Дайте вподобайок• 15 августа 2024
Ще не обговорювали тему очної школи?
Вам вже повідомили що діти вчитимуться очно чи так як в тому році?
Оксана -1f11• 15 августа 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А що було у тому році? Ми очно кожного року
По різному було минулого року і по різному буде цього. У школі де я працюю буде очне і дистанційне, за бажанням батьків. У школі, де вчиться моя дитина, ще мовчать з приводу навчання.
Дайте вподобайок
• 15 августа 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А ми дистанційно Київ , закінчили 4-й клас
Дайте вподобайок
• 15 августа 2024
Ответ дляОксана -1f11
В залежності від наявності укриття на всіх?
Я такая - жду трамвая• 15 августа 2024
Ответ дляОксана -1f11
У нас в місті всі школи працюють очно , лише деякі класи можуть на дистанційне відправити коли захворіло багато учнів . Центральна Укр,якщо що .
Оксана -1f11• 15 августа 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Дніпро, прифронтовий регіон, якщо що
А я женатая• 16 августа 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Ужас(((
Я_канеша_извиняюсь• 16 августа 2024
Очно, как и в прошлом году. И это даже с подвалом лучше чем онлайн. Днепр, 6 и 8 классы
Чупа-чупс• 16 августа 2024
Очно. Без осінніх і весняних канікул і 6 днів на тиждень. Вони іпанулись там в департаменті і, очевидно, дуже далекі від дітей. Планую піднімати питання про їх некомпетентність,якщо не змінять своїх рішень. В мене вже дитина, по ходу, буде працювати більше в свої 12 років,ніж ті працівники департаменту освіти
Там-тарарам• 16 августа 2024
У сына новая школа, сказали, что комбинированно будет - неделя очно, неделя онлайн, как в прошлом году. Укрытия на всех учеников не хватает, поэтому так. Пригород Киева.
Мстящий за Зайца• 16 августа 2024
Київ, очно як і в минулому році, і школа 6 днів на тиждень, вона постійно так
КвартираЧья• 16 августа 2024
Ответ дляБабка-ежика
Кривой Рог, 2 года онлайн и опять скорее всего так же будет.
Переходьте в іншу школу. У місті більшість працює у змішаній формі. Це, звичайно, не повністю офлайн, але хоча б трохи...
из желе я• 16 августа 2024
В Миколаєві поки не відомо яка буде форма навчання.Син вже 3- й рік онлайн.В класі залишилося 12 дітей із 30- ти.Провели попереднє голосування, то 5 батьків за очну, 7 за онлайн навчання.
Бабка-ежика• 16 августа 2024
Ответ дляКвартираЧья
Это специализованная школа ,обычная не подходит . И во всем городе школы на дистанционке, но иногда выходящие на консультации ( на усмотрение администрации - раз ,2 раза в неделю или вобще не выходящие).
всемВсёИмного• 16 августа 2024
ЗП, наша школа отменяет дистанционку и семейное, только смешанное неделя через две. Уже некоторые родители подняли вой.... Хотя онлайн - это не учеба вообще.
КвартираЧья• 16 августа 2024
Ответ дляБабка-ежика
З цього року всі школи з укриттями ще більше будуть виходити на змішане навчання. Саме навчання, а не консультації. Навіть, ті, які минулого року були повністю онлайн. Головне - наявність укриття у школі або ж в якійсь установі поряд.
Бабка-ежика• 16 августа 2024
Ответ дляКвартираЧья
Посмотрим . Сегодня учительница писала ,чтоб ей скинули в вайбере форму 086, спросили насчёт формы обучения, она сказала ,что не знает ещё, нет распоряжений.