекаэдр
Але то довгий процес
Подивіться Кузьму Хобзея на ютубі
Дякую 🙏
Додекаэдр• 15 августа 2024
Ответ дляНа циголках
І що ви з ним робите?
автор На циголках • 15 августа 2024
Ответ дляДодекаэдр
І що ви з ним робите?
Зараз нічого, приймала гормони, але зараз не можу. А так загалом гінеколог контролює

З родзинкою• 15 августа 2024
Ответ дляНа циголках
У вас відміна гормонів?
Може випадати коли припиняєте прийом.
Я після Ярини мало не облисіла
Додекаэдр• 15 августа 2024
Ответ дляНа циголках
Там і без гормонів є препарат для зниження тестостерону
Йдіть до лікаря
Аналізи дорогі
Лікування не дороге, але довге і можливо пожиттєве
4есотка• 15 августа 2024
Ответ дляЗ родзинкою
У вас відміна гормонів?
Може випадати коли припиняєте прийом.
Я після Ярини мало не облисіла
А я после Диане 35 вроде, это писец просто
автор На циголках • 15 августа 2024
Ответ дляЗ родзинкою
У вас відміна гормонів?
Може випадати коли припиняєте прийом.
Я після Ярини мало не облисіла
Та ні, я не приймаю вже кілька років нічого. А випадіння посилилось ось буквально рік тому
автор На циголках • 15 августа 2024
Ответ дляДодекаэдр
Йдіть до лікаря
Аналізи дорогі
Дякую, оберу час і піду
Платье Длинное бальное• 15 августа 2024
Проверьте дефициты, при анемии может быть. И не только
автор На циголках • 15 августа 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Анемії не було, перевіряла. Мабуть перевірю ще раз
Платье Длинное бальное• 15 августа 2024
Ответ дляНа циголках
Причин масса в том числе аутоиммунные. После короны если повышен д димер. Дефицит биотина , железа ( гипоксия) , б6, б9, б12.